2019 Mr. Mac/BYU Invitational
Clarence Robison Track-Brigham Young University
Provo, UT
May 3, 2019 - May 4, 2019

Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 1
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Keilen Washington So Snow Canyon HS 17.  11.36 +0.4
2.    Logan James Sr Lehi HS 31.  11.48 +0.4
3.    Josh Taylor Sr Skyridge HS 32.  11.48 +0.4
4.    Jon Hansen Sr Sky View HS 35.  11.49 +0.4
5.    Landon Gilbert Sr American Fork HS 92.  11.84 +0.4
6.    Jake Pedersen Sr Orem HS 95.  11.87 +0.4
7.    Michael Coleman Sr Cedar HS 96.  11.87 +0.4
8.    Joe Douglas Jr Tooele HS 118.  12.04 +0.4
9.    Jonah Lowry Sr Ogden HS 123.  12.06 +0.4


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 2
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    William Ammons Sr Timpview HS 27.  11.47 -0.4
2.    Avi Parikh Sr Bingham HS 33.  11.48 -0.4
3.    Connor Snapp Jr Springville HS 51.  11.58 -0.4
4.    Connely Hill So Wasatch HS 63.  11.64 -0.4
5.    Connor Lehr Sr Northridge HS 65.  11.67 -0.4
6.    Alex Callister Jr Dixie HS 74.  11.74 -0.4
7.    Ryan Bethers Jr Snow Canyon HS 90.  11.84 -0.4
8.    Dylan Reaves Sr Northridge HS 118.  12.04 -0.4
9.    Hayden Stocking Jr Wasatch HS 132.  12.19 -0.4


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 3
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Boone Abbott Sr American Fork HS 21.  11.41 +0.0
2.    Dante Stewart Jr Green Canyon HS 44.  11.56 +0.0
3.    Luke Christensen Jr Riverton HS 46.  11.56 +0.0
4.    Jonah Gaye Sr Highland HS 55.  11.59 +0.0
5.    Caleb Malone Sr Box Elder HS 72.  11.72 +0.0
6.    Braden Esplin Sr Snow Canyon HS 84.  11.80 +0.0
7.    Jaxsen Fage Jr Roy HS 107.  11.95 +0.0
8.    Caleb West Jr Wasatch HS 110.  12.00 +0.0
9.    Jayden Paxton Jr Canyon View HS 128.  12.12 +0.0


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 4
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Kobe Wolfgramm Sr Pleasant Grove HS 10.  11.29 -1.4
2.    Ian Dunford Jr Lehi HS 37.  11.51 -1.4
3.    Noah Kjar So Corner Canyon HS 45.  11.56 -1.4
4.    Jonathan Roundy Jr Dixie HS 59.  11.60 -1.4
5.    Ayden Sluka Sr Riverton HS 62.  11.63 -1.4
6.    Andrew Wimmer Sr Bingham HS 67.  11.68 -1.4
7.    Micah White Sr Ridgeline HS 101.  11.91 -1.4
8.    Kynan Sigua So Mountain View HS 104.  11.95 -1.4
9.    Trae Fuller Jr Mountain Crest HS 136.  12.27 -1.4


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 5
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Harrison Taggart Fr Corner Canyon HS 12.  11.30 -0.8
2.    Cody Hagen Fr Corner Canyon HS 22.  11.42 -0.8
3.    Aaron Pectol Sr Tooele HS 61.  11.62 -0.8
4.    Ben Nielsen Sr Highland HS 69.  11.69 -0.8
5.    Nate Wheatly Jr Box Elder HS 70.  11.70 -0.8
6.    DaiSean Cash Jr Hunter HS 75.  11.76 -0.8
7.    Gonzalo Flores Fr Hunter HS 86.  11.83 -0.8
8.    Coleman Beck So Skyridge HS 121.  12.04 -0.8
9.    Joshua Baker So Riverton HS 122.  12.05 -0.8


