2019 BYU Indoor Invitational
BYU Smith Fieldhouse
Provo, UT
January 18, 2019 - January 19, 2019

Girl's 200 meter Timed Finals

Section 1
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Ellie Kettering Fr Green River HS-WY 58.  29.39
2.    Emma Stuart Fr Tooele HS 66.  29.50
3.    Cayleigh Welch Jr Green River HS-WY 116.  33.48


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 2
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Carly Kettering Jr Green River HS-WY 74.  29.79
2.    Rachel Foster Jr Green River HS-WY 95.  31.22
3.    Elizabeth Rees Fr Evanston HS-WY 115.  33.40
4.    Carlyna Arnold Fr Evanston HS-WY 129.  36.30


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 3
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Adi Nielson So Gold Medal Athletics 14.  27.51
2.    Jasmine Carter Sr Velocitas TC 98.  31.54
3.    Cassidee Stone So Copper Hills HS 121.  34.16
4.    Ella Vincent Fr Hillcrest HS 125.  35.42


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 4
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Sophia Dellapenta So Unattached 31.  28.53
2.    Brittany Kuhn Sr Unattached 35.  28.69
3.    Bailee Hanson Jr Skyridge HS 62.  29.47
4.    Sidney Hansen So White Pine HS-NV 85.  30.30


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 5
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Madeline Edwards Jr American Fork HS 10.  27.36
2.    Kalissa Manuel Fr Gold Medal Athletics 43.  28.88
3.    Cassandra Bender Sr Unattached 114.  33.35
4.    Karina Briggs So Skyridge HS 120.  33.91


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 6
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Coral Crossland Jr Park City HS 25.  28.04
2.    Taylor Cooper Sr Utah Prospects TC 90.  30.71
3.    McCaberie Price So Bear River HS 105.  32.12
DNS    Teya Wright Fr West HS DNS  DNS


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 7
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Makenzie Lorimer Jr Utah Prospects TC 15.  27.56
2.    Ronnie Walker Jr Juab HS 17.  27.61
3.    Jasmine Ruales So Timpanogos HS 126.  36.00
4.    Karalyn Tuttle Jr Bountiful HS 130.  36.58


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 8
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Kacee Bennion So Unattached 59.  29.39
2.    Mya Rasmussen Fr Bountiful HS 96.  31.32
3.    Brooke Archer So Skyridge HS 103.  32.00
4.    Grace Lane Fr Morgan HS 124.  35.37


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 9
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Neriah Perez 7 TOA TC 88.  30.58
2.    Mylei Shepherd Jr Snow Canyon HS 102.  31.99
3.    Ailanni Santapau So Timpanogos HS 128.  36.23
DNS    Cambree Pulsipher Sr Riverton HS DNS  DNS


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 10
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Kathryn Phippen Jr Northridge HS 26.  28.04
2.    Allison Smith Jr Unattached 29.  28.30
3.    Amanda Insalaco Sr Salem Hills HS 122.  34.71
DNS    Aubrey Patton Jr Morgan HS DNS  DNS


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 11
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Brooklyn Proffit So Unattached 23.  27.93
2.    Erin Higgs Jr Unattached 40.  28.82
3.    Naomi Tomlinson Fr Bear River HS 72.  29.69
4.    Isabel Phillips So Hillcrest HS 110.  32.79


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 12
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Nisa Pontvianne 8 Mercury TC 68.  29.57
2.    Sammy James Sr Lone Peak HS 70.  29.59
3.    Addison Holyoak Fr Bountiful HS 106.  32.18
4.    Emma Payne Fr Morgan HS 119.  33.77


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 13
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Simone Wrathall Fr West HS 65.  29.48
2.    Alyssa Moon Jr Utah Prospects TC 101.  31.86
3.    Twila Jackson Sr Unattached 127.  36.04
DNS    Aubrey Holdaway Jr Riverton HS DNS  DNS


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 14
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Madison Towne Sr Bear River HS 54.  29.28
2.    Kyla Johnson Sr Unattached 80.  30.14
3.    Annah Dallin Jr Timpanogos HS 117.  33.58
4.    Liberty Walton So Hillcrest HS 132.  36.93


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 15
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Elle Deschenes So West HS 107.  32.30
2.    Tristyn Runnels So Pleasant Grove HS 112.  33.14
3.    Halle Hanson Fr Idaho Dash TC 123.  35.28
4.    Claire Fillmore So Lone Peak HS 131.  36.70


