2016 St. George Utah Youth Track and Field Meet
Snow Canyon High School
St. George, UT
May 13, 2016 - May 14, 2016

Girl's 50 meter 6-8 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Brynlee Mortensen < 9 Unattached 8.62 q
2.    Jane Bartschi Unattached 8.81 q
3.    Adelyn Telford Unattached 8.95 q
4.    Ava Wong < 9 Unattached 9.20 q
5.    Kenya Alofipo < 9 Unattached 9.25 q
5.    Anna West < 9 Unattached 9.25 q
7.    Juliana Earl Unattached 9.42 q
8.    Izzy Marley Miller 6-8 TurdL 9.42 q
9.    Alea Mackey Unattached 9.59
10.    Ellie Lunnen < 9 Unattached 9.74
11.    Jayda Alofipo < 9 Unattached 9.76
12.    Makasini Fonua < 9 Unattached 10.08
13.    Adyson Christensen < 9 Unattached 10.12
14.    Emmalee Yost < 9 Unattached 10.37
15.    Andi Baker < 9 Unattached 10.51
16.    Mille Starks < 9 Unattached 10.58
17.    Danielle Craw < 9 Milford City Track & Field 10.62
18.    Felicity Yost < 9 Unattached 10.64
19.    Genevieve Woolley < 9 Unattached 10.87
20.    Addison Davis < 9 Unattached 11.06
21.    Kayla Angulo Unattached 11.10
22.    Addee Leavitt < 9 Unattached 11.24
23.    Avalynn Ames < 9 Unattached 11.30
24.    Isabella Pratt < 9 Unattached 11.91
25.    Emmeline Sepp < 9 Unattached 12.09
26.    Sara Olsen < 9 Unattached 12.89
DNS    Angela Billips Unattached DNS
DNS    Aven Poulton Unattached DNS
DNS    Justice Carter < 9 Unattached DNS
DNS    Sophie Bentley < 9 Unattached DNS
DNS    Katelyn Slack Unattached DNS
DNS    Cali Poulton Unattached DNS
DNS    Whitlee Christiansen < 9 Unattached DNS
DNS    Paige Burton < 9 Unattached DNS
DNS    Naveah Billips Unattached DNS


Boy's 50 meter 6-8 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    McKay Mulitalo < 9 Unattached 7.98 q
2.    Treyzon Haveron < 9 Unattached 8.92 q
3.    Samuel Simmons < 9 Track Attack 8.92 q
4.    Tayton Plewe 6-8 Unattached 9.04 q
5.    Troy Hamlin < 9 Unattached 9.08 q
6.    Malikhi Perry < 9 Unattached 9.18 q
7.    Michael Lowe < 9 Unattached 9.24 q
8.    Alek Barber < 9 Unattached 9.48 q
9.    Jaxon Dayley < 9 Unattached 9.55
10.    Soren Snyder Unattached 9.72
11.    Connor Knighton < 9 Unattached 9.79
12.    Luke Starks Unattached 9.79
13.    Nickolas Ford < 9 Unattached 9.88
14.    Colton Knox < 9 Unattached 9.94
15.    Tyler Fielding < 9 Unattached 10.13
16.    Tai Bundy Unattached 10.35
17.    Alex Mercado < 9 Unattached 10.51
18.    Ethan Carter < 9 Unattached 10.82
19.    Noah Wong Unattached 11.09
DNS    Myler Behunin < 9 Unattached DNS
DNS    Zechariah Dains Unattached DNS
DNS    Isaac Borgeson < 9 Unattached DNS
DNS    Bryce Taylor < 9 Unattached DNS
DNS    Cameron Gardner < 9 Unattached DNS
DNS    Max Topham < 9 Unattached DNS
DNS    Ethan Hyer Unattached DNS
DNS    Cameron Brown < 9 Unattached DNS
DNS    Gabriela Gomez < 9 Unattached DNS


Girl's 50 meter 9-10 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Olivia Hamlin 9 - 10 Unattached 8.52 q
2.    Preslee Lunnen 9 - 10 Unattached 8.63 q
3.    Alivia Jenson Jenson 8.76 q
4.    Reese Burton 9-10 Unattached 8.80 q
5.    Chloe Poulton < 9 Unattached 9.22 q
6.    Isabella Davis 9-10 Unattached 9.42 q
7.    Jaelynn Billips Unattached 9.64 q
8.    Brooklyn Knighton < 9 Unattached 9.76 q
9.    Kinsee Leavitt Unattached 9.77
10.    Kaylynn Swann 9-10 Unattached 10.11
11.    Jocelyn Barney Unattached 10.14
12.    Jaelyn Wilson 9-10 Unattached 10.26
13.    Jenna Mullins 9 - 10 Unattached 10.70
DNS    Kendra Schofield < 9 Milford City Track & Field DNS
DNS    Paige Wilson 9 - 10 Salt lake DNS


Boy's 50 meter 9-10 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Drew Gubler Unattached 8.18 q
2.    Cyrus Polu Unattached 8.34 q
3.    Dayton Mickelson < 9 Unattached 8.73 q
4.    Stoney Fonua 9 - 10 Unattached 8.78 q
5.    Ryker Neel 9 - 10 Unattached 8.78 q
6.    Joseph Pender Unattached 8.92 q
7.    Maddux Alofipo 9 - 10 Unattached 8.93 q
8.    Tanner Emett 9 - 10 Unattached 8.98 q
9.    Porter Fielding 9-10 Unattached 9.15
10.    Noah Knox 9 - 10 Unattached 9.22
11.    Josiah Ahosivi 9 - 10 Unattached 9.59
12.    Malakai Alofipo 9 - 10 Unattached 9.66
DNS    Ethan Carter Unattached DNS
DNS    Matthew Carroll 9 - 10 George Washington Academy DNS


Girl's 400 meter 6-8 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Austyn Lovell 6-8 Unattached 1:30.81 q
2.    Mary Smith < 9 Unattached 1:31.40 q
3.    Rosalind Woolley < 9 Unattached 1:42.13 q
4.    Addison Davis < 9 Unattached 1:44.44 q
5.    Riley Burgess < 9 Unattached 1:48.95 q
6.    Flora May Bird < 9 Unattached 1:50.88 q
7.    Braya Richins < 9 Hurricane Track 1:52.33 q
8.    Addee Leavitt < 9 Unattached 1:53.77 q
9.    Lauren Dutson Unattached 1:54.19
10.    Mailee Albrecht 6-8 Unattached 2:03.73
11.    Lola Bird < 9 Unattached 2:07.24
12.    Hannah Smith < 9 Unattached 2:09.77
13.    Amelia Dansie < 9 Hurricane 2:17.30


Boy's 400 meter 6-8 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Cameron Page < 9 Unattached 1:23.99 q
2.    Hunter Pratt < 9 Unattached 1:32.43 q
3.    Nickolas Ford < 9 Unattached 1:38.10 q
4.    Kolton Fairchild < 9 Unattached 1:38.40 q
5.    Cohen Madsen < 9 Unattached 1:47.93 q
6.    Teiko Fonua 6-8 Unattached 1:50.24 q
7.    Lincoln Bird < 9 Unattached 2:03.47 q
DNS    Zechariah Dains Unattached DNS
DNS    Max Topham < 9 Unattached DNS
DNS    Mikiah Herron Unattached DNS
DNS    Troy Hamlin < 9 Unattached DNS


Girl's 400 meter 9-10 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Olivia Hamlin 9 - 10 Unattached 1:19.60 q
2.    RayAnna Peterson 9 - 10 Unattached 1:24.16 q
3.    Macie Hoskins 9 - 10 Unattached 1:26.61 q
4.    Abbee Albrecht 9-10 Unattached 1:34.90 q
5.    Maya Wong Unattached 1:49.08 q
6.    Alyssa Traylor 9-10 Unattached 1:52.18 q
7.    Jiya Patel Unattached 2:11.43 q
DNS    Anna Wallentine 9 - 10 Unattached DNS
DNS    Tayleah Spaulding < 9 Milford City Track & Field DNS


Boy's 400 meter 9-10 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Jackson Slack Quickfeet 1:12.43 q
2.    Jonah Blanchard < 9 Unattached 1:17.32 q
3.    Champson Salley 9 - 10 Unattached 1:17.59 q
4.    Cameron Hugunin Quickfeet 1:18.43 q
5.    Joshua Smith 9 - 10 Unattached 1:20.07 q
6.    Westley Rae Unattached 1:22.45 q
7.    Magnus Vunder 9 - 10 Unattached 1:26.25 q
8.    Bitner Mitchell 9 - 10 Unattached 1:26.36 q
9.    Luke Dutson Unattached 1:29.98
10.    Pavan Patel Unattached 1:48.03
DNS    Gavin Burton 9 - 10 Unattached DNS
DNS    Liam Larkin Unattached DNS