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 6
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Porter Ellis Sr Lone Peak HS 9.  11.25 q -0.8 q
2.    Brock Nowatzke Jr Snow Canyon HS 13.  11.30 -0.8
3.    Kimball Morley Sr Spanish Fork HS 14.  11.31 -0.8
4.    Nick Pembroke Jr Highland HS 50.  11.58 -0.8
5.    Bo Stearns Jr Logan HS 76.  11.76 -0.8
6.    Bodie Bostwick Sr Snow Canyon HS 83.  11.79 -0.8
7.    Fracisco Kuhrke Jr Juan Diego CHS 109.  11.97 -0.8
8.    Rorik Barker Sr Uintah HS 112.  12.02 -0.8
9.    Tanner Moss So Payson HS 138.  12.60 -0.8


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 7
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Nash Lewis So Box Elder HS 30.  11.48 -0.1
2.    Seth Warner So Park City HS 42.  11.54 -0.1
3.    Favor Okere Jr Rock Springs HS-WY 56.  11.59 -0.1
4.    Logan Johnson Sr American Fork HS 81.  11.79 -0.1
5.    Donovan Cooper Sr Cottonwood HS 94.  11.86 -0.1
6.    Kayson Krebs Jr Green Canyon HS 117.  12.03 -0.1
7.    Jared Polatis Jr Bingham HS 127.  12.11 -0.1
8.    Salvatore Mele Sr Bountiful HS 129.  12.12 -0.1
9.    Caleb Buhr Sr Green Canyon HS 130.  12.14 -0.1


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 8
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Logan Shobe So Ogden HS 24.  11.45 -1.2
2.    Nathan Swann Jr Uintah HS 41.  11.54 -1.2
3.    David Del Toro So Bountiful HS 54.  11.59 -1.2
4.    Lynn Aung Sr Highland HS 64.  11.66 -1.2
5.    Mark McCurdy Jr Park City HS 89.  11.83 -1.2
6.    Andy Nguyen Fr Riverton HS 113.  12.02 -1.2
7.    Taylor Harris Jr Maple Mountain HS 125.  12.08 -1.2
8.    Zack Davis Jr Bonneville HS 131.  12.15 -1.2
DNS    Jonah Page Sr Layton HS DNS  DNS -1.2


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 9
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Jace Jensen Sr Bountiful HS 2.  11.12 q +0.7 q
2.    Caleb Christensen Sr Sky View HS 7.  11.23 q +0.7 q
3.    Joseph Wilkins So Tooele HS 38.  11.51 +0.7
4.    Traeson Martindale Jr Sky View HS 48.  11.57 +0.7
5.    Ethan Bennett Sr Mountain View HS 60.  11.61 +0.7
6.    Liam Merrell So Uintah HS 91.  11.84 +0.7
7.    Melelee Gautavai Sr East HS 97.  11.89 +0.7
8.    Ben Boren So Highland HS 98.  11.89 +0.7
9.    David Carbine Jr Pleasant Grove HS 111.  12.02 +0.7


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 10
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Ian Bonney Sr Murray HS 6.  11.20 q -2.1 q
2.    Devin Downing Jr American Fork HS 20.  11.40 -2.1
3.    Jet Richins Sr Stansbury HS 71.  11.72 -2.1
4.    Chris DeAngelo Sr Spring Creek HS-NV 78.  11.78 -2.1
5.    Peter Meuzelaar Fr Wasatch HS 80.  11.78 -2.1
6.    Dylan Andrew Sr Hunter HS 88.  11.83 -2.1
7.    Bryton Blake Jr Green Canyon HS 103.  11.94 -2.1
8.    Nathan Turner Sr Bountiful HS 115.  12.02 -2.1
9.    Kyler Coleman Sr Dixie HS 135.  12.26 -2.1


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 11
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Kevin Mei Sr Rock Springs HS-WY 18.  11.39 -0.7
2.    Johnathan Rangassamy Sr Woods Cross HS 34.  11.49 -0.7
3.    Miles Wilcox Sr Lehi HS 39.  11.53 -0.7
4.    Aaron Abercrombie So Riverton HS 49.  11.57 -0.7
5.    Jadyn Roberts Sr Timpanogos HS 58.  11.60 -0.7
6.    Ben Hegewald Jr Olympus HS 79.  11.78 -0.7
7.    Kai Vlaun So Park City HS 99.  11.90 -0.7
8.    Samuel Lemon Jr Wasatch HS 102.  11.93 -0.7
9.    Baylor Parkhurst Sr Mountain View HS 124.  12.07 -0.7