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 16
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Alissa Sadler So West Jordan HS 75.  29.87
2.    Greeley Johnson Fr West HS 100.  31.79
3.    Brissa Proz Fr Rock Springs HS-WY 113.  33.23
DNS    Saige Drecksel So Bingham HS DNS  DNS


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 17
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Lillian Munoz Fr Green River HS-WY 83.  30.21
2.    Emberli Fairey So Uintah HS 87.  30.46
3.    Jimena Campos Sr Green River HS-WY 108.  32.34
4.    Hanna Johns So Rock Springs HS-WY 109.  32.63


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 18
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Abbie Fuhriman Jr Bear River HS 42.  28.84
2.    Rhys Brandt Jr Rock Springs HS-WY 73.  29.72
3.    Dhilan Sam Fong-Talia 7 TOA TC 97.  31.37
4.    Makayla Miller Jr Copper Hills HS 104.  32.07


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 19
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Isabelle Hightower Jr Velocitas TC 16.  27.60
2.    Sara Davies Sr Syracuse HS 61.  29.45
3.    Reagan Briggs Sr American Fork HS 89.  30.58
4.    Amery Willoughby So Rock Springs HS-WY 111.  32.94


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 20
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Annika Liddiard Sr Velocitas TC 67.  29.52
2.    Olivia Politi So Rock Springs HS-WY 76.  29.95
3.    Brianna Hayhurst Fr Idaho Dash TC 92.  30.90
4.    Kenady Nacey So Rock Springs HS-WY 118.  33.73


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 21
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Kaitlyn Hemond Sr Beaver HS 55.  29.30
2.    Catherine Carey Fr Idaho Dash TC 69.  29.57
3.    Tia Nelson So Evanston HS-WY 94.  31.14
DNS    Annie Hill Jr Gold Medal Athletics DNS  DNS


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 22
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Hannah Stuart So Desert Hills HS 56.  29.35
2.    Rachel Clark So Unattached 79.  30.07
3.    Alyssa Scoville Fr Weber HS 93.  30.97
DQ    Rebecca Wait So Idaho Dash TC DQ  DQ
Running into lane 1 on curve (30.061)


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 23
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Favour Wanjoku Jr Rock Springs HS-WY 24.  28.01
2.    Jenae Ramirez Sr Rock Springs HS-WY 38.  28.80
3.    Sadie Stock So Copper Hills HS 45.  28.94
4.    Katelyn Tippets Fr Idaho Dash TC 51.  29.23


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 24
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Katie Brotherson Sr Park City HS 37.  28.74
2.    Rachel Pletcher Jr Idaho Dash TC 57.  29.36
3.    Emma Blodgett Sr Bountiful HS 91.  30.87
4.    Mercedes Moberly So Gold Medal Athletics 99.  31.68


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 25
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Sadie Schow So Lone Peak HS 33.  28.65
2.    Alicia Sarver So Idaho Dash TC 34.  28.66
3.    Audrey Smith So Idaho Dash TC 53.  29.26
4.    Amelia Howard Fr Idaho Dash TC 64.  29.47


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 26
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Bridgette Howell So Roy HS 21.  27.81
2.    Harmonie Ragin 8 Mercury TC 41.  28.83
3.    Brielle Hall Fr Woods Cross HS 81.  30.15
4.    Emily Miller So Bingham HS 82.  30.20


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 27
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Jessica Reddish Sr Weber HS 44.  28.88
2.    Haley Maki Sr Park City HS 47.  29.05
3.    Boots Aspinall Sr TOA TC 48.  29.09
4.    Sarah Taylor Fr Unattached 84.  30.25


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 28
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Abigail Krzemien Fr Idaho Dash TC 30.  28.42
2.    Emily Williams Sr Idaho Dash TC 71.  29.65
3.    Alexis Pineda Sr Idaho Dash TC 77.  29.99
4.    Alyce Hansen So Lone Peak HS 78.  30.03


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 29
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Madilyn Zink Jr Pocatello Track Club 13.  27.47
2.    Jenna Welch Jr Desert Hills HS 22.  27.93
3.    Skylar Jackenthal Sr Park City HS 46.  28.95
4.    Kate Fallon Fr Spanish Fork HS 50.  29.14


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 30
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Malaiyah Thomas Jr Unattached 20.  27.81
2.    Kennedy Patterson Fr Idaho Dash TC 28.  28.22
3.    Rebekah Brailsford So American Fork HS 32.  28.53
DNS    Ashley Rookstool Sr Unattached DNS  DNS