Girl's 400 meter 11-12 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Caila Odekirk 11 - 12 Hurricane 1:07.71 q
2.    Madison Slack 11-12 Quickfeet 1:12.99 q
3.    Ruby Ludlow 11-12 Unattached 1:15.79 q
4.    Adri Baker 11 - 12 Unattached 1:18.37 q
5.    Madysen Alexander < 9 Unattached 1:22.27 q
6.    Rylee Mitchell 11 - 12 Unattached 1:22.54 q
7.    Courtney Pack 11 - 12 Unattached 1:25.14 q
8.    Grace Traylor 11-12 Unattached 1:25.87 q
9.    Hailey Pratt 11 - 12 Unattached 1:33.42
DNS    Emma Anderson 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Madeline Wallentine 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Eliza Dansie 11 - 12 Hurricane DNS
DNS    Jenna Brown 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Makayla Rogers < 9 Unattached DNS
DNS    Marley Wunderlich < 9 Milford City Track & Field DNS


Boy's 400 meter 11-12 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Carter Slack Quickfeet 1:06.70 q
2.    Rafael Ceja 11-12 Unattached 1:12.84 q
3.    Jesse Miramontes 11-12 Unattached 1:14.21 q
4.    Wyatt Anderson < 9 Unattached 1:18.49 q
5.    Jaygen Mullen < 9 Speedy Wildcats 1:19.74 q
6.    Tyler West 11 - 12 Unattached 1:21.95 q
7.    Zachary Dutson Unattached 1:23.23 q
8.    Xavier Todd 11 - 12 Unattached 1:24.30 q
9.    Gio Iglesias 11-12 Unattached 1:28.42
10.    Carlos Ceja 11-12 Unattached 1:31.89
DNS    Bridger Miles 11-12 Unattached DNS
DNS    Gavin Carter 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Christopher Eagar 11-12 Unattached DNS
DNS    Markham Jeppson Unattached DNS


Girl's 400 meter 13-14 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Alli Baker 13 - 14 Unattached 1:05.20 q
2.    Hannah Stuart 13-14 Unattached 1:05.44 q
3.    Hadyn Black 13 - 14 Unattached 1:09.93 q
4.    Jacee Albrecht 13-14 Unattached 1:10.22 q
5.    Rachel Kinikini < 9 Hurricane Recreation 1:10.70 q
6.    Kenya Rowley < 9 Quick Feet 1:10.86 q
7.    Rebekah Kinikini Hurricane Recreation 1:17.22 q
8.    Danielle Beckstead < 9 Unattached 1:18.95 q
9.    Taylor Berryessa 13 - 14 Unattached 1:23.91
DNS    Hailey Odekirk 13 - 14 Hurricane DNS
DNS    Brinley Miles 13-14 Unattached DNS
DNS    Taylan Whitehead 13 - 14 Unattached DNS


Boy's 400 meter 13-14 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    William Smith < 9 Unattached 1:02.32 q
2.    Josh Crandall 13-14 Unattached 1:02.98 q
3.    Braden Flickinger < 9 Unattached 1:05.32 q
4.    McKade Fielding 13-14 Unattached 1:06.89 q
5.    Joshua Hardman 13-14 Unattached 1:10.26 q
6.    Spencer Goff 13 - 14 Quickfeet 1:17.78 q
7.    Harrison Mulloy 13-14 Quick Feet 1:21.81 q
DNS    Austin Phillips 13-14 Unattached DNS
DNS    Brock Esplin < 9 Sunrise Ridge DNS
DNS    Michael Eagar < 9 Unattached DNS
DNS    Carter Hugunin 13 - 14 Quick Feet DNS


Girl's 100 meter 6-8 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Brynlee Mortensen < 9 Unattached 16.55 q
2.    Anna West < 9 Unattached 18.07 q
3.    Alea Mackey Unattached 18.09 q
4.    Austyn Lovell 6-8 Unattached 18.09 q
5.    Adelyn Telford Unattached 18.27 q
6.    Juliana Earl Unattached 18.33 q
7.    Jane Bartschi Unattached 18.88 q
8.    Emily Wall Unattached 19.21 q
9.    Makasini Fonua 6-8 Unattached 19.38
10.    Mia Wilcox < 9 Unattached 19.47
11.    Caidence Vaughn < 9 Unattached 19.88
12.    Emmalee Yost < 9 Unattached 19.89
13.    Andi Baker < 9 Unattached 20.17
14.    Katelyn Slack Unattached 20.17
15.    Adyson Christensen < 9 Unattached 20.25
16.    Danielle Craw < 9 Milford City Track & Field 20.69
17.    Mille Starks < 9 Unattached 20.96
17.    Kamrie Flitton < 9 Unattached 20.96
19.    Cali Poulton Unattached 21.07
20.    Felicity Yost < 9 Unattached 21.16
21.    Emersyn Hardman < 9 Unattached 21.65
22.    Avalynn Ames < 9 Unattached 22.73
23.    Lauren Dutson Unattached 22.93
24.    Braya Richins < 9 Hurricane Track 23.12
25.    Isabella Pratt < 9 Unattached 24.82
26.    Emmeline Sepp < 9 Unattached 25.28
27.    Aven Poulton Unattached 25.53
28.    Sara Olsen < 9 Unattached 26.37
29.    Mckenzie Deceuster < 9 Unattached 26.78
30.    Ayushi Patel < 9 Unattached 27.49
31.    Arya Patel < 9 Unattached 28.54
32.    Amelia Dansie < 9 Hurricane 29.59
DNS    Rosalind Woolley < 9 Unattached DNS
DNS    Kenya Alofipo < 9 Unattached DNS
DNS    Genevieve Woolley < 9 Unattached DNS
DNS    Ellie Lunnen < 9 Unattached DNS
DNS    Kyleigh Rustad < 9 Unattached DNS
DNS    Gabriela Gomez < 9 Unattached DNS
DNS    Jayda Alofipo < 9 Unattached DNS
DNS    Riley Burgess < 9 Unattached DNS
DNS    Justice Carter < 9 Unattached DNS
DNS    Angela Billips Unattached DNS
DNS    Paige Burton < 9 Unattached DNS
DNS    Naveah Billips Unattached DNS


Boy's 100 meter 6-8 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    McKay Mulitalo < 9 Unattached 15.50 q
2.    Samuel Simmons < 9 Track Attack 17.27 q
3.    Malikhi Perry < 9 Unattached 17.59 q
4.    Treyzon Haveron < 9 Unattached 17.79 q
5.    Tayton Plewe 6-8 Unattached 17.97 q
6.    Troy Hamlin < 9 Unattached 18.17 q
7.    Michael Lowe < 9 Unattached 18.31 q
8.    Nickolas Ford < 9 Unattached 18.83 q
9.    Alex Mercado < 9 Unattached 18.84
10.    Connor Knighton < 9 Unattached 19.16
11.    Soren Snyder Unattached 19.25
12.    Kolton Fairchild < 9 Unattached 19.28
13.    Hunter Pratt < 9 Unattached 19.57
14.    Tyler Fielding < 9 Unattached 20.01
15.    Colton Knox < 9 Unattached 20.15
16.    Luke Starks Unattached 20.54
17.    Ethan Carter Unattached 20.66
18.    Teiko Fonua 6-8 Unattached 21.90
DNS    Myler Behunin < 9 Unattached DNS
DNS    Cameron Gardner < 9 Unattached DNS
DNS    Trey Bundy Unattached DNS
DNS    Ethan Hyer Unattached DNS
DNS    Jaxon Dayley < 9 Unattached DNS
DNS    Cameron Brown < 9 Unattached DNS
DNS    Zechariah Dains Unattached DNS
DNS    Nick Martineaux < 9 Jenson DNS
DNS    Noah Wong Unattached DNS
DNS    Lola Bird < 9 Unattached DNS
DNS    Cohen Madsen < 9 Unattached DNS
DNS    Austin Gardner < 9 Unattached DNS


Girl's 100 meter 9-10 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Brooklyn Nilsson < 9 Unattached 15.31 q
2.    Olivia Hamlin 9 - 10 Unattached 15.45 q
3.    Preslee Lunnen 9 - 10 Unattached 16.42 q
4.    Jaelyn Phillips < 9 Milford City Track & Field 16.54 q
5.    Alivia Jenson < 9 Jenson 17.24 q
6.    Kendra Schofield < 9 Milford City Track & Field 17.50 q
7.    Kinsee Leavitt Unattached 17.56 q
8.    Brooklyn Knighton < 9 Unattached 17.60 q
9.    Chloe Poulton < 9 Unattached 17.78
10.    Anneliese Sepp 9 - 10 Unattached 18.30
11.    Jaelyn Wilson 9-10 Unattached 18.32
12.    Kaylynn Swann 9-10 Unattached 19.95
13.    Alyssa Traylor 9-10 Unattached 21.81
14.    Jiya Patel Unattached 22.18
DNS    Cindy Martineaux 9 - 10 Jenson DNS
DNS    Jaelynn Billips Unattached DNS
DNS    Abigail Gardner Unattached DNS