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 12
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Adonai Lopes Jr Timpanogos HS 8.  11.24 q +0.5 q
2.    Paul Baynes Jr Park City HS 15.  11.34 +0.5
3.    Damon Simmons Sr Logan HS 16.  11.34 +0.5
4.    Alec Hendricks Sr Box Elder HS 43.  11.55 +0.5
5.    Everett Whitman Sr Rock Springs HS-WY 87.  11.83 +0.5
6.    Jacob Bird Jr Roy HS 105.  11.95 +0.5
7.    Donald Phillips So Ridgeline HS 115.  12.02 +0.5
8.    Elisha Musinguzi Sr Cottonwood HS 134.  12.25 +0.5
DNS    Jacob Abbott Jr Northridge HS DNS  DNS +0.5


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 13
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Puka Nacua Sr Orem HS 1.  11.01 q +2.1 q
2.    David Pilcher Jr Springville HS 28.  11.47 +2.1
3.    Tyler Walden Jr Dixie HS 29.  11.48 +2.1
4.    Landon Tolbert So Uintah HS 36.  11.50 +2.1
5.    Carson Miller Jr Woods Cross HS 57.  11.60 +2.1
6.    Brayden Rigby Sr Mountain Crest HS 77.  11.77 +2.1
7.    Jaedyn Maldonado Jr Pleasant Grove HS 100.  11.90 +2.1
8.    William Nordstrom So Roy HS 118.  12.04 +2.1
9.    Garrison Herzog Jr Green Canyon HS 126.  12.09 +2.1


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 14
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Tyler Adams Jr Timpanogos HS 3.  11.13 q +1.6 q
2.    Ethan Canfield Sr Riverton HS 19.  11.39 +1.6
3.    Gavin Ward So Lone Peak HS 23.  11.43 +1.6
4.    Mason Familar Sr Hunter HS 26.  11.46 +1.6
5.    Mataio Lesa So Provo HS 40.  11.53 +1.6
6.    Rylan Spencer Jr Uintah HS 66.  11.67 +1.6
7.    Tyson Lee Jr Springville HS 73.  11.73 +1.6
8.    Jack Hadfield Fr Skyridge HS 108.  11.96 +1.6
9.    Ari Sanders Jr Payson HS 137.  12.30 +1.6


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 15
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Brock Fabrizio So Alta HS 5.  11.16 q +0.7 q
2.    Niki Taukeiaho Sr Hunter HS 11.  11.30 +0.7
3.    Colin Taylor Jr Skyridge HS 24.  11.45 +0.7
4.    Josh Wood Sr Lone Peak HS 52.  11.58 +0.7
5.    Reed Westwood Jr Spring Creek HS-NV 68.  11.69 +0.7
6.    Conner Draper So Bountiful HS 81.  11.79 +0.7
7.    Todd Rigby Fr Mountain Crest HS 92.  11.84 +0.7
8.    Porter Farr Sr Layton HS 106.  11.95 +0.7
9.    Carson Golding Fr Maple Mountain HS 133.  12.21 +0.7


Boy's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 16
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Tyson Heinz Sr Timpanogos HS 4.  11.14 q +0.2 q
2.    David Spjut So Davis HS 47.  11.57 +0.2
3.    Autjoe Soe Jr Murray HS 53.  11.59 +0.2
4.    Adonis Johnson Jr Murray HS 85.  11.82 +0.2
5.    Owen Madsen Jr Murray HS 114.  12.02 +0.2


Boy's 100 meter 4A-6A Heats
Top 9 Times advance to the Final
Overall     Year  Team Heat  Time  Wind 