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 31
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Shelby Andrewsen Jr Gold Medal Athletics 11.  27.38
2.    Madison Larsen Jr Gold Medal Athletics 36.  28.71
3.    Karlie Beumeler Jr Idaho Dash TC 39.  28.82
DQ    Bailey Brandt Sr Brighton HS DQ  DQ
3+ consecutive steps into lane 2 (28.308)


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 32
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Jade Wimmer Jr Velocitas TC 12.  27.44
2.    Kelli Holiday Sr Unattached 60.  29.43
3.    Julia Nixon Jr Idaho Dash TC 63.  29.47
4.    Sarah Aliche So Unattached 86.  30.39


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 33
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Keelie Branson Jr Idaho Dash TC 9.  27.31
2.    Kennidy Teater Sr Idaho Dash TC 18.  27.64
3.    Aubree Cheney Sr Gold Medal Athletics 27.  28.17
DNS    Grace Dalton Jr Park City HS DNS  DNS


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 34
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Emma Reeves Jr Gold Medal Athletics 4.  26.98
2.    Kaitlyn Esquivel Jr Park City HS 5.  26.98
3.    Mandy Beus Sr Gold Medal Athletics 6.  27.07
4.    Ashlyn Belliston Sr Lone Peak HS 49.  29.11


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 35
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Amy Ballard Sr Gold Medal Athletics 7.  27.09
2.    Larissa Dabb Sr Gold Medal Athletics 8.  27.16
3.    Makenna McCloy Jr Unattached 19.  27.72
4.    Laura Lundahl Jr Lone Peak HS 52.  29.24


Girl's 200 meter Timed Finals

Section 36
 Place       Year     Team   Overall Place   Time 

1.    Jasmine Devers Sr Idaho Dash TC 1.  26.12
2.    Jasie York Sr Gold Medal Athletics 2.  26.78
3.    Calli Adamson Sr Gold Medal Athletics 3.  26.92
DNS    Brittany Cardall Sr Gold Medal Athletics DNS  DNS