Boy's 100 meter 9-10 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Drew Gubler Unattached 15.88 q
2.    Matthew Carroll 9 - 10 George Washington Academy 15.95 q
3.    Peyton Bundy < 9 Unattached 16.71 q
4.    Dayton Mickelson < 9 Unattached 16.96 q
5.    Porter Fielding 9-10 Unattached 17.20 q
6.    Burke Flitton 9 - 10 Unattached 17.34 q
7.    Ryker Neel 9 - 10 Unattached 17.39 q
8.    Tanner Emett 9 - 10 Unattached 17.42 q
9.    Champson Salley 9 - 10 Unattached 17.49
10.    Joseph Pender Unattached 18.07
11.    Luke Dutson Unattached 18.34
12.    Pavan Patel Unattached 18.62
13.    Wyatt Todd 9 - 10 Unattached 18.85
14.    Noah Knox 9 - 10 Unattached 18.91
15.    Magnus Vunder 9 - 10 Unattached 20.15
16.    Conlan Leavitt 9 - 10 Unattached 21.01
17.    Ethan Hyer Unattached 21.19
DNS    Malakai Alofipo 9 - 10 Unattached DNS
DNS    Stoney Fonua 9 - 10 Unattached DNS
DNS    Pavan Patel Unattached DNS
DNS    Cyrus Polu Unattached DNS
DNS    Maddux Alofipo 9 - 10 Unattached DNS
DNS    Josiah Ahosivi 9 - 10 Unattached DNS


Girl's 100 meter 11-12 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Jantzyn Loses Unattached 14.96 q
2.    Avery Nilsson 9 - 10 Unattached 15.18 q
3.    Caila Odekirk 11 - 12 Hurricane 15.33 q
4.    Anna Jenson Jenson 15.35 q
5.    Katelyn Earl Unattached 15.54 q
6.    Kinsey Plewe 11-12 Unattached 15.81 q
7.    Tiare Keil Unattached 15.85 q
8.    Lainee Leavitt 11 - 12 Lava Ridge 15.99 q
9.    Mckare Wong 11-12 Unattached 16.03
10.    Kenzi Owen 11 - 12 Unattached 16.12
11.    Kenzee Gubler 11 - 12 Unattached 16.24
12.    Ellie Herd 11 - 12 Sunrise Ridge 16.26
13.    Lindsey Clark 11 - 12 Unattached 16.73
14.    Nicole Hmielewski 11 - 12 Unattached 16.85
15.    Courtney Pack 11 - 12 Unattached 17.64
16.    Amelia Woolley 11 - 12 Unattached 17.91
17.    Emma Crandall 11-12 Unattached 18.96
18.    Hailey Pratt 11 - 12 Unattached 19.55
19.    Eden Gergetz 11 - 12 Bloomington hills. 19.68
DNS    Madysen Alexander < 9 Unattached DNS
DNS    Madyson Steers < 9 Milford City Track & Field DNS
DNS    Lauren Hood < 9 Unattached DNS
DNS    Jiya Patel < 9 Unattached DNS
DNS    Kallee Redfearn Unattached DNS
DNS    Brynlee Christiansen 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Marley Wunderlich < 9 Milford City Track & Field DNS


Boy's 100 meter 11-12 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Ty Parker Unattached 14.33 q
2.    Boston Ewing 11 - 12 Unattached 14.68 q
3.    Mila Fonua < 9 Unattached 14.74 q
4.    Tyler West 11 - 12 Unattached 14.87 q
5.    David Bartschi 11 - 12 Unattached 14.97 q
6.    Luke Hamlin 11 - 12 Unattached 15.47 q
7.    Sione Langi Unattached 15.57 q
8.    Wyatt Anderson < 9 Unattached 15.84 q
9.    Jake Barney Unattached 16.37
10.    Zachary Dutson Unattached 16.75
11.    Abraham Hyer 11 - 12 Unattached 16.81
12.    Jaxon Poulton Unattached 16.82
13.    Sawyer Woods < 9 Unattached 17.35
14.    Xavier Todd 11 - 12 Unattached 17.35
15.    Madix Jensen Unattached 17.59
16.    Stoney Fonua 9 - 10 Unattached 17.78
17.    Joshua Carroll 11 - 12 Sunrise Ridge Intermediate 18.25
18.    Josiah Ahosivi 9 - 10 Unattached 18.71
19.    Karson Christensen 11-12 Unattached 22.34
DNS    Christopher Eagar 11-12 Unattached DNS


Girl's 100 meter 13-14 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Melissa Earl 13 Unattached 14.31 q
2.    Passion Reitz 13-14 Unattached 14.32 q
3.    Aspen Nilsson 13 - 14 Sunrise Ridge 14.69 q
4.    Sierra Erbe 13-14 DHMS 14.75 q
5.    Sariya Sims Unattached 14.96 q
6.    Sierra Chidester < 9 Unattached 14.97 q
7.    McKall Burton Unattached 15.01 q
8.    Charli Lunnen 13 - 14 Unattached 15.39 q
9.    Danielle Beckstead < 9 Unattached 15.40
10.    Rylie Hardman 13 - 14 Unattached 15.61
11.    Marianne Corpaci 13 - 14 Cougar Core 16.24
12.    Emry Mackey Unattached 16.63
13.    Darcy Brackett 13 - 14 Quikfeet 17.20
DNS    Taylor Berryessa 13 - 14 Unattached DNS
DNS    Taylan Whitehead 13 - 14 Unattached DNS
DNS    Marianne Corpaci 13 - 14 Unattached DNS


Boy's 100 meter 13-14 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Keilen Washington 13 - 14 Quick Feet 13.10 q
2.    William Smith < 9 Unattached 13.30 q
3.    McKade Fielding 13-14 Unattached 14.30 q
4.    Kade Simmons 13 - 14 Track Attack 14.40 q
5.    Hunter Knighton < 9 Unattached 15.04 q
6.    Harrison Mulloy 13-14 Quick Feet 15.41 q
7.    Brooks Barney Unattached 16.26 q
DNS    Kendall Jones 13 - 14 Unattached DNS
DNS    Michael Eagar < 9 Unattached DNS
DNS    Colin Carter 13 - 14 Unattached DNS


Girl's 1600 meter 11-12 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Madison Slack 11-12 Quickfeet 6:26.20 10  
2.    Ruby Ludlow 11-12 Unattached 6:36.75 X  
3.    Ellie Herd 11 - 12 Sunrise Ridge 6:41.75 8  
4.    Adri Baker 11 - 12 Unattached 6:45.39 X  
5.    Averee Beck 11 - 12 Unattached 6:55.25 X  
6.    Eliza Dansie 11 - 12 Hurricane 7:13.57 6  
7.    Paras Reitz 11-12 Unattached 7:20.52 X  
8.    Amelia Woolley 11 - 12 Unattached 10:02.26 X  
DNS    Madeline Wallentine 11 - 12 Unattached DNS X  
DNS    Mary Smith < 9 Unattached DNS X  


Boy's 1600 meter 11-12 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Carter Slack Quickfeet 5:43.99 10  
2.    Jackson Slack Quickfeet 5:55.07 8  
3.    Bryan Richardson 9 - 10 Unattached 6:01.52 X  
4.    Westley Rae Unattached 6:26.32 X  
5.    D. James Butterfield 9 - 10 Unattached 6:30.27 X  
6.    A.j. Baker 9-10 Unattached 6:30.28 X  
7.    Bryan Wall Unattached 6:38.97 X  
8.    Bentley Bushar < 9 Pine View 6:39.34 6  
9.    Thomas Marshall < 9 Panguitch 6:40.80 5  
10.    Jake Barney Unattached 6:48.89 X  
11.    Tanner Torgerson 11 - 12 Unattached 6:49.84 X  
12.    Cameron Hugunin Quickfeet 6:51.79 4  
13.    Sawyer Woods < 9 Unattached 8:12.67 X  
DNS    Joshua Smith 9 - 10 Unattached DNS X  
DNS    Tyler Mccoy < 9 Desert hills DNS    
DNS    Mason Bundy Unattached DNS    


Girl's 1600 meter 13-14 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Sarah Snow 13 - 14 Quick Feet 5:36.33 10  
2.    Gwendolyn Sepp 13 - 14 Unattached 6:06.72 X  
3.    Kinley Spaulding < 9 Milford City Track & Field 6:13.42 8  
4.    Lacey Marshall Unattached 6:14.49 X  
5.    Rachel Kinikini < 9 Hurricane Recreation 6:21.55 6  
6.    Carolina Jessop 13 - 14 Unattached 7:00.42 X  
7.    McKenna Brackett 13 - 14 Quickfeet 7:22.02 5  
8.    Janelle Jensen < 9 Unattached 7:24.88 X  
9.    Chynna Anderson 11 - 12 Unattached 7:32.54 X  
DNS    Hailey Odekirk 13 - 14 Hurricane DNS    


Boy's 1600 meter 13-14 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Scottie Bushar < 9 Pine View 5:24.39 10  
2.    Brandon Brown 13 - 14 Unattached 6:15.27 X  
3.    Brooks Barney Unattached 6:30.41 X  
4.    Glenn Butterfield Unattached 6:35.55 X  
5.    Isaac Anderson 13 - 14 Unattached 6:51.83 X  
6.    Dj Theobald 13-14 Dessert Hills HS KinderFreshman 7:39.82 8  
DNS    Austin Phillips 13-14 Unattached DNS X  
DNS    Carter Hugunin 13 - 14 Quick Feet DNS    