1.    Puka Nacua Sr Orem HS H13 -1. 11.01 q +2.1 q
2.    Jace Jensen Sr Bountiful HS H9 -1. 11.12 q +0.7 q
3.    Tyler Adams Jr Timpanogos HS H14 -1. 11.13 q +1.6 q
4.    Tyson Heinz Sr Timpanogos HS H16 -1. 11.14 q +0.2 q
5.    Brock Fabrizio So Alta HS H15 -1. 11.16 q +0.7 q
6.    Ian Bonney Sr Murray HS H10 -1. 11.20 q -2.1 q
7.    Caleb Christensen Sr Sky View HS H9 -2. 11.23 q +0.7 q
8.    Adonai Lopes Jr Timpanogos HS H12 -1. 11.24 q +0.5 q
9.    Porter Ellis Sr Lone Peak HS H6 -1. 11.25 q -0.8 q
10.    Kobe Wolfgramm Sr Pleasant Grove HS H4 -1. 11.29 -1.4
11.    Niki Taukeiaho Sr Hunter HS H15 -2. 11.30 +0.7
12.    Harrison Taggart Fr Corner Canyon HS H5 -1. 11.30 -0.8
13.    Brock Nowatzke Jr Snow Canyon HS H6 -2. 11.30 -0.8
14.    Kimball Morley Sr Spanish Fork HS H6 -3. 11.31 -0.8
15.    Paul Baynes Jr Park City HS H12 -2. 11.34 +0.5
16.    Damon Simmons Sr Logan HS H12 -3. 11.34 +0.5
17.    Keilen Washington So Snow Canyon HS H1 -1. 11.36 +0.4
18.    Kevin Mei Sr Rock Springs HS-WY H11 -1. 11.39 -0.7
19.    Ethan Canfield Sr Riverton HS H14 -2. 11.39 +1.6
20.    Devin Downing Jr American Fork HS H10 -2. 11.40 -2.1
21.    Boone Abbott Sr American Fork HS H3 -1. 11.41 +0.0
22.    Cody Hagen Fr Corner Canyon HS H5 -2. 11.42 -0.8
23.    Gavin Ward So Lone Peak HS H14 -3. 11.43 +1.6
24.    Logan Shobe So Ogden HS H8 -1. 11.45 -1.2
24.    Colin Taylor Jr Skyridge HS H15 -3. 11.45 +0.7
26.    Mason Familar Sr Hunter HS H14 -4. 11.46 +1.6
27.    William Ammons Sr Timpview HS H2 -1. 11.47 -0.4
28.    David Pilcher Jr Springville HS H13 -2. 11.47 +2.1
29.    Tyler Walden Jr Dixie HS H13 -3. 11.48 +2.1
30.    Nash Lewis So Box Elder HS H7 -1. 11.48 -0.1
31.    Logan James Sr Lehi HS H1 -2. 11.48 +0.4
32.    Josh Taylor Sr Skyridge HS H1 -3. 11.48 +0.4
33.    Avi Parikh Sr Bingham HS H2 -2. 11.48 -0.4
34.    Johnathan Rangassamy Sr Woods Cross HS H11 -2. 11.49 -0.7
35.    Jon Hansen Sr Sky View HS H1 -4. 11.49 +0.4
36.    Landon Tolbert So Uintah HS H13 -4. 11.50 +2.1
37.    Ian Dunford Jr Lehi HS H4 -2. 11.51 -1.4
38.    Joseph Wilkins So Tooele HS H9 -3. 11.51 +0.7
39.    Miles Wilcox Sr Lehi HS H11 -3. 11.53 -0.7
40.    Mataio Lesa So Provo HS H14 -5. 11.53 +1.6
41.    Nathan Swann Jr Uintah HS H8 -2. 11.54 -1.2
42.    Seth Warner So Park City HS H7 -2. 11.54 -0.1
43.    Alec Hendricks Sr Box Elder HS H12 -4. 11.55 +0.5
44.    Dante Stewart Jr Green Canyon HS H3 -2. 11.56 +0.0
45.    Noah Kjar So Corner Canyon HS H4 -3. 11.56 -1.4
46.    Luke Christensen Jr Riverton HS H3 -3. 11.56 +0.0
47.    David Spjut So Davis HS H16 -2. 11.57 +0.2