Girl's 200 meter Timed Finals
Overall     Year  Team Section  Time 

1.    Jasmine Devers Sr Idaho Dash TC S36 -1. 26.12
2.    Jasie York Sr Gold Medal Athletics S36 -2. 26.78
3.    Calli Adamson Sr Gold Medal Athletics S36 -3. 26.92
4.    Emma Reeves Jr Gold Medal Athletics S34 -1. 26.98
5.    Kaitlyn Esquivel Jr Park City HS S34 -2. 26.98
6.    Mandy Beus Sr Gold Medal Athletics S34 -3. 27.07
7.    Amy Ballard Sr Gold Medal Athletics S35 -1. 27.09
8.    Larissa Dabb Sr Gold Medal Athletics S35 -2. 27.16
9.    Keelie Branson Jr Idaho Dash TC S33 -1. 27.31
10.    Madeline Edwards Jr American Fork HS S5 -1. 27.36
11.    Shelby Andrewsen Jr Gold Medal Athletics S31 -1. 27.38
12.    Jade Wimmer Jr Velocitas TC S32 -1. 27.44
13.    Madilyn Zink Jr Pocatello Track Club S29 -1. 27.47
14.    Adi Nielson So Gold Medal Athletics S3 -1. 27.51
15.    Makenzie Lorimer Jr Utah Prospects TC S7 -1. 27.56
16.    Isabelle Hightower Jr Velocitas TC S19 -1. 27.60
17.    Ronnie Walker Jr Juab HS S7 -2. 27.61
18.    Kennidy Teater Sr Idaho Dash TC S33 -2. 27.64
19.    Makenna McCloy Jr Unattached S35 -3. 27.72
20.    Malaiyah Thomas Jr Unattached S30 -1. 27.81
21.    Bridgette Howell So Roy HS S26 -1. 27.81
22.    Jenna Welch Jr Desert Hills HS S29 -2. 27.93
23.    Brooklyn Proffit So Unattached S11 -1. 27.93
24.    Favour Wanjoku Jr Rock Springs HS-WY S23 -1. 28.01
25.    Coral Crossland Jr Park City HS S6 -1. 28.04
26.    Kathryn Phippen Jr Northridge HS S10 -1. 28.04
27.    Aubree Cheney Sr Gold Medal Athletics S33 -3. 28.17
28.    Kennedy Patterson Fr Idaho Dash TC S30 -2. 28.22
29.    Allison Smith Jr Unattached S10 -2. 28.30
30.    Abigail Krzemien Fr Idaho Dash TC S28 -1. 28.42
31.    Sophia Dellapenta So Unattached S4 -1. 28.53
32.    Rebekah Brailsford So American Fork HS S30 -3. 28.53
33.    Sadie Schow So Lone Peak HS S25 -1. 28.65
34.    Alicia Sarver So Idaho Dash TC S25 -2. 28.66
35.    Brittany Kuhn Sr Unattached S4 -2. 28.69
36.    Madison Larsen Jr Gold Medal Athletics S31 -2. 28.71
37.    Katie Brotherson Sr Park City HS S24 -1. 28.74
38.    Jenae Ramirez Sr Rock Springs HS-WY S23 -2. 28.80
39.    Karlie Beumeler Jr Idaho Dash TC S31 -3. 28.82
40.    Erin Higgs Jr Unattached S11 -2. 28.82
41.    Harmonie Ragin 8 Mercury TC S26 -2. 28.83
42.    Abbie Fuhriman Jr Bear River HS S18 -1. 28.84
43.    Kalissa Manuel Fr Gold Medal Athletics S5 -2. 28.88
44.    Jessica Reddish Sr Weber HS S27 -1. 28.88
45.    Sadie Stock So Copper Hills HS S23 -3. 28.94
46.    Skylar Jackenthal Sr Park City HS S29 -3. 28.95
47.    Haley Maki Sr Park City HS S27 -2. 29.05
48.    Boots Aspinall Sr TOA TC S27 -3. 29.09
49.    Ashlyn Belliston Sr Lone Peak HS S34 -4. 29.11
50.    Kate Fallon Fr Spanish Fork HS S29 -4. 29.14
51.    Katelyn Tippets Fr Idaho Dash TC S23 -4. 29.23
52.    Laura Lundahl Jr Lone Peak HS S35 -4. 29.24
53.    Audrey Smith So Idaho Dash TC S25 -3. 29.26
54.    Madison Towne Sr Bear River HS S14 -1. 29.28
55.    Kaitlyn Hemond Sr Beaver HS S21 -1. 29.30
56.    Hannah Stuart So Desert Hills HS S22 -1. 29.35
57.    Rachel Pletcher Jr Idaho Dash TC S24 -2. 29.36
58.    Ellie Kettering Fr Green River HS-WY S1 -1. 29.39
59.    Kacee Bennion So Unattached S8 -1. 29.39
60.    Kelli Holiday Sr Unattached S32 -2. 29.43
61.    Sara Davies Sr Syracuse HS S19 -2. 29.45
62.    Bailee Hanson Jr Skyridge HS S4 -3. 29.47
63.    Julia Nixon Jr Idaho Dash TC S32 -3. 29.47
64.    Amelia Howard Fr Idaho Dash TC S25 -4. 29.47
65.    Simone Wrathall Fr West HS S13 -1. 29.48
66.    Emma Stuart Fr Tooele HS S1 -2. 29.50
67.    Annika Liddiard Sr Velocitas TC S20 -1. 29.52
68.    Nisa Pontvianne 8 Mercury TC S12 -1. 29.57
69.    Catherine Carey Fr Idaho Dash TC S21 -2. 29.57
70.    Sammy James Sr Lone Peak HS S12 -2. 29.59
71.    Emily Williams Sr Idaho Dash TC S28 -2. 29.65