Girl's 200 meter 6-8 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Izzy Marley Miller 6-8 TurdL 40.21 q
2.    Anna West < 9 Unattached 41.68 q
3.    Austyn Lovell 6-8 Unattached 42.12 q
4.    Emily Wall Unattached 42.60 q
5.    Mia Wilcox < 9 Unattached 43.88 q
6.    Addison Davis < 9 Unattached 45.76 q
7.    Kamrie Flitton < 9 Unattached 47.87 q
8.    Braya Richins < 9 Hurricane Track 50.11 q
9.    Emersyn Hardman < 9 Unattached 50.38
10.    Emmeline Sepp < 9 Unattached 51.77
11.    Lauren Dutson Unattached 52.94
12.    Isabella Pratt < 9 Unattached 54.48
13.    Lola Bird < 9 Unattached 1:02.64
DNS    Makasini Fonua 6-8 Unattached DNS
DNS    Cali Poulton Unattached DNS
DNS    Sara Olsen < 9 Unattached DNS
DNS    Riley Burgess < 9 Unattached DNS
DNS    Caidence Vaughn < 9 Unattached DNS
DNS    Aven Poulton Unattached DNS
DNS    Adyson Christensen < 9 Unattached DNS
DNS    Genevieve Woolley < 9 Unattached DNS


Boy's 200 meter 6-8 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    McKay Mulitalo < 9 Unattached 33.90 q
2.    Cameron Page < 9 Unattached 37.39 q
3.    Hunter Pratt < 9 Unattached 42.34 q
4.    Lincoln Bird < 9 Unattached 48.87 q
DNS    Bryce Taylor < 9 Unattached DNS
DNS    Alex Mercado < 9 Unattached DNS
DNS    Lincoln Day < 9 Unattached DNS
DNS    Ethan Carter Unattached DNS
DNS    Cameron Gardner < 9 Unattached DNS
DNS    Cameron Brown < 9 Unattached DNS
DNS    Austin Gardner < 9 Unattached DNS
DNS    Nick Martineaux < 9 Jenson DNS


Girl's 200 meter 9-10 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    RayAnna Peterson 9 - 10 Unattached 35.93 q
2.    Brooklyn Nilsson < 9 Unattached 36.43 q
3.    Macie Hoskins 9 - 10 Unattached 37.14 q
4.    Jaelyn Phillips < 9 Milford City Track & Field 39.03 q
5.    Isabella Davis 9-10 Unattached 40.19 q
6.    Anneliese Sepp 9 - 10 Unattached 40.99 q
7.    Alyssa Traylor 9-10 Unattached 48.34 q
DNS    Jaelyn Wilson 9-10 Unattached DNS
DNS    Abigail Gardner Unattached DNS
DNS    Cindy Martineaux 9 - 10 Jenson DNS
DNS    Alivia Jenson < 9 Jenson DNS
DNS    Jiya Patel Unattached DNS
DNS    Brielle Bentley 9 - 10 Unattached DNS
DNS    Jaelynn Billips Unattached DNS
DNS    Chloe Poulton < 9 Unattached DNS
DNS    Kaylynn Swann 9-10 Unattached DNS
DNS    Anna Wallentine 9 - 10 Unattached DNS


Boy's 200 meter 9-10 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Tucker Wall Unattached 35.00 q
2.    Peyton Bundy < 9 Unattached 37.89 q
3.    Burke Flitton 9 - 10 Unattached 38.54 q
4.    Magnus Vunder 9 - 10 Unattached 39.68 q
5.    Luke Dutson Unattached 39.69 q
6.    Wyatt Todd 9 - 10 Unattached 45.10 q
DNS    Jackson Slack Quickfeet DNS
DNS    Pavan Patel Unattached DNS


Girl's 200 meter 11-12 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Caila Odekirk 11 - 12 Hurricane 31.17 q
2.    Katelyn Earl Unattached 32.32 q
3.    Avery Nilsson 9 - 10 Unattached 32.60 q
4.    Kinsey Plewe 11-12 Unattached 33.06 q
5.    Anna Jenson Jenson 33.18 q
6.    Averee Beck 11 - 12 Unattached 33.44 q
7.    Kenzee Gubler 11 - 12 Unattached 33.46 q
8.    Kenzi Owen 11 - 12 Unattached 33.61 q
9.    Tiare Keil Unattached 34.24
10.    Lainee Leavitt 11 - 12 Lava Ridge 34.48
11.    Grace Traylor 11-12 Unattached 37.54
12.    Emma Anderson 11 - 12 Unattached 40.23
13.    Hailey Pratt 11 - 12 Unattached 43.10
DNS    Jenna Brown 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Lindsey Clark 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Brielle Bentley 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Amelia Woolley 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Courtney Pack 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Emma Crandall 11-12 Unattached DNS
DNS    Madysen Alexander < 9 Unattached DNS
DNS    Marley Wunderlich < 9 Milford City Track & Field DNS
DNS    Brynlee Christiansen 11 - 12 Unattached DNS
DNS    Makayla Rogers < 9 Unattached DNS


Boy's 200 meter 11-12 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Mila Fonua < 9 Unattached 30.62 q
2.    Ty Parker Unattached 30.65 q
3.    Tyler West 11 - 12 Unattached 30.75 q
4.    David Bartschi 11 - 12 Unattached 30.93 q
5.    Jaygen Mullen < 9 Speedy Wildcats 33.34 q
6.    Sione Langi Unattached 33.88 q
7.    Madix Jensen Unattached 35.78 q
8.    Zachary Dutson Unattached 35.78 q
9.    Xavier Todd 11 - 12 Unattached 36.07
10.    Joshua Carroll 11 - 12 Sunrise Ridge Intermediate 40.85
DNS    Rafael Ceja 11-12 Unattached DNS
DNS    Markham Jeppson Unattached DNS
DNS    Jaxon Poulton Unattached DNS
DNS    Carlos Ceja 11-12 Unattached DNS
DNS    Jesse Miramontes 11-12 Unattached DNS
DNS    Gavin Carter 11 - 12 Unattached DNS


Girl's 200 meter 13-14 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Hannah Stuart 13-14 Unattached 29.08 q
2.    Passion Reitz 13-14 Unattached 29.38 q
3.    Melissa Earl 13 Unattached 29.72 q
4.    Kenya Rowley < 9 Quick Feet 30.27 q
5.    Sariya Sims Unattached 30.90 q
6.    Hadyn Black 13 - 14 Unattached 31.47 q
7.    Rebekah Kinikini Hurricane Recreation 33.75 q
8.    Darcy Brackett 13 - 14 Quikfeet 35.35 q
DNS    Taylan Whitehead 13 - 14 Unattached DNS
DNS    Emry Mackey Unattached DNS
DNS    Charli Lunnen 13 - 14 Unattached DNS
DNS    Aspen Nilsson 13 - 14 Sunrise Ridge DNS
DNS    Sierra Erbe 13-14 DHMS DNS
DNS    Marianne Corpaci 13 - 14 Unattached DNS
DNS    Rylie Hardman 13 - 14 Unattached DNS


Boy's 200 meter 13-14 Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team  Time 

1.    Keilen Washington 13 - 14 Quick Feet 27.23 q
2.    William Smith < 9 Unattached 28.21 q
3.    Josh Crandall 13-14 Unattached 28.50 q
4.    Joshua Hardman 13-14 Unattached 29.10 q
5.    McKade Fielding 13-14 Unattached 29.29 q
6.    Kade Simmons 13 - 14 Track Attack 30.08 q
7.    Hunter Knighton < 9 Unattached 30.51 q
DNS    Hunter Bentley 13 - 14 Unattached DNS
DNS    Colin Carter 13 - 14 Unattached DNS
DNS    Kendall Jones 13 - 14 Unattached DNS
DNS    Cael Keith 13 - 14 Unattached DNS


Girl's 50 meter 6-8 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Brynlee Mortensen < 9 Unattached 8.56 X  
2.    Jane Bartschi Unattached 8.95 X  
3.    Adelyn Telford Unattached 9.02 X  
4.    Kenya Alofipo < 9 Unattached 9.22 X  
5.    Anna West < 9 Unattached 9.27 X  
6.    Izzy Marley Miller 6-8 TurdL 9.30 10  
7.    Ava Wong < 9 Unattached 9.37 X  
DNS    Juliana Earl Unattached DNS X  


Boy's 50 meter 6-8 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    McKay Mulitalo < 9 Unattached 8.21 X  
2.    Samuel Simmons < 9 Track Attack 8.75 10  
3.    Treyzon Haveron < 9 Unattached 8.82 X  
4.    Troy Hamlin < 9 Unattached 9.26 X  
5.    Malikhi Perry < 9 Unattached 9.33 X  
6.    Alek Barber < 9 Unattached 9.42 X  
7.    Michael Lowe < 9 Unattached 9.62 X  
8.    Tayton Plewe 6-8 Unattached 9.67 X  


Girl's 50 meter 9-10 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Olivia Hamlin 9 - 10 Unattached 8.17 X  
2.    Reese Burton 9-10 Unattached 8.46 X  
3.    Preslee Lunnen 9 - 10 Unattached 8.52 X  
4.    Alivia Jenson Jenson 8.73 10  
5.    Brooklyn Knighton < 9 Unattached 9.41 X  
6.    Isabella Davis 9-10 Unattached 9.61 X  
DNS    Jaelynn Billips Unattached DNS X  
DNS    Chloe Poulton < 9 Unattached DNS X  


Boy's 50 meter 9-10 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Cyrus Polu Unattached 8.17 X  
2.    Drew Gubler Unattached 8.28 X  
3.    Tanner Emett 9 - 10 Unattached 8.85 X  
4.    Dayton Mickelson < 9 Unattached 8.89 X  
5.    Stoney Fonua 9 - 10 Unattached 9.04 X  
6.    Ryker Neel 9 - 10 Unattached 9.27 X  
7.    Joseph Pender Unattached 9.30 X  
DNS    Maddux Alofipo 9 - 10 Unattached DNS X  