48.    Traeson Martindale Jr Sky View HS H9 -4. 11.57 +0.7
49.    Aaron Abercrombie So Riverton HS H11 -4. 11.57 -0.7
50.    Nick Pembroke Jr Highland HS H6 -4. 11.58 -0.8
51.    Connor Snapp Jr Springville HS H2 -3. 11.58 -0.4
52.    Josh Wood Sr Lone Peak HS H15 -4. 11.58 +0.7
53.    Autjoe Soe Jr Murray HS H16 -3. 11.59 +0.2
54.    David Del Toro So Bountiful HS H8 -3. 11.59 -1.2
55.    Jonah Gaye Sr Highland HS H3 -4. 11.59 +0.0
56.    Favor Okere Jr Rock Springs HS-WY H7 -3. 11.59 -0.1
57.    Carson Miller Jr Woods Cross HS H13 -5. 11.60 +2.1
58.    Jadyn Roberts Sr Timpanogos HS H11 -5. 11.60 -0.7
59.    Jonathan Roundy Jr Dixie HS H4 -4. 11.60 -1.4
60.    Ethan Bennett Sr Mountain View HS H9 -5. 11.61 +0.7
61.    Aaron Pectol Sr Tooele HS H5 -3. 11.62 -0.8
62.    Ayden Sluka Sr Riverton HS H4 -5. 11.63 -1.4
63.    Connely Hill So Wasatch HS H2 -4. 11.64 -0.4
64.    Lynn Aung Sr Highland HS H8 -4. 11.66 -1.2
65.    Connor Lehr Sr Northridge HS H2 -5. 11.67 -0.4
66.    Rylan Spencer Jr Uintah HS H14 -6. 11.67 +1.6
67.    Andrew Wimmer Sr Bingham HS H4 -6. 11.68 -1.4
68.    Reed Westwood Jr Spring Creek HS-NV H15 -5. 11.69 +0.7
69.    Ben Nielsen Sr Highland HS H5 -4. 11.69 -0.8
70.    Nate Wheatly Jr Box Elder HS H5 -5. 11.70 -0.8
71.    Jet Richins Sr Stansbury HS H10 -3. 11.72 -2.1
72.    Caleb Malone Sr Box Elder HS H3 -5. 11.72 +0.0
73.    Tyson Lee Jr Springville HS H14 -7. 11.73 +1.6
74.    Alex Callister Jr Dixie HS H2 -6. 11.74 -0.4
75.    DaiSean Cash Jr Hunter HS H5 -6. 11.76 -0.8
76.    Bo Stearns Jr Logan HS H6 -5. 11.76 -0.8
77.    Brayden Rigby Sr Mountain Crest HS H13 -6. 11.77 +2.1
78.    Chris DeAngelo Sr Spring Creek HS-NV H10 -4. 11.78 -2.1
79.    Ben Hegewald Jr Olympus HS H11 -6. 11.78 -0.7
80.    Peter Meuzelaar Fr Wasatch HS H10 -5. 11.78 -2.1
81.    Logan Johnson Sr American Fork HS H7 -4. 11.79 -0.1
81.    Conner Draper So Bountiful HS H15 -6. 11.79 +0.7
83.    Bodie Bostwick Sr Snow Canyon HS H6 -6. 11.79 -0.8
84.    Braden Esplin Sr Snow Canyon HS H3 -6. 11.80 +0.0
85.    Adonis Johnson Jr Murray HS H16 -4. 11.82 +0.2
86.    Gonzalo Flores Fr Hunter HS H5 -7. 11.83 -0.8
87.    Everett Whitman Sr Rock Springs HS-WY H12 -5. 11.83 +0.5
88.    Dylan Andrew Sr Hunter HS H10 -6. 11.83 -2.1
89.    Mark McCurdy Jr Park City HS H8 -5. 11.83 -1.2
90.    Ryan Bethers Jr Snow Canyon HS H2 -7. 11.84 -0.4
91.    Liam Merrell So Uintah HS H9 -6. 11.84 +0.7
92.    Landon Gilbert Sr American Fork HS H1 -5. 11.84 +0.4
92.    Todd Rigby Fr Mountain Crest HS H15 -7. 11.84 +0.7