72.    Naomi Tomlinson Fr Bear River HS S11 -3. 29.69
73.    Rhys Brandt Jr Rock Springs HS-WY S18 -2. 29.72
74.    Carly Kettering Jr Green River HS-WY S2 -1. 29.79
75.    Alissa Sadler So West Jordan HS S16 -1. 29.87
76.    Olivia Politi So Rock Springs HS-WY S20 -2. 29.95
77.    Alexis Pineda Sr Idaho Dash TC S28 -3. 29.99
78.    Alyce Hansen So Lone Peak HS S28 -4. 30.03
79.    Rachel Clark So Unattached S22 -2. 30.07
80.    Kyla Johnson Sr Unattached S14 -2. 30.14
81.    Brielle Hall Fr Woods Cross HS S26 -3. 30.15
82.    Emily Miller So Bingham HS S26 -4. 30.20
83.    Lillian Munoz Fr Green River HS-WY S17 -1. 30.21
84.    Sarah Taylor Fr Unattached S27 -4. 30.25
85.    Sidney Hansen So White Pine HS-NV S4 -4. 30.30
86.    Sarah Aliche So Unattached S32 -4. 30.39
87.    Emberli Fairey So Uintah HS S17 -2. 30.46
88.    Neriah Perez 7 TOA TC S9 -1. 30.58
89.    Reagan Briggs Sr American Fork HS S19 -3. 30.58
90.    Taylor Cooper Sr Utah Prospects TC S6 -2. 30.71
91.    Emma Blodgett Sr Bountiful HS S24 -3. 30.87
92.    Brianna Hayhurst Fr Idaho Dash TC S20 -3. 30.90
93.    Alyssa Scoville Fr Weber HS S22 -3. 30.97
94.    Tia Nelson So Evanston HS-WY S21 -3. 31.14
95.    Rachel Foster Jr Green River HS-WY S2 -2. 31.22
96.    Mya Rasmussen Fr Bountiful HS S8 -2. 31.32
97.    Dhilan Sam Fong-Talia 7 TOA TC S18 -3. 31.37
98.    Jasmine Carter Sr Velocitas TC S3 -2. 31.54
99.    Mercedes Moberly So Gold Medal Athletics S24 -4. 31.68
100.    Greeley Johnson Fr West HS S16 -2. 31.79
101.    Alyssa Moon Jr Utah Prospects TC S13 -2. 31.86
102.    Mylei Shepherd Jr Snow Canyon HS S9 -2. 31.99
103.    Brooke Archer So Skyridge HS S8 -3. 32.00
104.    Makayla Miller Jr Copper Hills HS S18 -4. 32.07
105.    McCaberie Price So Bear River HS S6 -3. 32.12
106.    Addison Holyoak Fr Bountiful HS S12 -3. 32.18
107.    Elle Deschenes So West HS S15 -1. 32.30
108.    Jimena Campos Sr Green River HS-WY S17 -3. 32.34
109.    Hanna Johns So Rock Springs HS-WY S17 -4. 32.63
110.    Isabel Phillips So Hillcrest HS S11 -4. 32.79
111.    Amery Willoughby So Rock Springs HS-WY S19 -4. 32.94
112.    Tristyn Runnels So Pleasant Grove HS S15 -2. 33.14
113.    Brissa Proz Fr Rock Springs HS-WY S16 -3. 33.23
114.    Cassandra Bender Sr Unattached S5 -3. 33.35
115.    Elizabeth Rees Fr Evanston HS-WY S2 -3. 33.40
116.    Cayleigh Welch Jr Green River HS-WY S1 -3. 33.48
117.    Annah Dallin Jr Timpanogos HS S14 -3. 33.58
118.    Kenady Nacey So Rock Springs HS-WY S20 -4. 33.73
119.    Emma Payne Fr Morgan HS S12 -4. 33.77
120.    Karina Briggs So Skyridge HS S5 -4. 33.91
121.    Cassidee Stone So Copper Hills HS S3 -3. 34.16
122.    Amanda Insalaco Sr Salem Hills HS S10 -3. 34.71
123.    Halle Hanson Fr Idaho Dash TC S15 -3. 35.28
124.    Grace Lane Fr Morgan HS S8 -4. 35.37
125.    Ella Vincent Fr Hillcrest HS S3 -4. 35.42
126.    Jasmine Ruales So Timpanogos HS S7 -3. 36.00
127.    Twila Jackson Sr Unattached S13 -3. 36.04
128.    Ailanni Santapau So Timpanogos HS S9 -3. 36.23
129.    Carlyna Arnold Fr Evanston HS-WY S2 -4. 36.30
130.    Karalyn Tuttle Jr Bountiful HS S7 -4. 36.58
131.    Claire Fillmore So Lone Peak HS S15 -4. 36.70
132.    Liberty Walton So Hillcrest HS S14 -4. 36.93
DQ    Rebecca Wait So Idaho Dash TC S22 -DQ DQ
Running into lane 1 on curve (30.061)
DQ    Bailey Brandt Sr Brighton HS S31 -DQ DQ
3+ consecutive steps into lane 2 (28.308)
DNS    Brittany Cardall Sr Gold Medal Athletics S36 -DNS DNS
DNS    Teya Wright Fr West HS S6 -DNS DNS
DNS    Cambree Pulsipher Sr Riverton HS S9 -DNS DNS
DNS    Aubrey Patton Jr Morgan HS S10 -DNS DNS
DNS    Aubrey Holdaway Jr Riverton HS S13 -DNS DNS
DNS    Saige Drecksel So Bingham HS S16 -DNS DNS
DNS    Annie Hill Jr Gold Medal Athletics S21 -DNS DNS
DNS    Grace Dalton Jr Park City HS S33 -DNS DNS
DNS    Ashley Rookstool Sr Unattached S30 -DNS DNS