2019 Mr. Mac/BYU Invitational
Clarence Robison Track-Brigham Young University
Provo, UT
May 3, 2019 - May 4, 2019

Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 1
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Kate Johnson Jr Box Elder HS 15.  12.84 +0.9
2.    Savannah Weidner Jr Bingham HS 46.  13.28 +0.9
3.    Anna Bilic Jr East HS 54.  13.34 +0.9
4.    Karissa Bingham So Wasatch HS 72.  13.47 +0.9
5.    Brenna Melton Jr Maple Mountain HS 119.  13.78 +0.9
6.    Alex Martinez Fr West Jordan HS 138.  13.95 +0.9
7.    Kyla Johnson Sr Uintah HS 142.  13.98 +0.9
DNS    Bailey Kealamakia Jr Davis HS DNS  DNS +0.9


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 2
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Mandy Beus Sr Lone Peak HS 6.  12.59 q +1.3 q
2.    Payge Walz Fr Spring Creek HS-NV 14.  12.79 +1.3
3.    Samantha Diaz Jr Ben Lomond HS 29.  13.07 +1.3
4.    Kylie Nelson Fr Stansbury HS 48.  13.30 +1.3
5.    Taygin DeHart Sr Olympus HS 84.  13.54 +1.3
6.    Sydnee Peck Sr Box Elder HS 90.  13.56 +1.3
7.    Emma Johnson Jr Dixie HS 98.  13.65 +1.3
8.    Makayla Lawson Jr Riverton HS 144.  13.99 +1.3


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 3
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Bridgette Howell So Roy HS 21.  12.90 -1.4
2.    Liz McKlusky Sr Mountain View HS 41.  13.22 -1.4
3.    Izzy Miranda So Timpanogos HS 71.  13.47 -1.4
4.    Kianna Behunin Sr Riverton HS 94.  13.62 -1.4
5.    Kionna Kartchner Sr Logan HS 129.  13.85 -1.4
6.    Media Kalunga Jr Cottonwood HS 131.  13.86 -1.4
7.    Belvia Noudjougoto Sr Highland HS 134.  13.87 -1.4
DNS    Kenya Rowley So Snow Canyon HS DNS  DNS -1.4


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 4
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Jessica Dorohov Sr Spring Creek HS-NV 18.  12.86 +0.1
2.    Kaylee Griffiths So Payson HS 23.  13.02 +0.1
3.    Allison Smith Jr Tooele HS 36.  13.14 +0.1
4.    Emily Johnson Sr Provo HS 70.  13.46 +0.1
5.    Ashlyn Price Jr Orem HS 113.  13.73 +0.1
6.    Trinity Van Dusen So Dixie HS 115.  13.76 +0.1
7.    Megan Johnson Fr Provo HS 140.  13.96 +0.1
DNS    Morganne McCleary Fr Riverton HS DNS  DNS +0.1


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 5
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Amy Frank Sr Highland HS 7.  12.59 q +0.4 q
2.    Rachel Foster Fr Skyridge HS 13.  12.76 +0.4
3.    Maili Boyer Fr Springville HS 35.  13.14 +0.4
4.    Joslyn Seamons So Payson HS 55.  13.35 +0.4
5.    Josslyn Spencer So Uintah HS 60.  13.39 +0.4
6.    Kaylee Radford So Maple Mountain HS 75.  13.48 +0.4
7.    Shelbie Workman Fr Bingham HS 88.  13.55 +0.4
8.    Talia Warcup Fr Lehi HS 109.  13.71 +0.4
9.    Natalie Lamb Fr Juan Diego CHS 150.  14.31 +0.4


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 6
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Brilee Pontius So Westlake HS 16.  12.85 -0.6
2.    Olivia Taylor Fr Salem Hills HS 38.  13.16 -0.6
3.    Sadie Edwards So Provo HS 50.  13.32 -0.6
4.    Amanda Larsen Sr Maple Mountain HS 58.  13.39 -0.6
5.    Laurie Reeve Jr Logan HS 111.  13.73 -0.6
6.    Ruby Jensen So Springville HS 114.  13.75 -0.6
7.    Taylor Atwood Sr Woods Cross HS 133.  13.87 -0.6
8.    Katie Cook Jr Murray HS 149.  14.11 -0.6
DNS    Shaylee Avila Jr Uintah HS DNS  DNS -0.6


