2019 BYU Indoor Invitational
BYU Smith Fieldhouse
Provo, UT
January 18, 2019 - January 19, 2019

Boy's 60 meter Heats

Heat 1
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Maxwell Archibald Sr Unattached 72.  7.70
2.    Breyden Moorman Fr Green River HS-WY 96.  7.88
3.    Preston Nebeker So Mountain View HS-WY 151.  8.59
DNS    Harrison Wilson So American Fork HS DNS  DNS


Boy's 60 meter Heats

Heat 2
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Timothy Kitiona Sr Mercury TC 28.  7.45
2.    Timothy Harlow Jr Springville HS 143.  8.32
3.    Tayson Jorgensen So West Jordan HS 165.  9.94
DNS    Jonah Heimuli So Lone Peak HS DNS  DNS


Boy's 60 meter Heats

Heat 3
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Carter Guiness Jr Utah Sprint Academy 35.  7.50
2.    Pieter Van Wissen Sr Idaho Dash TC 104.  7.97
3.    Braden Butcher Jr Velocitas TC 130.  8.20
DNS    Kru Liptrot Jr Syracuse HS DNS  DNS


Boy's 60 meter Heats

Heat 4
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Keenan Moulton Jr Gold Medal Athletics 40.  7.51
2.    Gaige Hardy Sr Gold Medal Athletics 54.  7.58
3.    Ivan Salcido Fr Rock Springs HS-WY 124.  8.15
4.    Antonio Gonzalez So West Jordan HS 163.  9.26


Boy's 60 meter Heats

Heat 5
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Kaden Davis Sr Spanish Fork HS 13.  7.36
2.    Avi Parikh Sr Unattached 21.  7.40
3.    Ethan Hickey Jr Park City HS 73.  7.70
4.    Gabe Copeland So Rock Springs HS-WY 148.  8.49


Boy's 60 meter Heats

Heat 6
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Xander Littlefield Sr Stansbury HS 58.  7.60
2.    Jacob Abbott Jr Northridge HS 85.  7.80
3.    Caleb Knutson Jr Mountain View HS-WY 86.  7.82
4.    Garrett Melvin So Rock Springs HS-WY 91.  7.84


Boy's 60 meter Heats

Heat 7
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Braiden Ivie Jr Gold Medal Athletics 1.  6.96 q
2.    Cris Periman Sr Evanston HS-WY 70.  7.69
3.    Brandon Meredith Sr Maple Mountain HS 77.  7.73
4.    Daniel Kim So Idaho Dash TC 128.  8.19


Boy's 60 meter Heats

Heat 8
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Matthias Perez So TOA TC 51.  7.57
2.    Parker Ross So Rock Springs HS-WY 137.  8.29
3.    Nathan Cobabe Jr Lehi HS 138.  8.30
DNS    Tyler Killett So Green River HS-WY DNS  DNS


Boy's 60 meter Heats

Heat 9
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Aj Keil Sr Utah Sprint Academy 17.  7.37
2.    Erick Salcido Sr Rock Springs HS-WY 30.  7.45
3.    Dylan Hayes Sr Pleasant Grove HS 46.  7.54
4.    Alexander Moyers Jr Olympus HS 115.  8.03


Boy's 60 meter Heats

Heat 10
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Haydn Sandstrom Sr Gold Medal Athletics 41.  7.52
2.    Elijah Whisman Jr Lone Peak HS 47.  7.55
3.    Karson Parish Jr Velocitas TC 76.  7.73
4.    Adam Vuyk Sr West Jordan HS 133.  8.23


Boy's 60 meter Heats

Heat 11
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Luke Jones Fr Cheetahs TC 60.  7.60
2.    Joshua Mendez Jr Jr Desert Hills HS 68.  7.67
3.    Josh Cudney Sr Green River HS-WY 106.  8.00
4.    Jason Honell Fr Idaho Dash TC 132.  8.22