Girl's 800 meter 6-8 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Izzy Marley Miller 6-8 TurdL 3:38.19 10  
2.    Rosalind Woolley < 9 Unattached 3:46.91 X  
3.    Flora May Bird < 9 Unattached 4:23.58 X  
DNS    Amelia Dansie < 9 Hurricane DNS    
DNS    Riley Burgess < 9 Unattached DNS    
DNS    Adyson Christensen < 9 Unattached DNS    


Boy's 800 meter 6-8 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Cameron Page < 9 Unattached 3:18.39 X  
2.    Kalen Jensen < 9 Unattached 3:41.59 X  
3.    Kelton Cox < 9 Unattached 4:49.05 X  
4.    Logan J. Leavitt < 9 Unattached 5:10.74 X  
DNS    Lincoln Day < 9 Unattached DNS X  


Girl's 800 meter 9-10 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    RayAnna Peterson 9 - 10 Unattached 3:13.14 X  
2.    Tayleah Spaulding < 9 Milford City Track & Field 3:33.73 10  
3.    Abbee Albrecht 9-10 Unattached 3:40.26 X  
4.    Isabella Davis 9-10 Unattached 3:57.56 X  
5.    Maya Wong Unattached 4:08.39 X  


Boy's 800 meter 9-10 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Jackson Slack Quickfeet 2:42.88 10  
2.    Bryan Richardson 9 - 10 Unattached 2:46.66 X  
3.    Jonah Blanchard < 9 Unattached 2:49.13 X  
4.    D. James Butterfield 9 - 10 Unattached 2:59.49 X  
5.    A.j. Baker 9-10 Unattached 3:00.44 X  
6.    Westley Rae Unattached 3:00.73 X  
7.    Tucker Wall Unattached 3:02.90 X  
DNS    Gavin Burton 9 - 10 Unattached DNS X  
DNS    Liam Larkin Unattached DNS X  
DNS    Cameron Hugunin Quickfeet DNS    


Girl's 800 meter 11-12 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Madison Slack 11-12 Quickfeet 2:54.65 10  
2.    Paras Reitz 11-12 Unattached 3:13.87 X  
3.    Rylee Mitchell 11 - 12 Unattached 3:14.62 X  
4.    Cali Theobald 11-12 Unattached 3:41.49 X  
DNS    Kallee Redfearn Unattached DNS    
DNS    Madeline Wallentine 11 - 12 Unattached DNS    
DNS    Grace Traylor 11-12 Unattached DNS    
DNS    Eliza Dansie 11 - 12 Hurricane DNS    


Boy's 800 meter 11-12 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Carter Slack Quickfeet 2:33.57 10  
2.    Bryan Wall Unattached 2:50.95 X  
3.    Wyatt Anderson < 9 Unattached 2:55.87 X  
4.    Tanner Torgerson 11 - 12 Unattached 2:57.87 X  
5.    Abraham Hyer 11 - 12 Unattached 2:58.03 X  
DNS    Bridger Miles 11-12 Unattached DNS X  
DNS    MaKai Reber < 9 Unattached DNS X  


Girl's 800 meter 13-14 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Hailey Odekirk 13 - 14 Hurricane 2:30.39 10  
2.    Sarah Snow 13 - 14 Quick Feet 2:31.48 8  
3.    Alli Baker 13 - 14 Unattached 2:33.38 X  
4.    Rachel Kinikini < 9 Hurricane Recreation 2:44.26 6  
5.    Kinley Spaulding < 9 Milford City Track & Field 2:46.36 5  
6.    Jacee Albrecht 13-14 Unattached 3:02.26 X  
7.    Kenya Rowley < 9 Quick Feet 3:08.77 4  


Boy's 800 meter 13-14 Timed Finals
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Scottie Bushar < 9 Pine View 2:31.08 10  
2.    Brooks Barney Unattached 2:49.29 X  
3.    Spencer Goff 13 - 14 Quickfeet 3:00.08 8  
4.    Glenn Butterfield Unattached 3:10.26 X  
5.    Dj Theobald 13-14 Dessert Hills HS KinderFreshman 3:10.43 6  
DNS    Brock Esplin < 9 Sunrise Ridge DNS    
DNS    Dillon Hoskins 13 - 14 Unattached DNS    
DNS    Brandon Brown 13 - 14 Unattached DNS X  
DNS    Carter Hugunin 13 - 14 Quick Feet DNS    
DNS    Austin Phillips 13-14 Unattached DNS    


Girl's 100 meter 6-8 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Brynlee Mortensen < 9 Unattached 16.91 X  
2.    Anna West < 9 Unattached 17.57 X  
3.    Alea Mackey Unattached 17.98 X  
4.    Austyn Lovell 6-8 Unattached 18.16 X  
5.    Juliana Earl Unattached 18.19 X  
6.    Adelyn Telford Unattached 18.22 X  
7.    Emily Wall Unattached 18.33 X  
DNS    Jane Bartschi Unattached DNS X  


Boy's 100 meter 6-8 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    McKay Mulitalo < 9 Unattached 15.72 X  
2.    Malikhi Perry < 9 Unattached 17.32 X  
3.    Samuel Simmons < 9 Track Attack 17.85 10  
4.    Troy Hamlin < 9 Unattached 17.88 X  
5.    Nickolas Ford < 9 Unattached 18.41 X  
6.    Tayton Plewe 6-8 Unattached 18.76 X  
DQ    Treyzon Haveron < 9 Unattached DQ X  
DNS    Michael Lowe < 9 Unattached DNS X  


Girl's 100 meter 9-10 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Brooklyn Nilsson < 9 Unattached 15.49 X  
2.    Olivia Hamlin 9 - 10 Unattached 15.52 X  
3.    Jaelyn Phillips < 9 Milford City Track & Field 16.71 10  
4.    Preslee Lunnen 9 - 10 Unattached 16.72 X  
5.    Alivia Jenson < 9 Jenson 16.76 8  
6.    Brooklyn Knighton < 9 Unattached 18.00 X  
7.    Kinsee Leavitt Unattached 18.19 X  
DNS    Kendra Schofield < 9 Milford City Track & Field DNS    


Boy's 100 meter 9-10 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Drew Gubler Unattached 15.51 X  
2.    Matthew Carroll 9 - 10 George Washington Academy 15.52 10  
3.    Peyton Bundy < 9 Unattached 16.63 X  
4.    Dayton Mickelson < 9 Unattached 16.80 X  
5.    Burke Flitton 9 - 10 Unattached 17.10 X  
6.    Tanner Emett 9 - 10 Unattached 17.18 X  
7.    Porter Fielding 9-10 Unattached 17.44 X  
8.    Ryker Neel 9 - 10 Unattached 17.91 X  


Girl's 100 meter 11-12 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Jantzyn Loses Unattached 14.87 X  
2.    Caila Odekirk 11 - 12 Hurricane 15.03 10  
3.    Avery Nilsson 9 - 10 Unattached 15.18 X  
4.    Anna Jenson Jenson 15.49 8  
5.    Katelyn Earl Unattached 15.56 X  
6.    Kinsey Plewe 11-12 Unattached 15.82 X  
7.    Lainee Leavitt 11 - 12 Lava Ridge 16.12 6  
DNS    Tiare Keil Unattached DNS X  


Boy's 100 meter 11-12 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Ty Parker Unattached 14.38 X  
2.    Boston Ewing 11 - 12 Unattached 14.55 X  
3.    Tyler West 11 - 12 Unattached 14.71 X  
4.    David Bartschi 11 - 12 Unattached 14.83 X  
5.    Luke Hamlin 11 - 12 Unattached 15.47 X  
6.    Wyatt Anderson < 9 Unattached 16.63 X  
7.    Mila Fonua < 9 Unattached 21.99 X  
DNS    Sione Langi Unattached DNS X  


Girl's 100 meter 13-14 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Passion Reitz 13-14 Unattached 14.06 X  
2.    Melissa Earl 13 Unattached 14.18 X  
3.    Sariya Sims Unattached 14.29 X  
4.    Aspen Nilsson 13 - 14 Sunrise Ridge 14.55 10  
5.    Sierra Erbe 13-14 DHMS 14.76 8  
6.    Sierra Chidester < 9 Unattached 14.97 X  
7.    McKall Burton Unattached 15.14 X  
8.    Charli Lunnen 13 - 14 Unattached 15.68 X  


Boy's 100 meter 13-14 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Keilen Washington 13 - 14 Quick Feet 13.61 10  
2.    William Smith < 9 Unattached 13.74 X  
3.    McKade Fielding 13-14 Unattached 14.77 X  
4.    Kade Simmons 13 - 14 Track Attack 15.31 8  
5.    Harrison Mulloy 13-14 Quick Feet 16.03 6  
6.    Brooks Barney Unattached 16.88 X  
DNS    Hunter Knighton < 9 Unattached DNS X  