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 7
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Makenna McCloy Jr Tooele HS 19.  12.87 -1.6
2.    Katyrra Peck So Sky View HS 34.  13.13 -1.6
3.    Hailey Anderson Sr Riverton HS 81.  13.52 -1.6
4.    Aysha Lewis So Tooele HS 93.  13.62 -1.6
5.    Allison Bullard Jr Box Elder HS 101.  13.67 -1.6
6.    Janae Jimoh Fr Skyline HS 102.  13.67 -1.6
7.    Ella Pitcher So American Fork HS 120.  13.79 -1.6
8.    Abby Finlinson Sr Dixie HS 123.  13.81 -1.6
9.    Rachel Durante Jr Snow Canyon HS 127.  13.84 -1.6


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 8
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Jasie York Sr Cedar HS 12.  12.75 -2.0
2.    Keanna Vaitohi Jr Salem Hills HS 30.  13.07 -2.0
3.    Brittany Valencia Fr Hunter HS 89.  13.55 -2.0
4.    Annie Rawlinson Sr Sky View HS 110.  13.72 -2.0
5.    Abby Holtby So Olympus HS 121.  13.80 -2.0
6.    Sarah Aliche So Bountiful HS 148.  14.04 -2.0
7.    Emily McKinney Jr Tooele HS 152.  14.36 -2.0
8.    Annah Dallin Jr Timpanogos HS 153.  14.45 -2.0
DNS    Sadie McGinn Sr Provo HS DNS  DNS -2.0


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 9
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Calli Adamson Sr Skyridge HS 17.  12.85 -2.3
2.    Shante Holloway So Timpanogos HS 91.  13.56 -2.3
3.    Amber Kartchner So Logan HS 104.  13.68 -2.3
4.    Sarah Glauser Jr Skyline HS 107.  13.70 -2.3
5.    Taylan Whitehead So Snow Canyon HS 135.  13.90 -2.3
6.    Sarah Wilkinson Fr Bountiful HS 139.  13.95 -2.3
7.    Mia Madsen So Mountain View HS 141.  13.97 -2.3
8.    Kalli Jamison Jr Roy HS 145.  14.01 -2.3
DNS    Emma Shippen Sr Rigby HS-ID DNS  DNS -2.3


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 10
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Lindsey Bouwhuis Jr Davis HS 27.  13.04 -3.1
2.    Lexi Hatch Jr Hurricane HS 47.  13.29 -3.1
3.    Emma Taggart Sr Tooele HS 97.  13.65 -3.1
4.    Kendalle Foster Sr Olympus HS 116.  13.76 -3.1
5.    Jasmine Lopez Sr West Jordan HS 117.  13.77 -3.1
6.    Libby Murphy Jr Spring Creek HS-NV 126.  13.83 -3.1
7.    Kennedy Dutson Jr Hurricane HS 129.  13.85 -3.1
8.    Cosette Salisbury Jr Bingham HS 132.  13.86 -3.1
9.    Samantha Merrill Sr Mountain Crest HS 151.  14.34 -3.1


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 11
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Alison Richter So Lone Peak HS 11.  12.75 -0.4
2.    Annabelle Buck Sr Spanish Fork HS 33.  13.12 -0.4
3.    Lucy Clawson Jr Wasatch HS 62.  13.40 -0.4
4.    America Armenta Sr Westlake HS 67.  13.46 -0.4
5.    Grace Dalton Jr Park City HS 79.  13.50 -0.4
6.    Robyn Morris Sr Sky View HS 83.  13.53 -0.4
7.    Krista Smith Jr Bingham HS 128.  13.85 -0.4
8.    McKennah Watson Jr Payson HS 146.  14.02 -0.4
9.    Addie Huff So Payson HS 154.  14.46 -0.4


