2019 BYU Indoor Invitational
BYU Smith Fieldhouse
Provo, UT
January 18, 2019 - January 19, 2019

Girl's 60 meter Heats

Heat 1
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Cassidy Henderson Sr Utah Sprint Academy 2.  7.91 q
2.    Sidney Hansen So White Pine HS-NV 60.  8.77
3.    Rachel Foster Jr Green River HS-WY 81.  9.04
4.    Alysse Cherrington Fr Mountain View HS-WY 105.  9.35


Girl's 60 meter Heats

Heat 2
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Bridgette Howell So Roy HS 17.  8.31
2.    Katelyn Tippets Fr Idaho Dash TC 68.  8.82
3.    Cassidee Stone So Copper Hills HS 127.  9.92
4.    Marley Telford Fr Bingham HS 129.  9.97


Girl's 60 meter Heats

Heat 3
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Madison Towne Sr Bear River HS 32.  8.50
2.    Catherine Carey Fr Idaho Dash TC 55.  8.75
3.    Olivia Politi So Rock Springs HS-WY 75.  8.93
4.    Makayla Miller Jr Copper Hills HS 104.  9.31


Girl's 60 meter Heats

Heat 4
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Isabelle Hightower Jr Velocitas TC 6.  8.17 q
2.    Kaya Heideman Jr Judge Memorial HS 24.  8.44
3.    Kathryn Phippen Jr Northridge HS 26.  8.45
4.    Tristyn Runnels So Pleasant Grove HS 103.  9.31


Girl's 60 meter Heats

Heat 5
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Katie Brotherson Sr Park City HS 39.  8.59
2.    Ellie Kettering Fr Green River HS-WY 44.  8.63
3.    Rachel Clark So Unattached 64.  8.80
4.    McCaberie Price So Bear River HS 108.  9.43


Girl's 60 meter Heats

Heat 6
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Madilyn Zink Jr Pocatello Track Club 21.  8.37
2.    Emily Williams Sr Idaho Dash TC 42.  8.61
3.    Brooke Archer So Skyridge HS 82.  9.05
4.    Reagan Briggs Sr American Fork HS 96.  9.19


Girl's 60 meter Heats

Heat 7
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Calli Adamson Sr Gold Medal Athletics 1.  7.89 q
2.    Kaitlyn Esquivel Jr Park City HS 3.  7.92 q
3.    Olivia Madsen So Utah Sprint Academy 30.  8.49
4.    Bailey Jeppesen Sr Tooele HS 101.  9.26


Girl's 60 meter Heats

Heat 8
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Makenna McCloy Jr Unattached 8.  8.20 q
2.    Audrey Smith So Idaho Dash TC 20.  8.37
3.    Amery Willoughby So Rock Springs HS-WY 118.  9.68
4.    Ka Lea Miner Fr Jordan HS 119.  9.73


Girl's 60 meter Heats

Heat 9
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Boots Aspinall Sr TOA TC 23.  8.43
2.    Kate Fallon Fr Spanish Fork HS 70.  8.84
3.    Aubrey Holdaway Jr Riverton HS 109.  9.46
4.    Carlyna Arnold Fr Evanston HS-WY 134.  10.34


Girl's 60 meter Heats

Heat 10
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Madeline Edwards Jr American Fork HS 14.  8.25
2.    Mandy Beus Sr Gold Medal Athletics 15.  8.26
3.    Amanda Insalaco Sr Salem Hills HS 124.  9.84
4.    Carlota Pombar Jr Mountain View HS-WY 133.  10.29


Girl's 60 meter Heats

Heat 11
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Kyla Johnson Sr Unattached 40.  8.59
2.    Sarah Taylor Fr Unattached 62.  8.79
3.    Rebecca Wait So Idaho Dash TC 72.  8.86
4.    Rachel Gardiner Fr Unattached 132.  10.28