Girl's 400 meter 6-8 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Austyn Lovell 6-8 Unattached 1:31.05 X  
2.    Rosalind Woolley < 9 Unattached 1:38.93 X  
3.    Riley Burgess < 9 Unattached 1:43.82 X  
4.    Addee Leavitt < 9 Unattached 1:44.86 X  
5.    Braya Richins < 9 Hurricane Track 1:46.09 10  
6.    Addison Davis < 9 Unattached 1:46.10 X  
7.    Flora May Bird < 9 Unattached 1:46.41 X  
DNS    Mary Smith < 9 Unattached DNS X  


Boy's 400 meter 6-8 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Cameron Page < 9 Unattached 1:27.01 X  
2.    Kolton Fairchild < 9 Unattached 1:29.23 X  
3.    Hunter Pratt < 9 Unattached 1:29.45 X  
4.    Nickolas Ford < 9 Unattached 1:38.91 X  
5.    Teiko Fonua 6-8 Unattached 1:46.28 X  
DNS    Cohen Madsen < 9 Unattached DNS X  
DNS    Lincoln Bird < 9 Unattached DNS X  


Girl's 400 meter 9-10 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Olivia Hamlin 9 - 10 Unattached 1:16.40 X  
2.    RayAnna Peterson 9 - 10 Unattached 1:20.77 X  
3.    Macie Hoskins 9 - 10 Unattached 1:20.83 X  
4.    Abbee Albrecht 9-10 Unattached 1:34.57 X  
5.    Maya Wong Unattached 1:40.75 X  
6.    Alyssa Traylor 9-10 Unattached 1:48.15 X  
7.    Jiya Patel Unattached 2:07.33 X  


Boy's 400 meter 9-10 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Jackson Slack Quickfeet 1:13.56 10  
2.    Jonah Blanchard < 9 Unattached 1:17.33 X  
3.    Cameron Hugunin Quickfeet 1:19.87 8  
4.    Westley Rae Unattached 1:23.81 X  
5.    Magnus Vunder 9 - 10 Unattached 1:24.74 X  
DNS    Joshua Smith 9 - 10 Unattached DNS X  
DNS    Champson Salley 9 - 10 Unattached DNS X  
DNS    Bitner Mitchell 9 - 10 Unattached DNS X  


Girl's 400 meter 11-12 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Caila Odekirk 11 - 12 Hurricane 1:08.28 10  
2.    Madison Slack 11-12 Quickfeet 1:13.10 8  
3.    Ruby Ludlow 11-12 Unattached 1:17.31 X  
4.    Adri Baker 11 - 12 Unattached 1:18.21 X  
5.    Rylee Mitchell 11 - 12 Unattached 1:22.49 X  
6.    Grace Traylor 11-12 Unattached 1:23.01 X  
DNS    Courtney Pack 11 - 12 Unattached DNS X  
DNS    Madysen Alexander < 9 Unattached DNS X  


Boy's 400 meter 11-12 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Carter Slack Quickfeet 1:07.12 10  
2.    Rafael Ceja 11-12 Unattached 1:11.69 X  
3.    Jesse Miramontes 11-12 Unattached 1:15.84 X  
4.    Wyatt Anderson < 9 Unattached 1:16.70 X  
5.    Jaygen Mullen < 9 Speedy Wildcats 1:17.43 8  
6.    Zachary Dutson Unattached 1:20.55 X  
7.    Xavier Todd 11 - 12 Unattached 1:24.17 X  
DNS    Tyler West 11 - 12 Unattached DNS X  


Girl's 400 meter 13-14 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Alli Baker 13 - 14 Unattached 1:02.93 X  
2.    Hannah Stuart 13-14 Unattached 1:04.98 X  
3.    Hadyn Black 13 - 14 Unattached 1:07.43 X  
4.    Rachel Kinikini < 9 Hurricane Recreation 1:10.88 10  
5.    Kenya Rowley < 9 Quick Feet 1:11.86 8  
6.    Jacee Albrecht 13-14 Unattached 1:13.27 X  
7.    Rebekah Kinikini Hurricane Recreation 1:15.56 6  
8.    Danielle Beckstead < 9 Unattached 1:16.22 X  


Boy's 400 meter 13-14 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    William Smith < 9 Unattached 1:01.42 X  
2.    Josh Crandall 13-14 Unattached 1:01.74 X  
3.    Joshua Hardman 13-14 Unattached 1:02.43 X  
4.    Braden Flickinger < 9 Unattached 1:04.97 X  
5.    McKade Fielding 13-14 Unattached 1:05.36 X  
6.    Harrison Mulloy 13-14 Quick Feet 1:13.59 10  
7.    Spencer Goff 13 - 14 Quickfeet 1:14.58 8  


Girl's 200 meter 6-8 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Anna West < 9 Unattached 38.36 X  
2.    Austyn Lovell 6-8 Unattached 38.98 X  
3.    Izzy Marley Miller 6-8 TurdL 39.12 10  
4.    Emily Wall Unattached 41.73 X  
5.    Mia Wilcox < 9 Unattached 43.15 X  
6.    Kamrie Flitton < 9 Unattached 46.79 X  
7.    Addison Davis < 9 Unattached 47.15 X  
8.    Braya Richins < 9 Hurricane Track 49.59 8  


Boy's 200 meter 6-8 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    McKay Mulitalo < 9 Unattached 33.84 X  
2.    Cameron Page < 9 Unattached 36.61 X  
3.    Hunter Pratt < 9 Unattached 41.00 X  
4.    Lincoln Bird < 9 Unattached 48.19 X  


Girl's 200 meter 9-10 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Brooklyn Nilsson < 9 Unattached 34.37 X  
2.    RayAnna Peterson 9 - 10 Unattached 35.88 X  
3.    Jaelyn Phillips < 9 Milford City Track & Field 36.57 10  
4.    Macie Hoskins 9 - 10 Unattached 37.78 X  
5.    Anneliese Sepp 9 - 10 Unattached 40.35 X  
6.    Isabella Davis 9-10 Unattached 42.33 X  
7.    Alyssa Traylor 9-10 Unattached 48.79 X  


Boy's 200 meter 9-10 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Tucker Wall Unattached 34.44 X  
2.    Peyton Bundy < 9 Unattached 35.27 X  
3.    Burke Flitton 9 - 10 Unattached 35.81 X  
4.    Luke Dutson Unattached 38.59 X  
5.    Magnus Vunder 9 - 10 Unattached 38.62 X  
DNS    Wyatt Todd 9 - 10 Unattached DNS X  


Girl's 200 meter 11-12 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Caila Odekirk 11 - 12 Hurricane 30.47 10  
2.    Katelyn Earl Unattached 31.81 X  
3.    Avery Nilsson 9 - 10 Unattached 31.83 X  
4.    Kenzee Gubler 11 - 12 Unattached 32.31 X  
5.    Kinsey Plewe 11-12 Unattached 32.76 X  
6.    Anna Jenson Jenson 33.01 8  
DNS    Averee Beck 11 - 12 Unattached DNS X  
DNS    Kenzi Owen 11 - 12 Unattached DNS X  


Boy's 200 meter 11-12 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Ty Parker Unattached 30.03 X  
2.    Tyler West 11 - 12 Unattached 30.58 X  
3.    David Bartschi 11 - 12 Unattached 31.76 X  
4.    Mila Fonua < 9 Unattached 32.08 X  
5.    Jaygen Mullen < 9 Speedy Wildcats 34.23 10  
6.    Madix Jensen Unattached 35.00 X  
7.    Zachary Dutson Unattached 35.08 X  
DNS    Sione Langi Unattached DNS X  


Girl's 200 meter 13-14 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Hannah Stuart 13-14 Unattached 29.38 X  
2.    Melissa Earl 13 Unattached 29.74 X  
3.    Passion Reitz 13-14 Unattached 29.93 X  
4.    Sariya Sims Unattached 31.63 X  
5.    Kenya Rowley < 9 Quick Feet 32.01 10  
6.    Rebekah Kinikini Hurricane Recreation 34.50 8  
7.    Darcy Brackett 13 - 14 Quikfeet 35.83 6  
DNS    Hadyn Black 13 - 14 Unattached DNS X  


Boy's 200 meter 13-14 Final
Overall     Year  Team  Time Score

1.    Keilen Washington 13 - 14 Quick Feet 27.78 10  
2.    William Smith < 9 Unattached 29.15 X  
3.    Josh Crandall 13-14 Unattached 29.61 X  
4.    Joshua Hardman 13-14 Unattached 29.62 X  
5.    McKade Fielding 13-14 Unattached 30.28 X  
6.    Kade Simmons 13 - 14 Track Attack 31.70 8  
DNS    Hunter Knighton < 9 Unattached DNS X  


Girl's 4x100 6-8 Timed Finals
Overall    Team  Time Score

1.    Girl Power A Girl Power 1:26.15 10  


Boy's 4x100 6-8 Timed Finals
Overall    Team  Time Score

1.    The Rage A The Rage 59.88 10  


Girl's 4x100 9-10 Timed Finals
Overall    Team  Time Score

1.    Jets A Jets 1:12.94 10  
2.    Milford City Track & Field A Milford City Track & Field 1:13.69 8  


Boy's 4x100 9-10 Timed Finals
Overall    Team  Time Score

1.    Epicness A Epicness 1:07.85 10  


Girl's 4x100 11-12 Timed Finals
Overall    Team  Time Score

1.    Fire FC A Fire FC 1:03.45 10  
2.    Rebels A Rebels 1:06.54 8  


Boy's 4x100 11-12 Timed Finals
Overall    Team  Time Score

1.    Fire Feet A Fire Feet 1:14.37 10  


Girl's 4x100 13-14 Timed Finals
Overall    Team  Time Score

1.    Speedy Wildcats A Speedy Wildcats 58.79 10  
2.    The Super Fast Speedies A The Super Fast Speedies 1:03.13 8  
3.    Flash A Flash 1:04.33 6  