Boy's 60 meter Heats

Heat 12
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    William Ammons Sr Gold Medal Athletics 20.  7.38
2.    Derek Brailsford Sr American Fork HS 50.  7.56
3.    Joseph Martin So T-Birds TC 94.  7.86
4.    Spencer Lester Fr Evanston HS-WY 136.  8.28


Boy's 60 meter Heats

Heat 13
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Joseph Wilkins So Unattached 34.  7.50
2.    Tyus Cornia Sr Evanston HS-WY 42.  7.52
3.    Caleb West Jr Unattached 121.  8.11
4.    Ezekiel Lafo Fr East HS 153.  8.65


Boy's 60 meter Heats

Heat 14
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Immanuel Brown Sr Utah Prospects TC 11.  7.35
2.    Jacob McGuire Sr Bear River HS 36.  7.50
3.    Alec Noll Fr Springville HS 71.  7.69
4.    Andes Chan Jr Springville HS 99.  7.93


Boy's 60 meter Heats

Heat 15
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Braden Squires Sr Desert Hills HS 12.  7.36
2.    Riley Elwood Jr Idaho Dash TC 31.  7.47
3.    Jack Eastmon Sr Idaho Dash TC 74.  7.71
4.    Josh Loria So Skyridge HS 79.  7.74


Boy's 60 meter Heats

Heat 16
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Benjamin Butandu Sr Jordan HS 8.  7.28 q
2.    Ethan Johnson Fr Velocitas TC 49.  7.56
3.    Cort Adair Sr Northridge HS 98.  7.92
4.    Jacob Morton Jr Hillcrest HS 113.  8.03


Boy's 60 meter Heats

Heat 17
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Jake Borders Jr Idaho Dash TC 55.  7.59
2.    Sione Moa Jr TOA TC 66.  7.66
3.    Tage Wilcox Sr Riverton HS 80.  7.74
4.    Dallin Wait So Bountiful HS 139.  8.31


Boy's 60 meter Heats

Heat 18
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Ian Dunford Jr Lehi HS 24.  7.40
2.    Tanner Rogers So Salem Hills HS 33.  7.49
3.    Andrew Dibble Jr Herriman HS 122.  8.11
4.    Jared Dye Fr Juab HS 128.  8.19


Boy's 60 meter Heats

Heat 19
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Connely Hill 2 Gold Medal Athletics 57.  7.59
2.    Tyson Lee Jr Springville HS 84.  7.77
3.    Cory Winn Sr Lone Peak HS 88.  7.83
4.    Franklin Paas So Park City HS 89.  7.83


Boy's 60 meter Heats

Heat 20
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Jared Atkin Sr Unattached 65.  7.65
2.    Hunter Cherrington Sr Mountain View HS-WY 90.  7.84
3.    Caleb Washington Fr Idaho Dash TC 146.  8.40
4.    MJ Tokelau 8 TOA TC 155.  8.76


Boy's 60 meter Heats

Heat 21
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Destry Stevenson So Rock Springs HS-WY 77.  7.73
2.    Jackson Lambert So Skyridge HS 102.  7.96
3.    Davey Newman Jr Utah Sprint Academy 114.  8.03
4.    Jaciel Granados Fr Rock Springs HS-WY 154.  8.71


Boy's 60 meter Heats

Heat 22
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Heston Nigh So Bingham HS 105.  7.99
2.    Paul Funk Fr Davis HS 120.  8.10
3.    Alex Hlad Fr Green River HS-WY 145.  8.35
4.    Schyuler Green Fr Evanston HS-WY 158.  8.90


Boy's 60 meter Heats

Heat 23
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Nathan Kaufusi Sr Syracuse HS 3.  7.03 q
2.    Dylan Reaves Sr Northridge HS 62.  7.62
3.    Jared Downard Sr Tooele HS 125.  8.15
4.    Erik Greer Fr Evanston HS-WY 157.  8.87


Boy's 60 meter Heats

Heat 24
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    David Del toro So Bountiful HS 37.  7.50
2.    Micah Fe'a So TOA TC 100.  7.94
3.    Blake Ross Fr Evanston HS-WY 134.  8.24
4.    Kaiden Allen Fr West Jordan HS 135.  8.27