Girl's 60 meter Heats

Heat 12
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Amy Ballard Sr Gold Medal Athletics 4.  8.11 q
2.    Grace Dalton Jr Park City HS 22.  8.42
3.    Daniella Rivera Sr Mercury TC 46.  8.66
4.    Maja Biggs Sr Jordan HS 93.  9.15


Girl's 60 meter Heats

Heat 13
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Taylor Cooper Sr Utah Prospects TC 91.  9.14
2.    Jaynee Hunt Jr Mountain View HS-WY 100.  9.26
3.    Alyssa Moon Jr Utah Prospects TC 116.  9.59
4.    Cassandra Bender Sr Unattached 122.  9.81


Girl's 60 meter Heats

Heat 14
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Maili Boyer Fr Unattached 43.  8.62
2.    Ella Pitcher So American Fork HS 66.  8.81
3.    Savannah Flake So Mountain View HS-WY 87.  9.12
4.    Isabel Phillips So Hillcrest HS 115.  9.59


Girl's 60 meter Heats

Heat 15
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Ronnie Walker Jr Juab HS 7.  8.18 q
2.    Kaitlyn Hemond Sr Beaver HS 59.  8.77
3.    Katie Shepherd Sr Copper Hills HS 71.  8.85
4.    Madison Marien Fr West Jordan HS 112.  9.54


Girl's 60 meter Heats

Heat 16
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Rhys Brandt Jr Rock Springs HS-WY 65.  8.80
2.    Karlie Beumeler Jr Idaho Dash TC 67.  8.81
3.    Dalia Fleischhauer Jr Mountain View HS-WY 135.  10.38
4.    Abigail Cox So Velocitas TC 138.  10.84


Girl's 60 meter Heats

Heat 17
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Camilla Andam Jr Copper Hills HS 9.  8.22
2.    Allison Smith Jr Unattached 31.  8.49
3.    Jessi Mangum So Spanish Fork HS 49.  8.70
4.    Carly Conner Fr Skyridge HS 61.  8.78


Girl's 60 meter Heats

Heat 18
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Scarlet Lankford Jr Utah Sprint Academy 27.  8.46
2.    Elizabeth Martin So Hillcrest HS 50.  8.70
3.    Mylei Shepherd Jr Snow Canyon HS 91.  9.14
4.    Emma Payne Fr Morgan HS 128.  9.97


Girl's 60 meter Heats

Heat 19
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Favour Wanjoku Jr Rock Springs HS-WY 13.  8.24
2.    Alexis Pineda Sr Idaho Dash TC 56.  8.77
3.    Gracie Sandstrom So West Jordan HS 94.  9.18
4.    Hanna Johns So Rock Springs HS-WY 125.  9.85


Girl's 60 meter Heats

Heat 20
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Makenzie Lorimer Jr Utah Prospects TC 19.  8.36
2.    Sarah Aliche So Unattached 73.  8.86
3.    Kenady Nacey So Rock Springs HS-WY 79.  8.98
4.    Halle Hanson Fr Idaho Dash TC 130.  10.17


Girl's 60 meter Heats

Heat 21
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Kennedy Patterson Fr Idaho Dash TC 25.  8.45
2.    Skylar Jackenthal Sr Park City HS 37.  8.57
3.    Kacee Bennion So Unattached 47.  8.68
4.    Emma Bagley Jr Corner Canyon HS 57.  8.77


Girl's 60 meter Heats

Heat 22
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Kayla Butterfield Sr Herriman HS 11.  8.23
2.    Sadie Stock So Copper Hills HS 45.  8.65
3.    Paige Deppe So Bingham HS 123.  9.81
DNS    Cambree Pulsipher Sr Riverton HS DNS  DNS


Girl's 60 meter Heats

Heat 23
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Coral Crossland Jr Park City HS 35.  8.56
2.    Bailee Hanson Jr Skyridge HS 69.  8.83
3.    Mya Rasmussen Fr Bountiful HS 84.  9.08
4.    Dhilan Sam Fong-Talia 7 TOA TC 89.  9.13