Boy's 4x100 13-14 Timed Finals
Overall    Team  Time Score

1.    Quick Feet A Quick Feet 1:18.92 10  


Boy's Softball 11-12 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English Score

1.    Tyler Mickelson Unattached  35.61  116-10 X  
2.    Bryan Wall Unattached  34.67  113-09 X  
3.    Mila Fonua < 9 Unattached  33.12  108-08 X  
4.    Sione Langi Unattached  32.15  105-06 X  


Girl's Softball 11-12 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English Score

1.    Jamelle Mullins 11 - 12 Unattached  35.79  117-05 X  
2.    Kenzi Owen 11 - 12 Unattached  32.10  105-04 X  
3.    Lainee Leavitt 11 - 12 Lava Ridge  24.92  81-09 10  
4.    Mckare Wong 11-12 Unattached  23.49  77-01 X  
5.    Eden Gergetz 11 - 12 Bloomington hills.  21.21  69-07 8  
6.    Nicole Hmielewski 11 - 12 Unattached  19.05  62-06 X  
7.    Jiya Patel < 9 Unattached  11.56  37-11.00 X  
8.    McKell Leavitt 11 - 12 Unattached  9.83  32-03.00 X  
DNS    Madyson Steers < 9 Milford City Track & Field  DNS  DNS    
DNS    Brielle Bentley 11 - 12 Unattached  DNS  DNS    


Boy's Softball 9-10 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English Score

1.    Cyrus Polu Unattached  40.51  132-11 X  
2.    Tucker Wall Unattached  35.89  117-09 X  
3.    Stoney Fonua 9 - 10 Unattached  32.92  108-00 X  
4.    Dayton Mickelson < 9 Unattached  28.98  95-01 X  
5.    Porter Fielding 9-10 Unattached  25.83  84-09 X  
6.    Noah Knox 9 - 10 Unattached  24.38  80-00 X  
7.    Bitner Mitchell 9 - 10 Unattached  24.20  79-05 X  
8.    Maddux Alofipo 9 - 10 Unattached  23.34  76-07 X  
9.    Josiah Ahosivi 9 - 10 Unattached  22.71  74-06 X  
10.    Malakai Alofipo 9 - 10 Unattached  22.48  73-09 X  
11.    Pavan Patel Unattached  18.97  62-03 X  
12.    Conlan Leavitt 9 - 10 Unattached  15.44  50-08.00 X  


Girl's Softball 9-10 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English Score

1.    Macie Hoskins 9 - 10 Unattached  23.37  76-08 X  
2.    Abbee Albrecht 9-10 Unattached  21.69  71-02 X  
3.    Jenna Mullins 9 - 10 Unattached  15.06  49-05.00 X  
4.    Kinsee Leavitt Unattached  14.63  48-00.25 X  
5.    Jocelyn Barney Unattached  7.62  25-00.25 X  
DNS    Brielle Bentley 9 - 10 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Paige Wilson 9 - 10 Salt lake  DNS  DNS    


Boy's Long Jump 9-10 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English  Wind Score

1.    Matthew Carroll 9 - 10 George Washington Academy  1.73  5-08.00 10  
2.    Jonah Blanchard < 9 Unattached  1.62  5-04.00 X  
3.    Burke Flitton 9 - 10 Unattached  1.60  5-03.00 X  
4.    A.j. Baker 9-10 Unattached  1.52  4-11.75 X  
5.    Ryker Neel 9 - 10 Unattached  1.33  4-04.50 X  
6.    Pavan Patel Unattached  1.23  4-00.50 X  
7.    Conlan Leavitt 9 - 10 Unattached  1.19  3-11.00 X  
DNS    Joseph Pender Unattached  DNS  DNS X  


Girl's Long Jump 9-10 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English  Wind Score

1.    Brooklyn Nilsson < 9 Unattached  1.95  6-05.00 X  
2.    Jaelyn Phillips < 9 Milford City Track & Field  1.78  5-10.25 10  
3.    Alivia Jenson < 9 Jenson  1.78  5-10.00 8  
4.    Preslee Lunnen 9 - 10 Unattached  1.67  5-06.00 X  
5.    Tayleah Spaulding < 9 Milford City Track & Field  1.55  5-01.00 6  
6.    Anneliese Sepp 9 - 10 Unattached  1.50  4-11.00 X  
7.    Kendra Schofield < 9 Milford City Track & Field  1.47  4-10.00 5  
8.    Maya Wong Unattached  1.42  4-08.00 X  
9.    Jocelyn Barney Unattached  1.26  4-01.50 X  
10.    Audrey Lennon Miller 9 - 10 TurdL  1.06  3-06.00 4  
DNS    Anna Wallentine 9 - 10 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Paige Wilson 9 - 10 Salt lake  DNS  DNS    
DNS    Abigail Gardner Unattached  DNS  DNS    
DNS    Cindy Martineaux 9 - 10 Jenson  DNS  DNS    
DNS    Brielle Bentley 9 - 10 Unattached  DNS  DNS    
DNS    Jenna Mullins 9 - 10 Unattached  DNS  DNS    
DNS    Maya Wong Unattached  DNS  DNS    


Boy's Long Jump 11-12 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English  Wind Score

1.    Ty Parker Unattached  2.21  7-03.25 X  
2.    David Bartschi 11 - 12 Unattached  2.09  6-10.50 X  
3.    Tanner Torgerson 11 - 12 Unattached  2.03  6-08.00 X  
4.    Joshua Carroll 11 - 12 Sunrise Ridge Intermediate  1.97  6-05.50 10  
5.    Bentley Bushar < 9 Pine View  1.92  6-03.50 8  
6.    Sawyer Woods < 9 Unattached  1.90  6-02.75 X  
7.    Abraham Hyer 11 - 12 Unattached  1.78  5-10.00 X  
8.    Jake Barney Unattached  1.69  5-06.75 X  
9.    Jaygen Mullen < 9 Speedy Wildcats  1.69  5-06.50 6  
DNS    Gavin Carter 11 - 12 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Christopher Eagar 11-12 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Karson Christensen 11-12 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Madix Jensen Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Jaxon Poulton Unattached  DNS  DNS X  


Girl's Long Jump 11-12 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English  Wind Score

1.    Ellie Herd 11 - 12 Sunrise Ridge  1.99  6-06.25 10  
2.    Katelyn Earl Unattached  1.94  6-04.50 X  
3.    Kinsey Plewe 11-12 Unattached  1.92  6-03.75 X  
4.    Anna Jenson Jenson  1.84  6-00.50 8  
5.    Mckare Wong 11-12 Unattached  1.84  6-00.50 X  
6.    Avery Nilsson 9 - 10 Unattached  1.78  5-10.00 X  
7.    Jenna Brown 11 - 12 Unattached  1.76  5-09.50 X  
8.    Adri Baker 11 - 12 Unattached  1.76  5-09.25 X  
9.    Eden Gergetz 11 - 12 Bloomington hills.  1.41  4-07.50 6  
10.    Jiya Patel < 9 Unattached  1.26  4-01.50 X  
11.    McKell Leavitt 11 - 12 Unattached  1.09  3-07.00 X  
DNS    Brynlee Christiansen 11 - 12 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Lindsey Clark 11 - 12 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Brielle Bentley 11 - 12 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Jamelle Mullins 11 - 12 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Nicole Hmielewski 11 - 12 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Madyson Steers < 9 Milford City Track & Field  DNS  DNS    
DNS    Brooke Runolfson < 9 Unattached  DNS  DNS    


Boy's Long Jump 13-14 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English  Wind Score

1.    Keilen Washington 13 - 14 Quick Feet  4.38  14-04.50 10  
2.    Scottie Bushar < 9 Pine View  4.24  13-11.00 8  
3.    Bergen Robinson 13-14 Unattached  4.05  13-03.50 X  
4.    Joshua Hardman 13-14 Unattached  4.00  13-01.50 X  
5.    Kade Simmons 13 - 14 Track Attack  3.88  12-09.00 6  
6.    Braden Flickinger < 9 Unattached  3.63  11-11.00 X  
7.    Harrison Mulloy 13-14 Quick Feet  3.31  10-10.50 5  
DNS    Cael Keith 13 - 14 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Kendall Jones 13 - 14 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Brock Esplin < 9 Sunrise Ridge  DNS  DNS    
DNS    Brandon Brown 13 - 14 Unattached  DNS  DNS    
DNS    Michael Eagar < 9 Unattached  DNS  DNS    
DNS    Hunter Bentley 13 - 14 Unattached  DNS  DNS    
DNS    Hunter Knighton < 9 Unattached  DNS  DNS    
DNS    Kinley Spaulding < 9 Milford City Track & Field  DNS  DNS    


Girl's Long Jump 13-14 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English  Wind Score