Boy's 60 meter Heats

Heat 25
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Aaron Pectol Sr Tooele HS 25.  7.43
2.    Payton Suitter Jr Bingham HS 83.  7.77
3.    Treyson Lefgren So Box Elder HS 116.  8.04
4.    Kameron Reaves Jr Northridge HS 117.  8.06


Boy's 60 meter Heats

Heat 26
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Josh Wood Sr Lone Peak HS 69.  7.67
2.    Daemon Verucchi Sr West Jordan HS 118.  8.07
3.    Micah Liechty So Evanston HS-WY 150.  8.55
4.    Colton Christensen Fr Unattached 164.  9.75


Boy's 60 meter Heats

Heat 27
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Joshua Trafny Sr Spanish Fork HS 107.  8.00
2.    Taylor Adams So Northridge HS 111.  8.02
3.    Jared Macarilay Sr Bountiful HS 126.  8.17
4.    Axel Spangenberg Fr Park City HS 149.  8.52


Boy's 60 meter Heats

Heat 28
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Isaac Wangsgard So Unattached 82.  7.77
2.    Ethan Greenholtz So Park City HS 93.  7.85
3.    Anthony Arruda Fr Idaho Dash TC 159.  8.94
4.    Enoch Osai So Unattached 160.  8.95


Boy's 60 meter Heats

Heat 29
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Tyler Cox So Cheetahs TC 95.  7.88
2.    Edgar Granados Jr Rock Springs HS-WY 109.  8.01
3.    JJ Kent Fr Springville HS 140.  8.31
4.    Tyler Franklin So Rock Springs HS-WY 147.  8.40


Boy's 60 meter Heats

Heat 30
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Jaymon Barrus Sr Idaho Dash TC 4.  7.11 q
2.    Kwaku Robinson Sr Unattached 5.  7.15 q
3.    Tyler Adams Jr Timpanogos HS 29.  7.45
4.    Brenden Nelson So Bountiful HS 119.  8.07


Boy's 60 meter Heats

Heat 31
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Logan Tittle Jr Fremont HS 48.  7.55
2.    Nick Hulet Sr Cedar HS 97.  7.88
3.    Josh McFarland Jr Juab HS 108.  8.01
4.    Clayton Allen So Lone Peak HS 110.  8.02


Boy's 60 meter Heats

Heat 32
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Darrian Roby Sr Utah Prospects TC 59.  7.60
2.    Ranay Majji So Idaho Dash TC 103.  7.97
3.    Micheal Bettelyoun Fr Rock Springs HS-WY 131.  8.21
4.    Khalub Sam Fong-Talia 6 TOA TC 162.  9.19


Boy's 60 meter Heats

Heat 33
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    William Prettyman Sr East HS 2.  7.00 q
2.    Brett Carlson Sr Orem HS 26.  7.43
3.    Kody Smith Sr Evanston HS-WY 45.  7.53
4.    Quincy Cannon Jr Bountiful HS 92.  7.85


Boy's 60 meter Heats

Heat 34
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Austin Peterson Sr Utah Sprint Academy 10.  7.30
2.    Aiton McFarland Sr Juab HS 86.  7.82
3.    Jonah Maae 7 TOA TC 142.  8.31
4.    Alex Atkinson Fr Green River HS-WY 161.  9.07


Boy's 60 meter Heats

Heat 35
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Devon Roberts Sr Bear River HS 27.  7.45
2.    Michael Coleman Sr Gold Medal Athletics 44.  7.53
3.    Bodie Bostwick Sr Snow Canyon HS 56.  7.59
FS    Chris Johnson Sr Unattached FS  FS


Boy's 60 meter Heats

Heat 36
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Ashraf Abudu Sr Lehi HS 6.  7.24 q
2.    Connor Snapp Jr Springville HS 37.  7.50
3.    Kevin Mei Sr Rock Springs HS-WY 63.  7.64
4.    Emmanuel Odogwu Jr Rock Springs HS-WY 81.  7.77