Girl's 60 meter Heats

Heat 24
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Alicia Sarver So Idaho Dash TC 41.  8.59
2.    Brianna Hayhurst Fr Idaho Dash TC 80.  9.02
3.    Emma Blodgett Sr Bountiful HS 85.  9.08
FS    Brittany Kuhn Sr Unattached FS  FS


Girl's 60 meter Heats

Heat 25
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Jasmine Carter Sr Velocitas TC 106.  9.36
2.    Kaili Osai Sr West Jordan HS 113.  9.54
3.    Jordan Simmons Jr West Jordan HS 117.  9.62
4.    Grace Lane Fr Morgan HS 136.  10.51


Girl's 60 meter Heats

Heat 26
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Haley Maki Sr Park City HS 29.  8.49
2.    Kalissa Manuel Fr Gold Medal Athletics 52.  8.71
3.    Teya Wright Fr West HS 90.  9.14
4.    Liberty Walton So Hillcrest HS 137.  10.60


Girl's 60 meter Heats

Heat 27
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Oteta Kitiona 8 Mercury TC 34.  8.55
2.    Aria Maile 6 TOA TC 53.  8.73
3.    Molly O'Sullivan Fr Idaho Dash TC 88.  9.13
4.    Ella Vincent Fr Hillcrest HS 131.  10.27


Girl's 60 meter Heats

Heat 28
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Meghan Gardner So Bountiful HS 63.  8.80
2.    Magdalena Erekson So Hillcrest HS 95.  9.18
3.    Mercedes Moberly So Gold Medal Athletics 99.  9.25
4.    Brissa Proz Fr Rock Springs HS-WY 121.  9.78


Girl's 60 meter Heats

Heat 29
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Anna Bilic Jr East HS 33.  8.54
2.    Lindsey Cascaddan Fremont HS 77.  8.96
3.    Victoria Tilton Sr American Fork HS 98.  9.24
4.    Nell Bernard Fr West HS 102.  9.30


Girl's 60 meter Heats

Heat 30
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Keelie Branson Jr Idaho Dash TC 18.  8.36
2.    Amelia Howard Fr Idaho Dash TC 54.  8.73
3.    Reagan Bolos So Fremont HS 110.  9.52
4.    Annah Dallin Jr Timpanogos HS 111.  9.53


Girl's 60 meter Heats

Heat 31
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Malaiyah Thomas Jr Unattached 10.  8.22
2.    Simone Wrathall Fr West HS 74.  8.89
3.    Saige Drecksel So Bingham HS 97.  9.23
DNS    Brittany Cardall Sr Gold Medal Athletics DNS  DNS


Girl's 60 meter Heats

Heat 32
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Jasmine Devers Sr Idaho Dash TC 5.  8.14 q
2.    Tea Marta Sr Idaho Dash TC 37.  8.57
3.    Jimena Campos Sr Green River HS-WY 107.  9.43
4.    Elle Deschenes So West HS 114.  9.59


Girl's 60 meter Heats

Heat 33
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Taye Raymond Jr Orem HS 12.  8.24
2.    Rebekah Brailsford So American Fork HS 51.  8.70
3.    Greeley Johnson Fr West HS 86.  9.11
4.    Elizabeth Rees Fr Evanston HS-WY 126.  9.88


Girl's 60 meter Heats

Heat 34
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Madison Larsen Jr Gold Medal Athletics 28.  8.48
2.    Naomi Tomlinson Fr Bear River HS 78.  8.97
DNS    Alyssa Scoville Fr Weber HS DNS  DNS
DNS    Ashlie Frolic Jr Rock Springs HS-WY DNS  DNS


Girl's 60 meter Heats

Heat 35
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Ashlyn Baker Jr Timpanogos HS 58.  8.77
2.    Alex Martinez Fr West Jordan HS 76.  8.96
3.    Cayleigh Welch Jr Green River HS-WY 120.  9.78
DNS    Madison Marien Fr West Jordan HS DNS  DNS