1.    Passion Reitz 13-14 Unattached  3.94  12-11.25 X  
2.    Kinley Spaulding < 9 Milford City Track & Field  3.79  12-05.25 10  
3.    Elizabeth Maclennan 13-14 Unattached  3.76  12-04.25 X  
4.    Brooke Runolfson < 9 Unattached  3.76  12-04.00 X  
5.    Sariya Sims Unattached  3.72  12-02.50 X  
6.    Melissa Earl 13 Unattached  3.62  11-10.50 X  
7.    Charli Lunnen 13 - 14 Unattached  3.60  11-10.00 X  
8.    Aspen Nilsson 13 - 14 Sunrise Ridge  3.59  11-09.25 8  
9.    Alli Baker 13 - 14 Unattached  3.43  11-03.00 X  
10.    Jacee Albrecht 13-14 Unattached  3.41  11-02.25 X  
11.    Sierra Erbe 13-14 DHMS  3.27  10-09.00 6  
12.    Emry Mackey Unattached  3.14  10-03.75 X  
13.    Marianne Corpaci 13 - 14 Unattached  3.13  10-03.25 X  
DNS    Marianne Corpaci 13 - 14 Cougar Core  DNS  DNS    


Boy's Shot Put 13-14 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English Score

1.    Guy Ludlow 13-14 Unattached  10.01  32-10.00 X  
2.    Bentley Bushar < 9 Pine View  4.16  13-08.00 10  
DNS    Glenn Butterfield Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Hunter Bentley 13 - 14 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Colin Carter 13 - 14 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Cael Keith 13 - 14 Unattached  DNS  DNS X  


Girl's Shot Put 13-14 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English Score

1.    Hadyn Black 13 - 14 Unattached  7.76  25-05.50 X  
2.    Jamelle Mullins 11 - 12 Unattached  7.08  23-02.75 X  
3.    Marianne Corpaci 13 - 14 Cougar Core  6.48  21-03.00 10  
DNS    Danielle Beckstead < 9 Unattached  DNS  DNS X  


Girl's Softball 6-8 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English Score

1.    Brynlee Mortensen < 9 Unattached  20.22  66-04 X  
2.    Ava Wong < 9 Unattached  16.28  53-05 X  
3.    Emily Wall Unattached  13.33  43-09.00 X  
4.    Mailee Albrecht 6-8 Unattached  12.98  42-07.00 X  
5.    Danielle Craw < 9 Milford City Track & Field  10.77  35-04.00 10  
6.    Caidence Vaughn < 9 Unattached  10.77  35-04.00 X  
7.    Mia Wilcox < 9 Unattached  10.69  35-01.00 X  
8.    Addee Leavitt < 9 Unattached  6.63  21-09.00 X  
9.    Emmalee Yost < 9 Unattached  5.89  19-04.00 X  
10.    Felicity Yost < 9 Unattached  5.28  17-04.00 X  
11.    Arya Patel < 9 Unattached  4.42  14-06.00 X  
12.    Ayushi Patel < 9 Unattached  4.19  13-09.00 X  
DNS    Kyleigh Rustad < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Kayla Angulo Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Whitlee Christiansen < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Justice Carter < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Mckenzie Deceuster < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Sophie Bentley < 9 Unattached  DNS  DNS X  


Boy's Softball 6-8 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English Score

1.    Colton Knox < 9 Unattached  35.61  116-10 X  
2.    Malikhi Perry < 9 Unattached  27.43  90-00 X  
3.    Tayton Plewe 6-8 Unattached  23.04  75-07 X  
4.    Alek Barber < 9 Unattached  22.35  73-04 X  
5.    Ethan Hyer Unattached  22.30  73-02 X  
6.    Trey Bundy Unattached  21.36  70-01 X  
7.    Luke Starks Unattached  19.40  63-08 X  
8.    Tyler Fielding < 9 Unattached  18.01  59-01 X  
9.    Lincoln Bird < 9 Unattached  14.73  48-04.00 X  
10.    Kelton Cox < 9 Unattached  7.95  26-01.00 X  
11.    Logan J. Leavitt < 9 Unattached  6.20  20-04.00 X  
DNS    Mikiah Herron Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Max Topham < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Bryce Taylor < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Isaac Borgeson < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Austin Gardner < 9 Unattached  DNS  DNS X  


Girl's Long Jump 6-8 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English Score

1.    Jayda Alofipo < 9 Unattached  1.62  5-04.00 X  
2.    Alea Mackey Unattached  1.56  5-01.50 X  
3.    Jane Bartschi Unattached  1.53  5-00.50 X  
4.    Kenya Alofipo < 9 Unattached  1.52  5-00.00 X  
5.    Ava Wong < 9 Unattached  1.45  4-09.00 X  
6.    Riley Burgess < 9 Unattached  1.38  4-06.50 X  
7.    Juliana Earl Unattached  1.36  4-05.75 X  
8.    Ellie Lunnen < 9 Unattached  1.34  4-05.00 X  
9.    Kayla Angulo Unattached  1.24  4-00.75 X  
10.    Mille Starks < 9 Unattached  1.23  4-00.50 X  
11.    Andi Baker < 9 Unattached  1.13  3-08.50 X  
12.    Mailee Albrecht 6-8 Unattached  1.08  3-06.50 X  
13.    Avalynn Ames < 9 Unattached  1.06  3-05.75 X  
14.    Kamrie Flitton < 9 Unattached  1.06  3-05.75 X  
15.    Makasini Fonua 6-8 Unattached  1.00  3-03.25 X  
16.    Ayushi Patel < 9 Unattached  0.94  3-01.00 X  
17.    Mckenzie Deceuster < 9 Unattached  0.93  3-00.50 X  
18.    Arya Patel < 9 Unattached  0.86  2-10.00 X  
DNS    Katelyn Slack Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Whitlee Christiansen < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Gabriela Gomez < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Sophie Bentley < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Kyleigh Rustad < 9 Unattached  DNS  DNS X  


Boy's Long Jump 6-8 Finals
Overall     Year  Team  Metric  English Score

1.    Samuel Simmons < 9 Track Attack  1.56  5-01.50 10  
2.    Michael Lowe < 9 Unattached  1.41  4-07.75 X  
3.    Connor Knighton < 9 Unattached  1.40  4-07.00 X  
4.    Soren Snyder Unattached  1.38  4-06.50 X  
5.    Kolton Fairchild < 9 Unattached  1.33  4-04.50 X  
6.    Kelton Cox < 9 Unattached  1.28  4-02.50 X  
7.    Logan J. Leavitt < 9 Unattached  1.09  3-07.00 X  
8.    Nick Martineaux < 9 Jenson  0.99  3-03.00 8  
9.    Teiko Fonua 6-8 Unattached  0.89  2-11.00 X  
DNS    Cohen Madsen < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Mikiah Herron Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Noah Wong Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Lincoln Day < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Isaac Borgeson < 9 Unattached  DNS  DNS X  
DNS    Myler Behunin < 9 Unattached  DNS  DNS X  


Boy's Team Scores
After 23 Events
 
Overall  Team Score

1.  Quickfeet 86     
2.  Quick Feet 61     
3.  Pine View 52     
3.  Track Attack 52     
5.  Speedy Wildcats 24     
6.  George Washington Academy 20     
7.  Dessert Hills HS KinderFreshman 14     
8.  Sunrise Ridge Intermediate 10     
8.  Epicness 10     
8.  Fire Feet 10     
8.  The Rage 10     
12.  Jenson 8     
13.  Panguitch 5     




Girl's Team Scores
After 28 Events
 
Overall  Team Score

1.  Milford City Track & Field 92     
2.  Jenson 50     
3.  Hurricane 46     
4.  Sunrise Ridge 36     
4.  Hurricane Recreation 36     
6.  TurdL 34     
7.  Quickfeet 33     
8.  Quick Feet 22     
9.  Hurricane Track 18     
9.  Quick Feet 18     
11.  Lava Ridge 16     
12.  DHMS 14     
12.  Bloomington hills. 14     
14.  Girl Power 10     
14.  Cougar Core 10     
14.  Jets 10     
14.  Fire FC 10     
14.  Speedy Wildcats 10     
19.  The Super Fast Speedies 8     
19.  Rebels 8     
21.  Flash 6     
21.  Quikfeet 6     




Men & Women's Team Scores
After 51 Events
 
Overall  Team Score

1.  Quickfeet 119     
2.  Milford City Track & Field 92     
3.  Quick Feet 83     
4.  Jenson 58     
5.  Track Attack 52     
5.  Pine View 52     
7.  Hurricane 46     
8.  Sunrise Ridge 36     
8.  Hurricane Recreation 36     
10.  Speedy Wildcats 34     
10.  TurdL 34     
12.  George Washington Academy 20     
13.  Hurricane Track 18     
13.  Quick Feet 18     
15.  Lava Ridge 16     
16.  Bloomington hills. 14     
16.  DHMS 14     
16.  Dessert Hills HS KinderFreshman 14     
19.  Sunrise Ridge Intermediate 10     
19.  Cougar Core 10     
19.  Epicness 10     
19.  Jets 10     
19.  Fire Feet 10     
19.  Fire FC 10     
19.  Girl Power 10     
19.  The Rage 10     
27.  Rebels 8     
27.  The Super Fast Speedies 8     
29.  Quikfeet 6     
29.  Flash 6     
31.  Panguitch 5