Boy's 60 meter Heats

Heat 37
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Porter Ellis Sr Lone Peak HS 39.  7.51
2.    Merrill McKay Hunter So Bingham HS 127.  8.17
3.    Morgan Kellum Fr Mountain View HS-WY 141.  8.31
DNS    Adriano Demartin Jr Unattached DNS  DNS


Boy's 60 meter Heats

Heat 38
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Paul Baynes Jr Park City HS 7.  7.25 q
2.    Nicholas Hart Sr Hillcrest HS 15.  7.37
3.    Nash Lewis So Box Elder HS 21.  7.40
4.    Kendrick Bolos Sr Fremont HS 60.  7.60


Boy's 60 meter Heats

Heat 39
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Jaedin Johnson Jr Gold Medal Athletics 9.  7.30
2.    Riley Robarge Sr Idaho Dash TC 23.  7.40
3.    Jaxson McFarland So Utah Prospects TC 52.  7.58
4.    C. Preston Bremser Jr Bingham HS 156.  8.87


Boy's 60 meter Heats

Heat 40
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Jared Thurman Jr Riverton HS 53.  7.58
2.    Terrence Nash jr Jr Mercury TC 67.  7.66
3.    Jakobi Butler Sr Salem Hills HS 75.  7.72
4.    Kameron Santuff Fr Rock Springs HS-WY 144.  8.32


Boy's 60 meter Heats

Heat 41
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Mason Leatham Jr Idaho Dash TC 16.  7.37
2.    Kaleb Jackson Jr Gold Medal Athletics 18.  7.38
3.    Devin Naea So Viewmont HS 42.  7.52
4.    Hunter Mogensen Sr Gold Medal Athletics 64.  7.64


Boy's 60 meter Heats

Heat 42
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Brody Schut Sr Idaho Dash TC 18.  7.38
2.    Carson Hill Jr Utah Prospects TC 101.  7.95
3.    Sam Nafus Sr Bountiful HS 112.  8.03
4.    Domenick Kunkle So Green River HS-WY 152.  8.60


Boy's 60 meter Heats

Heat 43
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Bradley Johnson Jr Idaho Dash TC 14.  7.37
2.    Colin Taylor Jr Gold Medal Athletics 32.  7.47
3.    Truman Stohl So Woods Cross HS 123.  8.12


Boy's 60 meter Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team Heat  Time 