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 12
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Elizabeth Norton So Lone Peak HS 9.  12.71 q -0.2 q
2.    Kyla Allan Jr Riverton HS 39.  13.20 -0.2
3.    Darcy Jackson So Snow Canyon HS 52.  13.33 -0.2
4.    Tylei Jensen Jr Snow Canyon HS 64.  13.41 -0.2
5.    Coral Crossland Jr Park City HS 73.  13.48 -0.2
6.    Brittley Calderwood Sr Green Canyon HS 80.  13.52 -0.2
7.    Anne Coon Fr Skyline HS 87.  13.55 -0.2
8.    Amelia Zilles Fr Mountain Crest HS 99.  13.66 -0.2
9.    Esperance Iradukunda Jr East HS 136.  13.91 -0.2


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 13
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Amy Ballard Sr Lehi HS 1.  12.39 q +1.7 q
2.    Berkley Dymock Fr Riverton HS 26.  13.03 +1.7
3.    Meg Boren Sr Highland HS 37.  13.15 +1.7
4.    Maya Miller Fr Mountain Crest HS 59.  13.39 +1.7
5.    Addison Newman So Canyon View HS 63.  13.40 +1.7
6.    Jacoba Egbert Sr Ogden HS 66.  13.45 +1.7
7.    Elise Heddens Jr Park City HS 78.  13.50 +1.7
8.    Maia Strong Jr Murray HS 106.  13.69 +1.7
9.    Jayden Beach Fr Green Canyon HS 111.  13.73 +1.7


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 14
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Maddy Eaton Sr Lone Peak HS 3.  12.44 q -0.1 q
2.    Ashlen White So Ogden HS 32.  13.10 -0.1
3.    Tess Lawson Jr Ridgeline HS 42.  13.24 -0.1
4.    Katy Smith Fr Maple Mountain HS 43.  13.26 -0.1
5.    Claire Campbell So Green Canyon HS 49.  13.31 -0.1
6.    Blythe Snowden Jr Skyridge HS 51.  13.33 -0.1
7.    Molly Martin Jr Highland HS 69.  13.46 -0.1
8.    Naomi West Jr Ridgeline HS 95.  13.62 -0.1
9.    Reagan Didericksen So Stansbury HS 124.  13.81 -0.1


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 15
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Emma Reeves Jr Orem HS 10.  12.73 -0.6
2.    Brooklyn Blaylock Fr East HS 28.  13.06 -0.6
3.    Brooklyn Wardle Fr Woods Cross HS 45.  13.27 -0.6
4.    Kate Fallon Fr Spanish Fork HS 57.  13.37 -0.6
5.    Alyssa Warcup Jr Lehi HS 77.  13.49 -0.6
6.    Savannah Raff Jr Lehi HS 108.  13.71 -0.6
7.    Madison Walker So Springville HS 125.  13.82 -0.6
8.    Malia Mcconell So Juan Diego CHS 143.  13.98 -0.6
9.    Amanda Dickson Jr West Jordan HS 147.  14.03 -0.6


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 16
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Favour Wanjoku Jr Rock Springs HS-WY 5.  12.57 q +0.7 q
2.    Kip McClellan Jr Park City HS 25.  13.02 +0.7
3.    Sydney Hull Sr American Fork HS 44.  13.26 +0.7
4.    Sydney Roberts Sr Skyridge HS 56.  13.36 +0.7
5.    Kylee Kimball Jr Riverton HS 61.  13.40 +0.7
6.    Addison Snow So Dixie HS 85.  13.55 +0.7
7.    Adysen Pace Fr Canyon View HS 86.  13.55 +0.7
8.    Makayla Nielsen Jr Riverton HS 92.  13.58 +0.7
9.    Bailee Hanson Jr Skyridge HS 105.  13.68 +0.7