94.    Donovan Cooper Sr Cottonwood HS H7 -5. 11.86 -0.1
95.    Jake Pedersen Sr Orem HS H1 -6. 11.87 +0.4
96.    Michael Coleman Sr Cedar HS H1 -7. 11.87 +0.4
97.    Melelee Gautavai Sr East HS H9 -7. 11.89 +0.7
98.    Ben Boren So Highland HS H9 -8. 11.89 +0.7
99.    Kai Vlaun So Park City HS H11 -7. 11.90 -0.7
100.    Jaedyn Maldonado Jr Pleasant Grove HS H13 -7. 11.90 +2.1
101.    Micah White Sr Ridgeline HS H4 -7. 11.91 -1.4
102.    Samuel Lemon Jr Wasatch HS H11 -8. 11.93 -0.7
103.    Bryton Blake Jr Green Canyon HS H10 -7. 11.94 -2.1
104.    Kynan Sigua So Mountain View HS H4 -8. 11.95 -1.4
105.    Jacob Bird Jr Roy HS H12 -6. 11.95 +0.5
106.    Porter Farr Sr Layton HS H15 -8. 11.95 +0.7
107.    Jaxsen Fage Jr Roy HS H3 -7. 11.95 +0.0
108.    Jack Hadfield Fr Skyridge HS H14 -8. 11.96 +1.6
109.    Fracisco Kuhrke Jr Juan Diego CHS H6 -7. 11.97 -0.8
110.    Caleb West Jr Wasatch HS H3 -8. 12.00 +0.0
111.    David Carbine Jr Pleasant Grove HS H9 -9. 12.02 +0.7
112.    Rorik Barker Sr Uintah HS H6 -8. 12.02 -0.8
113.    Andy Nguyen Fr Riverton HS H8 -6. 12.02 -1.2
114.    Owen Madsen Jr Murray HS H16 -5. 12.02 +0.2
115.    Donald Phillips So Ridgeline HS H12 -7. 12.02 +0.5
115.    Nathan Turner Sr Bountiful HS H10 -8. 12.02 -2.1
117.    Kayson Krebs Jr Green Canyon HS H7 -6. 12.03 -0.1
118.    William Nordstrom So Roy HS H13 -8. 12.04 +2.1
118.    Joe Douglas Jr Tooele HS H1 -8. 12.04 +0.4
118.    Dylan Reaves Sr Northridge HS H2 -8. 12.04 -0.4
121.    Coleman Beck So Skyridge HS H5 -8. 12.04 -0.8
122.    Joshua Baker So Riverton HS H5 -9. 12.05 -0.8
123.    Jonah Lowry Sr Ogden HS H1 -9. 12.06 +0.4
124.    Baylor Parkhurst Sr Mountain View HS H11 -9. 12.07 -0.7
125.    Taylor Harris Jr Maple Mountain HS H8 -7. 12.08 -1.2
126.    Garrison Herzog Jr Green Canyon HS H13 -9. 12.09 +2.1
127.    Jared Polatis Jr Bingham HS H7 -7. 12.11 -0.1
128.    Jayden Paxton Jr Canyon View HS H3 -9. 12.12 +0.0
129.    Salvatore Mele Sr Bountiful HS H7 -8. 12.12 -0.1
130.    Caleb Buhr Sr Green Canyon HS H7 -9. 12.14 -0.1
131.    Zack Davis Jr Bonneville HS H8 -8. 12.15 -1.2
132.    Hayden Stocking Jr Wasatch HS H2 -9. 12.19 -0.4
133.    Carson Golding Fr Maple Mountain HS H15 -9. 12.21 +0.7
134.    Elisha Musinguzi Sr Cottonwood HS H12 -8. 12.25 +0.5
135.    Kyler Coleman Sr Dixie HS H10 -9. 12.26 -2.1
136.    Trae Fuller Jr Mountain Crest HS H4 -9. 12.27 -1.4
137.    Ari Sanders Jr Payson HS H14 -9. 12.30 +1.6
138.    Tanner Moss So Payson HS H6 -9. 12.60 -0.8
DNS    Jacob Abbott Jr Northridge HS H12 -DNS DNS +0.5
DNS    Jonah Page Sr Layton HS H8 -DNS DNS -1.2