1.    Braiden Ivie Jr Gold Medal Athletics H7 -1. 6.96 q
2.    William Prettyman Sr East HS H33 -1. 7.00 q
3.    Nathan Kaufusi Sr Syracuse HS H23 -1. 7.03 q
4.    Jaymon Barrus Sr Idaho Dash TC H30 -1. 7.11 q
5.    Kwaku Robinson Sr Unattached H30 -2. 7.15 q
6.    Ashraf Abudu Sr Lehi HS H36 -1. 7.24 q
7.    Paul Baynes Jr Park City HS H38 -1. 7.25 q
8.    Benjamin Butandu Sr Jordan HS H16 -1. 7.28 q
9.    Jaedin Johnson Jr Gold Medal Athletics H39 -1. 7.30
10.    Austin Peterson Sr Utah Sprint Academy H34 -1. 7.30
11.    Immanuel Brown Sr Utah Prospects TC H14 -1. 7.35
12.    Braden Squires Sr Desert Hills HS H15 -1. 7.36
13.    Kaden Davis Sr Spanish Fork HS H5 -1. 7.36
14.    Bradley Johnson Jr Idaho Dash TC H43 -1. 7.37
15.    Nicholas Hart Sr Hillcrest HS H38 -2. 7.37
16.    Mason Leatham Jr Idaho Dash TC H41 -1. 7.37
17.    Aj Keil Sr Utah Sprint Academy H9 -1. 7.37
18.    Kaleb Jackson Jr Gold Medal Athletics H41 -2. 7.38
18.    Brody Schut Sr Idaho Dash TC H42 -1. 7.38
20.    William Ammons Sr Gold Medal Athletics H12 -1. 7.38
21.    Avi Parikh Sr Unattached H5 -2. 7.40
21.    Nash Lewis So Box Elder HS H38 -3. 7.40
23.    Riley Robarge Sr Idaho Dash TC H39 -2. 7.40
24.    Ian Dunford Jr Lehi HS H18 -1. 7.40
25.    Aaron Pectol Sr Tooele HS H25 -1. 7.43
26.    Brett Carlson Sr Orem HS H33 -2. 7.43
27.    Devon Roberts Sr Bear River HS H35 -1. 7.45
28.    Timothy Kitiona Sr Mercury TC H2 -1. 7.45
29.    Tyler Adams Jr Timpanogos HS H30 -3. 7.45
30.    Erick Salcido Sr Rock Springs HS-WY H9 -2. 7.45
31.    Riley Elwood Jr Idaho Dash TC H15 -2. 7.47
32.    Colin Taylor Jr Gold Medal Athletics H43 -2. 7.47
33.    Tanner Rogers So Salem Hills HS H18 -2. 7.49
34.    Joseph Wilkins So Unattached H13 -1. 7.50
35.    Carter Guiness Jr Utah Sprint Academy H3 -1. 7.50
36.    Jacob McGuire Sr Bear River HS H14 -2. 7.50
37.    Connor Snapp Jr Springville HS H36 -2. 7.50
37.    David Del toro So Bountiful HS H24 -1. 7.50
39.    Porter Ellis Sr Lone Peak HS H37 -1. 7.51
40.    Keenan Moulton Jr Gold Medal Athletics H4 -1. 7.51
41.    Haydn Sandstrom Sr Gold Medal Athletics H10 -1. 7.52
42.    Devin Naea So Viewmont HS H41 -3. 7.52
42.    Tyus Cornia Sr Evanston HS-WY H13 -2. 7.52
44.    Michael Coleman Sr Gold Medal Athletics H35 -2. 7.53
45.    Kody Smith Sr Evanston HS-WY H33 -3. 7.53
46.    Dylan Hayes Sr Pleasant Grove HS H9 -3. 7.54
47.    Elijah Whisman Jr Lone Peak HS H10 -2. 7.55
48.    Logan Tittle Jr Fremont HS H31 -1. 7.55
49.    Ethan Johnson Fr Velocitas TC H16 -2. 7.56
50.    Derek Brailsford Sr American Fork HS H12 -2. 7.56
51.    Matthias Perez So TOA TC H8 -1. 7.57
52.    Jaxson McFarland So Utah Prospects TC H39 -3. 7.58
53.    Jared Thurman Jr Riverton HS H40 -1. 7.58
54.    Gaige Hardy Sr Gold Medal Athletics H4 -2. 7.58
55.    Jake Borders Jr Idaho Dash TC H17 -1. 7.59
56.    Bodie Bostwick Sr Snow Canyon HS H35 -3. 7.59
57.    Connely Hill 2 Gold Medal Athletics H19 -1. 7.59