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 17
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Taye Raymond Jr Orem HS 2.  12.41 q +0.4 q
2.    Alisabeth Apedaile So Mountain Crest HS 23.  13.02 +0.4
3.    Katelyn Austin Sr Timpview HS 53.  13.33 +0.4
4.    Haley Maki Sr Park City HS 73.  13.48 +0.4
5.    Tyra Imbico Sr Cottonwood HS 76.  13.48 +0.4
6.    Addison Wood Jr Mountain Crest HS 82.  13.52 +0.4
7.    Sarah Jane Romney Jr Highland HS 99.  13.66 +0.4
8.    Emma Stuart Fr Tooele HS 103.  13.67 +0.4
9.    Lourdes Lyons Sr Highland HS 122.  13.80 +0.4


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 18
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Madeline Edwards Jr American Fork HS 4.  12.47 q +1.7 q
2.    Lydia Harris So Olympus HS 22.  12.99 +1.7
3.    Kiran Kohler Fr Box Elder HS 40.  13.21 +1.7
4.    Kacee Bennion So Uintah HS 65.  13.43 +1.7
5.    Skylar Jackenthal Sr Park City HS 68.  13.46 +1.7
6.    Skyler Tillery Jr Timpview HS 96.  13.64 +1.7
7.    Mae Ling Lewis Jr East HS 118.  13.78 +1.7
8.    Abrielle Frehner Jr Dixie HS 137.  13.94 +1.7
DNS    Annie Murdock Jr Highland HS DNS  DNS +1.7


Girl's 100 meter 4A-6A Heats

Heat 19
Top 9 Times advance to the Final
 Place       Year     Team   Overall Place   Time   Wind 

1.    Paje Rasmussen So Corner Canyon HS 8.  12.70 q +1.6 q
2.    Kayla Milford Sr Corner Canyon HS 20.  12.88 +1.6
3.    Emma Bagley Jr Corner Canyon HS 31.  13.10 +1.6


Girl's 100 meter 4A-6A Heats
Top 9 Times advance to the Final
Overall     Year  Team Heat  Time  Wind 