Girl's 60 meter Heats

Heat 36
Top 8 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Kennidy Teater Sr Idaho Dash TC 16.  8.28
2.    Neriah Perez 7 TOA TC 36.  8.56
3.    Alexia Rosenberg Sr Salem Hills HS 48.  8.69
4.    Emily Miller So Bingham HS 83.  9.05


Girl's 60 meter Heats
Top 8 Times advance to the Final
Overall     Year  Team Heat  Time 

1.    Calli Adamson Sr Gold Medal Athletics H7 -1. 7.89 q
2.    Cassidy Henderson Sr Utah Sprint Academy H1 -1. 7.91 q
3.    Kaitlyn Esquivel Jr Park City HS H7 -2. 7.92 q
4.    Amy Ballard Sr Gold Medal Athletics H12 -1. 8.11 q
5.    Jasmine Devers Sr Idaho Dash TC H32 -1. 8.14 q
6.    Isabelle Hightower Jr Velocitas TC H4 -1. 8.17 q
7.    Ronnie Walker Jr Juab HS H15 -1. 8.18 q
8.    Makenna McCloy Jr Unattached H8 -1. 8.20 q
9.    Camilla Andam Jr Copper Hills HS H17 -1. 8.22
10.    Malaiyah Thomas Jr Unattached H31 -1. 8.22
11.    Kayla Butterfield Sr Herriman HS H22 -1. 8.23
12.    Taye Raymond Jr Orem HS H33 -1. 8.24
13.    Favour Wanjoku Jr Rock Springs HS-WY H19 -1. 8.24
14.    Madeline Edwards Jr American Fork HS H10 -1. 8.25
15.    Mandy Beus Sr Gold Medal Athletics H10 -2. 8.26
16.    Kennidy Teater Sr Idaho Dash TC H36 -1. 8.28
17.    Bridgette Howell So Roy HS H2 -1. 8.31
18.    Keelie Branson Jr Idaho Dash TC H30 -1. 8.36
19.    Makenzie Lorimer Jr Utah Prospects TC H20 -1. 8.36
20.    Audrey Smith So Idaho Dash TC H8 -2. 8.37
21.    Madilyn Zink Jr Pocatello Track Club H6 -1. 8.37
22.    Grace Dalton Jr Park City HS H12 -2. 8.42
23.    Boots Aspinall Sr TOA TC H9 -1. 8.43
24.    Kaya Heideman Jr Judge Memorial HS H4 -2. 8.44
25.    Kennedy Patterson Fr Idaho Dash TC H21 -1. 8.45
26.    Kathryn Phippen Jr Northridge HS H4 -3. 8.45
27.    Scarlet Lankford Jr Utah Sprint Academy H18 -1. 8.46
28.    Madison Larsen Jr Gold Medal Athletics H34 -1. 8.48
29.    Haley Maki Sr Park City HS H26 -1. 8.49
30.    Olivia Madsen So Utah Sprint Academy H7 -3. 8.49
31.    Allison Smith Jr Unattached H17 -2. 8.49
32.    Madison Towne Sr Bear River HS H3 -1. 8.50
33.    Anna Bilic Jr East HS H29 -1. 8.54
34.    Oteta Kitiona 8 Mercury TC H27 -1. 8.55
35.    Coral Crossland Jr Park City HS H23 -1. 8.56
36.    Neriah Perez 7 TOA TC H36 -2. 8.56
37.    Tea Marta Sr Idaho Dash TC H32 -2. 8.57
37.    Skylar Jackenthal Sr Park City HS H21 -2. 8.57
39.    Katie Brotherson Sr Park City HS H5 -1. 8.59
40.    Kyla Johnson Sr Unattached H11 -1. 8.59
41.    Alicia Sarver So Idaho Dash TC H24 -1. 8.59
42.    Emily Williams Sr Idaho Dash TC H6 -2. 8.61
43.    Maili Boyer Fr Unattached H14 -1. 8.62
44.    Ellie Kettering Fr Green River HS-WY H5 -2. 8.63