58.    Xander Littlefield Sr Stansbury HS H6 -1. 7.60
59.    Darrian Roby Sr Utah Prospects TC H32 -1. 7.60
60.    Kendrick Bolos Sr Fremont HS H38 -4. 7.60
60.    Luke Jones Fr Cheetahs TC H11 -1. 7.60
62.    Dylan Reaves Sr Northridge HS H23 -2. 7.62
63.    Kevin Mei Sr Rock Springs HS-WY H36 -3. 7.64
64.    Hunter Mogensen Sr Gold Medal Athletics H41 -4. 7.64
65.    Jared Atkin Sr Unattached H20 -1. 7.65
66.    Sione Moa Jr TOA TC H17 -2. 7.66
67.    Terrence Nash jr Jr Mercury TC H40 -2. 7.66
68.    Joshua Mendez Jr Jr Desert Hills HS H11 -2. 7.67
69.    Josh Wood Sr Lone Peak HS H26 -1. 7.67
70.    Cris Periman Sr Evanston HS-WY H7 -2. 7.69
71.    Alec Noll Fr Springville HS H14 -3. 7.69
72.    Maxwell Archibald Sr Unattached H1 -1. 7.70
73.    Ethan Hickey Jr Park City HS H5 -3. 7.70
74.    Jack Eastmon Sr Idaho Dash TC H15 -3. 7.71
75.    Jakobi Butler Sr Salem Hills HS H40 -3. 7.72
76.    Karson Parish Jr Velocitas TC H10 -3. 7.73
77.    Destry Stevenson So Rock Springs HS-WY H21 -1. 7.73
77.    Brandon Meredith Sr Maple Mountain HS H7 -3. 7.73
79.    Josh Loria So Skyridge HS H15 -4. 7.74
80.    Tage Wilcox Sr Riverton HS H17 -3. 7.74
81.    Emmanuel Odogwu Jr Rock Springs HS-WY H36 -4. 7.77
82.    Isaac Wangsgard So Unattached H28 -1. 7.77
83.    Payton Suitter Jr Bingham HS H25 -2. 7.77
84.    Tyson Lee Jr Springville HS H19 -2. 7.77
85.    Jacob Abbott Jr Northridge HS H6 -2. 7.80
86.    Caleb Knutson Jr Mountain View HS-WY H6 -3. 7.82
86.    Aiton McFarland Sr Juab HS H34 -2. 7.82
88.    Cory Winn Sr Lone Peak HS H19 -3. 7.83
89.    Franklin Paas So Park City HS H19 -4. 7.83
90.    Hunter Cherrington Sr Mountain View HS-WY H20 -2. 7.84
91.    Garrett Melvin So Rock Springs HS-WY H6 -4. 7.84
92.    Quincy Cannon Jr Bountiful HS H33 -4. 7.85
93.    Ethan Greenholtz So Park City HS H28 -2. 7.85
94.    Joseph Martin So T-Birds TC H12 -3. 7.86
95.    Tyler Cox So Cheetahs TC H29 -1. 7.88
96.    Breyden Moorman Fr Green River HS-WY H1 -2. 7.88
97.    Nick Hulet Sr Cedar HS H31 -2. 7.88
98.    Cort Adair Sr Northridge HS H16 -3. 7.92
99.    Andes Chan Jr Springville HS H14 -4. 7.93
100.    Micah Fe'a So TOA TC H24 -2. 7.94
101.    Carson Hill Jr Utah Prospects TC H42 -2. 7.95
102.    Jackson Lambert So Skyridge HS H21 -2. 7.96
103.    Ranay Majji So Idaho Dash TC H32 -2. 7.97
104.    Pieter Van Wissen Sr Idaho Dash TC H3 -2. 7.97
105.    Heston Nigh So Bingham HS H22 -1. 7.99
106.    Josh Cudney Sr Green River HS-WY H11 -3. 8.00
107.    Joshua Trafny Sr Spanish Fork HS H27 -1. 8.00
108.    Josh McFarland Jr Juab HS H31 -3. 8.01
109.    Edgar Granados Jr Rock Springs HS-WY H29 -2. 8.01
110.    Clayton Allen So Lone Peak HS H31 -4. 8.02
111.    Taylor Adams So Northridge HS H27 -2. 8.02
112.    Sam Nafus Sr Bountiful HS H42 -3. 8.03
113.    Jacob Morton Jr Hillcrest HS H16 -4. 8.03
114.    Davey Newman Jr Utah Sprint Academy H21 -3. 8.03