1.    Amy Ballard Sr Lehi HS H13 -1. 12.39 q +1.7 q
2.    Taye Raymond Jr Orem HS H17 -1. 12.41 q +0.4 q
3.    Maddy Eaton Sr Lone Peak HS H14 -1. 12.44 q -0.1 q
4.    Madeline Edwards Jr American Fork HS H18 -1. 12.47 q +1.7 q
5.    Favour Wanjoku Jr Rock Springs HS-WY H16 -1. 12.57 q +0.7 q
6.    Mandy Beus Sr Lone Peak HS H2 -1. 12.59 q +1.3 q
7.    Amy Frank Sr Highland HS H5 -1. 12.59 q +0.4 q
8.    Paje Rasmussen So Corner Canyon HS H19 -1. 12.70 q +1.6 q
9.    Elizabeth Norton So Lone Peak HS H12 -1. 12.71 q -0.2 q
10.    Emma Reeves Jr Orem HS H15 -1. 12.73 -0.6
11.    Alison Richter So Lone Peak HS H11 -1. 12.75 -0.4
12.    Jasie York Sr Cedar HS H8 -1. 12.75 -2.0
13.    Rachel Foster Fr Skyridge HS H5 -2. 12.76 +0.4
14.    Payge Walz Fr Spring Creek HS-NV H2 -2. 12.79 +1.3
15.    Kate Johnson Jr Box Elder HS H1 -1. 12.84 +0.9
16.    Brilee Pontius So Westlake HS H6 -1. 12.85 -0.6
17.    Calli Adamson Sr Skyridge HS H9 -1. 12.85 -2.3
18.    Jessica Dorohov Sr Spring Creek HS-NV H4 -1. 12.86 +0.1
19.    Makenna McCloy Jr Tooele HS H7 -1. 12.87 -1.6
20.    Kayla Milford Sr Corner Canyon HS H19 -2. 12.88 +1.6
21.    Bridgette Howell So Roy HS H3 -1. 12.90 -1.4
22.    Lydia Harris So Olympus HS H18 -2. 12.99 +1.7
23.    Kaylee Griffiths So Payson HS H4 -2. 13.02 +0.1
23.    Alisabeth Apedaile So Mountain Crest HS H17 -2. 13.02 +0.4
25.    Kip McClellan Jr Park City HS H16 -2. 13.02 +0.7
26.    Berkley Dymock Fr Riverton HS H13 -2. 13.03 +1.7
27.    Lindsey Bouwhuis Jr Davis HS H10 -1. 13.04 -3.1
28.    Brooklyn Blaylock Fr East HS H15 -2. 13.06 -0.6
29.    Samantha Diaz Jr Ben Lomond HS H2 -3. 13.07 +1.3
30.    Keanna Vaitohi Jr Salem Hills HS H8 -2. 13.07 -2.0
31.    Emma Bagley Jr Corner Canyon HS H19 -3. 13.10 +1.6
32.    Ashlen White So Ogden HS H14 -2. 13.10 -0.1
33.    Annabelle Buck Sr Spanish Fork HS H11 -2. 13.12 -0.4
34.    Katyrra Peck So Sky View HS H7 -2. 13.13 -1.6
35.    Maili Boyer Fr Springville HS H5 -3. 13.14 +0.4
36.    Allison Smith Jr Tooele HS H4 -3. 13.14 +0.1
37.    Meg Boren Sr Highland HS H13 -3. 13.15 +1.7
38.    Olivia Taylor Fr Salem Hills HS H6 -2. 13.16 -0.6
39.    Kyla Allan Jr Riverton HS H12 -2. 13.20 -0.2
40.    Kiran Kohler Fr Box Elder HS H18 -3. 13.21 +1.7
41.    Liz McKlusky Sr Mountain View HS H3 -2. 13.22 -1.4
42.    Tess Lawson Jr Ridgeline HS H14 -3. 13.24 -0.1
43.    Katy Smith Fr Maple Mountain HS H14 -4. 13.26 -0.1
44.    Sydney Hull Sr American Fork HS H16 -3. 13.26 +0.7
45.    Brooklyn Wardle Fr Woods Cross HS H15 -3. 13.27 -0.6
46.    Savannah Weidner Jr Bingham HS H1 -2. 13.28 +0.9
47.    Lexi Hatch Jr Hurricane HS H10 -2. 13.29 -3.1
48.    Kylie Nelson Fr Stansbury HS H2 -4. 13.30 +1.3
49.    Claire Campbell So Green Canyon HS H14 -5. 13.31 -0.1
50.    Sadie Edwards So Provo HS H6 -3. 13.32 -0.6
51.    Blythe Snowden Jr Skyridge HS H14 -6. 13.33 -0.1
52.    Darcy Jackson So Snow Canyon HS H12 -3. 13.33 -0.2
53.    Katelyn Austin Sr Timpview HS H17 -3. 13.33 +0.4