45.    Sadie Stock So Copper Hills HS H22 -2. 8.65
46.    Daniella Rivera Sr Mercury TC H12 -3. 8.66
47.    Kacee Bennion So Unattached H21 -3. 8.68
48.    Alexia Rosenberg Sr Salem Hills HS H36 -3. 8.69
49.    Jessi Mangum So Spanish Fork HS H17 -3. 8.70
50.    Elizabeth Martin So Hillcrest HS H18 -2. 8.70
51.    Rebekah Brailsford So American Fork HS H33 -2. 8.70
52.    Kalissa Manuel Fr Gold Medal Athletics H26 -2. 8.71
53.    Aria Maile 6 TOA TC H27 -2. 8.73
54.    Amelia Howard Fr Idaho Dash TC H30 -2. 8.73
55.    Catherine Carey Fr Idaho Dash TC H3 -2. 8.75
56.    Alexis Pineda Sr Idaho Dash TC H19 -2. 8.77
57.    Emma Bagley Jr Corner Canyon HS H21 -4. 8.77
58.    Ashlyn Baker Jr Timpanogos HS H35 -1. 8.77
59.    Kaitlyn Hemond Sr Beaver HS H15 -2. 8.77
60.    Sidney Hansen So White Pine HS-NV H1 -2. 8.77
61.    Carly Conner Fr Skyridge HS H17 -4. 8.78
62.    Sarah Taylor Fr Unattached H11 -2. 8.79
63.    Meghan Gardner So Bountiful HS H28 -1. 8.80
64.    Rachel Clark So Unattached H5 -3. 8.80
65.    Rhys Brandt Jr Rock Springs HS-WY H16 -1. 8.80
66.    Ella Pitcher So American Fork HS H14 -2. 8.81
67.    Karlie Beumeler Jr Idaho Dash TC H16 -2. 8.81
68.    Katelyn Tippets Fr Idaho Dash TC H2 -2. 8.82
69.    Bailee Hanson Jr Skyridge HS H23 -2. 8.83
70.    Kate Fallon Fr Spanish Fork HS H9 -2. 8.84
71.    Katie Shepherd Sr Copper Hills HS H15 -3. 8.85
72.    Rebecca Wait So Idaho Dash TC H11 -3. 8.86
73.    Sarah Aliche So Unattached H20 -2. 8.86
74.    Simone Wrathall Fr West HS H31 -2. 8.89
75.    Olivia Politi So Rock Springs HS-WY H3 -3. 8.93
76.    Alex Martinez Fr West Jordan HS H35 -2. 8.96
77.    Lindsey Cascaddan Fremont HS H29 -2. 8.96
78.    Naomi Tomlinson Fr Bear River HS H34 -2. 8.97
79.    Kenady Nacey So Rock Springs HS-WY H20 -3. 8.98
80.    Brianna Hayhurst Fr Idaho Dash TC H24 -2. 9.02
81.    Rachel Foster Jr Green River HS-WY H1 -3. 9.04
82.    Brooke Archer So Skyridge HS H6 -3. 9.05
83.    Emily Miller So Bingham HS H36 -4. 9.05
84.    Mya Rasmussen Fr Bountiful HS H23 -3. 9.08
85.    Emma Blodgett Sr Bountiful HS H24 -3. 9.08
86.    Greeley Johnson Fr West HS H33 -3. 9.11
87.    Savannah Flake So Mountain View HS-WY H14 -3. 9.12
88.    Molly O'Sullivan Fr Idaho Dash TC H27 -3. 9.13
89.    Dhilan Sam Fong-Talia 7 TOA TC H23 -4. 9.13
90.    Teya Wright Fr West HS H26 -3. 9.14
91.    Mylei Shepherd Jr Snow Canyon HS H18 -3. 9.14
91.    Taylor Cooper Sr Utah Prospects TC H13 -1. 9.14
93.    Maja Biggs Sr Jordan HS H12 -4. 9.15
94.    Gracie Sandstrom So West Jordan HS H19 -3. 9.18
95.    Magdalena Erekson So Hillcrest HS H28 -2. 9.18