115.    Alexander Moyers Jr Olympus HS H9 -4. 8.03
116.    Treyson Lefgren So Box Elder HS H25 -3. 8.04
117.    Kameron Reaves Jr Northridge HS H25 -4. 8.06
118.    Daemon Verucchi Sr West Jordan HS H26 -2. 8.07
119.    Brenden Nelson So Bountiful HS H30 -4. 8.07
120.    Paul Funk Fr Davis HS H22 -2. 8.10
121.    Caleb West Jr Unattached H13 -3. 8.11
122.    Andrew Dibble Jr Herriman HS H18 -3. 8.11
123.    Truman Stohl So Woods Cross HS H43 -3. 8.12
124.    Ivan Salcido Fr Rock Springs HS-WY H4 -3. 8.15
125.    Jared Downard Sr Tooele HS H23 -3. 8.15
126.    Jared Macarilay Sr Bountiful HS H27 -3. 8.17
127.    Merrill McKay Hunter So Bingham HS H37 -2. 8.17
128.    Jared Dye Fr Juab HS H18 -4. 8.19
128.    Daniel Kim So Idaho Dash TC H7 -4. 8.19
130.    Braden Butcher Jr Velocitas TC H3 -3. 8.20
131.    Micheal Bettelyoun Fr Rock Springs HS-WY H32 -3. 8.21
132.    Jason Honell Fr Idaho Dash TC H11 -4. 8.22
133.    Adam Vuyk Sr West Jordan HS H10 -4. 8.23
134.    Blake Ross Fr Evanston HS-WY H24 -3. 8.24
135.    Kaiden Allen Fr West Jordan HS H24 -4. 8.27
136.    Spencer Lester Fr Evanston HS-WY H12 -4. 8.28
137.    Parker Ross So Rock Springs HS-WY H8 -2. 8.29
138.    Nathan Cobabe Jr Lehi HS H8 -3. 8.30
139.    Dallin Wait So Bountiful HS H17 -4. 8.31
140.    JJ Kent Fr Springville HS H29 -3. 8.31
141.    Morgan Kellum Fr Mountain View HS-WY H37 -3. 8.31
142.    Jonah Maae 7 TOA TC H34 -3. 8.31
143.    Timothy Harlow Jr Springville HS H2 -2. 8.32
144.    Kameron Santuff Fr Rock Springs HS-WY H40 -4. 8.32
145.    Alex Hlad Fr Green River HS-WY H22 -3. 8.35
146.    Caleb Washington Fr Idaho Dash TC H20 -3. 8.40
147.    Tyler Franklin So Rock Springs HS-WY H29 -4. 8.40
148.    Gabe Copeland So Rock Springs HS-WY H5 -4. 8.49
149.    Axel Spangenberg Fr Park City HS H27 -4. 8.52
150.    Micah Liechty So Evanston HS-WY H26 -3. 8.55
151.    Preston Nebeker So Mountain View HS-WY H1 -3. 8.59
152.    Domenick Kunkle So Green River HS-WY H42 -4. 8.60
153.    Ezekiel Lafo Fr East HS H13 -4. 8.65
154.    Jaciel Granados Fr Rock Springs HS-WY H21 -4. 8.71
155.    MJ Tokelau 8 TOA TC H20 -4. 8.76
156.    C. Preston Bremser Jr Bingham HS H39 -4. 8.87
157.    Erik Greer Fr Evanston HS-WY H23 -4. 8.87
158.    Schyuler Green Fr Evanston HS-WY H22 -4. 8.90
159.    Anthony Arruda Fr Idaho Dash TC H28 -3. 8.94
160.    Enoch Osai So Unattached H28 -4. 8.95
161.    Alex Atkinson Fr Green River HS-WY H34 -4. 9.07
162.    Khalub Sam Fong-Talia 6 TOA TC H32 -4. 9.19
163.    Antonio Gonzalez So West Jordan HS H4 -4. 9.26
164.    Colton Christensen Fr Unattached H26 -4. 9.75
165.    Tayson Jorgensen So West Jordan HS H2 -3. 9.94
FS    Chris Johnson Sr Unattached H35 -FS FS
DNS    Adriano Demartin Jr Unattached H37 -DNS DNS
DNS    Harrison Wilson So American Fork HS H1 -DNS DNS
DNS    Tyler Killett So Green River HS-WY H8 -DNS DNS
DNS    Jonah Heimuli So Lone Peak HS H2 -DNS DNS
DNS    Kru Liptrot Jr Syracuse HS H3 -DNS DNS