54.    Anna Bilic Jr East HS H1 -3. 13.34 +0.9
55.    Joslyn Seamons So Payson HS H5 -4. 13.35 +0.4
56.    Sydney Roberts Sr Skyridge HS H16 -4. 13.36 +0.7
57.    Kate Fallon Fr Spanish Fork HS H15 -4. 13.37 -0.6
58.    Amanda Larsen Sr Maple Mountain HS H6 -4. 13.39 -0.6
59.    Maya Miller Fr Mountain Crest HS H13 -4. 13.39 +1.7
60.    Josslyn Spencer So Uintah HS H5 -5. 13.39 +0.4
61.    Kylee Kimball Jr Riverton HS H16 -5. 13.40 +0.7
62.    Lucy Clawson Jr Wasatch HS H11 -3. 13.40 -0.4
63.    Addison Newman So Canyon View HS H13 -5. 13.40 +1.7
64.    Tylei Jensen Jr Snow Canyon HS H12 -4. 13.41 -0.2
65.    Kacee Bennion So Uintah HS H18 -4. 13.43 +1.7
66.    Jacoba Egbert Sr Ogden HS H13 -6. 13.45 +1.7
67.    America Armenta Sr Westlake HS H11 -4. 13.46 -0.4
68.    Skylar Jackenthal Sr Park City HS H18 -5. 13.46 +1.7
69.    Molly Martin Jr Highland HS H14 -7. 13.46 -0.1
70.    Emily Johnson Sr Provo HS H4 -4. 13.46 +0.1
71.    Izzy Miranda So Timpanogos HS H3 -3. 13.47 -1.4
72.    Karissa Bingham So Wasatch HS H1 -4. 13.47 +0.9
73.    Coral Crossland Jr Park City HS H12 -5. 13.48 -0.2
73.    Haley Maki Sr Park City HS H17 -4. 13.48 +0.4
75.    Kaylee Radford So Maple Mountain HS H5 -6. 13.48 +0.4
76.    Tyra Imbico Sr Cottonwood HS H17 -5. 13.48 +0.4
77.    Alyssa Warcup Jr Lehi HS H15 -5. 13.49 -0.6
78.    Elise Heddens Jr Park City HS H13 -7. 13.50 +1.7
79.    Grace Dalton Jr Park City HS H11 -5. 13.50 -0.4
80.    Brittley Calderwood Sr Green Canyon HS H12 -6. 13.52 -0.2
81.    Hailey Anderson Sr Riverton HS H7 -3. 13.52 -1.6
82.    Addison Wood Jr Mountain Crest HS H17 -6. 13.52 +0.4
83.    Robyn Morris Sr Sky View HS H11 -6. 13.53 -0.4
84.    Taygin DeHart Sr Olympus HS H2 -5. 13.54 +1.3
85.    Addison Snow So Dixie HS H16 -6. 13.55 +0.7
86.    Adysen Pace Fr Canyon View HS H16 -7. 13.55 +0.7
87.    Anne Coon Fr Skyline HS H12 -7. 13.55 -0.2
88.    Shelbie Workman Fr Bingham HS H5 -7. 13.55 +0.4
89.    Brittany Valencia Fr Hunter HS H8 -3. 13.55 -2.0
90.    Sydnee Peck Sr Box Elder HS H2 -6. 13.56 +1.3
91.    Shante Holloway So Timpanogos HS H9 -2. 13.56 -2.3
92.    Makayla Nielsen Jr Riverton HS H16 -8. 13.58 +0.7
93.    Aysha Lewis So Tooele HS H7 -4. 13.62 -1.6
94.    Kianna Behunin Sr Riverton HS H3 -4. 13.62 -1.4
95.    Naomi West Jr Ridgeline HS H14 -8. 13.62 -0.1
96.    Skyler Tillery Jr Timpview HS H18 -6. 13.64 +1.7
97.    Emma Taggart Sr Tooele HS H10 -3. 13.65 -3.1
98.    Emma Johnson Jr Dixie HS H2 -7. 13.65 +1.3
99.    Sarah Jane Romney Jr Highland HS H17 -7. 13.66 +0.4
99.    Amelia Zilles Fr Mountain Crest HS H12 -8. 13.66 -0.2
101.    Allison Bullard Jr Box Elder HS H7 -5. 13.67 -1.6
102.    Janae Jimoh Fr Skyline HS H7 -6. 13.67 -1.6
103.    Emma Stuart Fr Tooele HS H17 -8. 13.67 +0.4
104.    Amber Kartchner So Logan HS H9 -3. 13.68 -2.3
105.    Bailee Hanson Jr Skyridge HS H16 -9. 13.68 +0.7
106.    Maia Strong Jr Murray HS H13 -8. 13.69 +1.7
107.    Sarah Glauser Jr Skyline HS H9 -4. 13.70 -2.3
108.    Savannah Raff Jr Lehi HS H15 -6. 13.71 -0.6