96.    Reagan Briggs Sr American Fork HS H6 -4. 9.19
97.    Saige Drecksel So Bingham HS H31 -3. 9.23
98.    Victoria Tilton Sr American Fork HS H29 -3. 9.24
99.    Mercedes Moberly So Gold Medal Athletics H28 -3. 9.25
100.    Jaynee Hunt Jr Mountain View HS-WY H13 -2. 9.26
101.    Bailey Jeppesen Sr Tooele HS H7 -4. 9.26
102.    Nell Bernard Fr West HS H29 -4. 9.30
103.    Tristyn Runnels So Pleasant Grove HS H4 -4. 9.31
104.    Makayla Miller Jr Copper Hills HS H3 -4. 9.31
105.    Alysse Cherrington Fr Mountain View HS-WY H1 -4. 9.35
106.    Jasmine Carter Sr Velocitas TC H25 -1. 9.36
107.    Jimena Campos Sr Green River HS-WY H32 -3. 9.43
108.    McCaberie Price So Bear River HS H5 -4. 9.43
109.    Aubrey Holdaway Jr Riverton HS H9 -3. 9.46
110.    Reagan Bolos So Fremont HS H30 -3. 9.52
111.    Annah Dallin Jr Timpanogos HS H30 -4. 9.53
112.    Madison Marien Fr West Jordan HS H15 -4. 9.54
113.    Kaili Osai Sr West Jordan HS H25 -2. 9.54
114.    Elle Deschenes So West HS H32 -4. 9.59
115.    Isabel Phillips So Hillcrest HS H14 -4. 9.59
116.    Alyssa Moon Jr Utah Prospects TC H13 -3. 9.59
117.    Jordan Simmons Jr West Jordan HS H25 -3. 9.62
118.    Amery Willoughby So Rock Springs HS-WY H8 -3. 9.68
119.    Ka Lea Miner Fr Jordan HS H8 -4. 9.73
120.    Cayleigh Welch Jr Green River HS-WY H35 -3. 9.78
121.    Brissa Proz Fr Rock Springs HS-WY H28 -4. 9.78
122.    Cassandra Bender Sr Unattached H13 -4. 9.81
123.    Paige Deppe So Bingham HS H22 -3. 9.81
124.    Amanda Insalaco Sr Salem Hills HS H10 -3. 9.84
125.    Hanna Johns So Rock Springs HS-WY H19 -4. 9.85
126.    Elizabeth Rees Fr Evanston HS-WY H33 -4. 9.88
127.    Cassidee Stone So Copper Hills HS H2 -3. 9.92
128.    Emma Payne Fr Morgan HS H18 -4. 9.97
129.    Marley Telford Fr Bingham HS H2 -4. 9.97
130.    Halle Hanson Fr Idaho Dash TC H20 -4. 10.17
131.    Ella Vincent Fr Hillcrest HS H27 -4. 10.27
132.    Rachel Gardiner Fr Unattached H11 -4. 10.28
133.    Carlota Pombar Jr Mountain View HS-WY H10 -4. 10.29
134.    Carlyna Arnold Fr Evanston HS-WY H9 -4. 10.34
135.    Dalia Fleischhauer Jr Mountain View HS-WY H16 -3. 10.38
136.    Grace Lane Fr Morgan HS H25 -4. 10.51
137.    Liberty Walton So Hillcrest HS H26 -4. 10.60
138.    Abigail Cox So Velocitas TC H16 -4. 10.84
FS    Brittany Kuhn Sr Unattached H24 -FS FS
DNS    Alyssa Scoville Fr Weber HS H34 -DNS DNS
DNS    Ashlie Frolic Jr Rock Springs HS-WY H34 -DNS DNS
DNS    Brittany Cardall Sr Gold Medal Athletics H31 -DNS DNS
DNS    Madison Marien Fr West Jordan HS H35 -DNS DNS
DNS    Cambree Pulsipher Sr Riverton HS H22 -DNS DNS