109.    Talia Warcup Fr Lehi HS H5 -8. 13.71 +0.4
110.    Annie Rawlinson Sr Sky View HS H8 -4. 13.72 -2.0
111.    Laurie Reeve Jr Logan HS H6 -5. 13.73 -0.6
111.    Jayden Beach Fr Green Canyon HS H13 -9. 13.73 +1.7
113.    Ashlyn Price Jr Orem HS H4 -5. 13.73 +0.1
114.    Ruby Jensen So Springville HS H6 -6. 13.75 -0.6
115.    Trinity Van Dusen So Dixie HS H4 -6. 13.76 +0.1
116.    Kendalle Foster Sr Olympus HS H10 -4. 13.76 -3.1
117.    Jasmine Lopez Sr West Jordan HS H10 -5. 13.77 -3.1
118.    Mae Ling Lewis Jr East HS H18 -7. 13.78 +1.7
119.    Brenna Melton Jr Maple Mountain HS H1 -5. 13.78 +0.9
120.    Ella Pitcher So American Fork HS H7 -7. 13.79 -1.6
121.    Abby Holtby So Olympus HS H8 -5. 13.80 -2.0
122.    Lourdes Lyons Sr Highland HS H17 -9. 13.80 +0.4
123.    Abby Finlinson Sr Dixie HS H7 -8. 13.81 -1.6
124.    Reagan Didericksen So Stansbury HS H14 -9. 13.81 -0.1
125.    Madison Walker So Springville HS H15 -7. 13.82 -0.6
126.    Libby Murphy Jr Spring Creek HS-NV H10 -6. 13.83 -3.1
127.    Rachel Durante Jr Snow Canyon HS H7 -9. 13.84 -1.6
128.    Krista Smith Jr Bingham HS H11 -7. 13.85 -0.4
129.    Kennedy Dutson Jr Hurricane HS H10 -7. 13.85 -3.1
129.    Kionna Kartchner Sr Logan HS H3 -5. 13.85 -1.4
131.    Media Kalunga Jr Cottonwood HS H3 -6. 13.86 -1.4
132.    Cosette Salisbury Jr Bingham HS H10 -8. 13.86 -3.1
133.    Taylor Atwood Sr Woods Cross HS H6 -7. 13.87 -0.6
134.    Belvia Noudjougoto Sr Highland HS H3 -7. 13.87 -1.4
135.    Taylan Whitehead So Snow Canyon HS H9 -5. 13.90 -2.3
136.    Esperance Iradukunda Jr East HS H12 -9. 13.91 -0.2
137.    Abrielle Frehner Jr Dixie HS H18 -8. 13.94 +1.7
138.    Alex Martinez Fr West Jordan HS H1 -6. 13.95 +0.9
139.    Sarah Wilkinson Fr Bountiful HS H9 -6. 13.95 -2.3
140.    Megan Johnson Fr Provo HS H4 -7. 13.96 +0.1
141.    Mia Madsen So Mountain View HS H9 -7. 13.97 -2.3
142.    Kyla Johnson Sr Uintah HS H1 -7. 13.98 +0.9
143.    Malia Mcconell So Juan Diego CHS H15 -8. 13.98 -0.6
144.    Makayla Lawson Jr Riverton HS H2 -8. 13.99 +1.3
145.    Kalli Jamison Jr Roy HS H9 -8. 14.01 -2.3
146.    McKennah Watson Jr Payson HS H11 -8. 14.02 -0.4
147.    Amanda Dickson Jr West Jordan HS H15 -9. 14.03 -0.6
148.    Sarah Aliche So Bountiful HS H8 -6. 14.04 -2.0
149.    Katie Cook Jr Murray HS H6 -8. 14.11 -0.6
150.    Natalie Lamb Fr Juan Diego CHS H5 -9. 14.31 +0.4
151.    Samantha Merrill Sr Mountain Crest HS H10 -9. 14.34 -3.1
152.    Emily McKinney Jr Tooele HS H8 -7. 14.36 -2.0
153.    Annah Dallin Jr Timpanogos HS H8 -8. 14.45 -2.0
154.    Addie Huff So Payson HS H11 -9. 14.46 -0.4
DNS    Emma Shippen Sr Rigby HS-ID H9 -DNS DNS -2.3
DNS    Annie Murdock Jr Highland HS H18 -DNS DNS +1.7
DNS    Shaylee Avila Jr Uintah HS H6 -DNS DNS -0.6
DNS    Sadie McGinn Sr Provo HS H8 -DNS DNS -2.0
DNS    Bailey Kealamakia Jr Davis HS H1 -DNS DNS +0.9
DNS    Morganne McCleary Fr Riverton HS H4 -DNS DNS +0.1
DNS    Kenya Rowley So Snow Canyon HS H3 -DNS DNS -1.4