2019 Mr. Mac/BYU Invitational
Clarence Robison Track-Brigham Young University
Provo, UT
May 3, 2019 - May 4, 2019

Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals

Section 5
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Katie Crabtree So Ogden HS 44.  2:26.87    
2.    Grace Fearnly So Skyline HS 67.  2:31.57    
3.    Savanna Dorrough So Wasatch HS 79.  2:32.87    
4.    Dantzel Petersen Sr Green Canyon HS 83.  2:33.43    
5.    Brooke Sargent Sr Wasatch HS 90.  2:33.89    
6.    Bella Moses Jr Canyon View HS 91.  2:33.95    
7.    Cambrie Martell So Skyridge HS 95.  2:34.11    
8.    Nya Farnsworth Jr Hurricane HS 97.  2:34.51    
9.    Karly Wiseman Jr Uintah HS 99.  2:34.62    
10.    Ashley Lisonbee Sr Hurricane HS 110.  2:35.98    
11.    Katelin Chipman Jr Stansbury HS 121.  2:38.07    
12.    Lexi Jonart So Skyline HS 125.  2:41.77    
13.    Holly Johansen So Tooele HS 126.  2:43.70    


Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals

Section 6
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Savannah Eatough Fr Provo HS 69.  2:31.58    
2.    Isabella Brower Jr Westlake HS 86.  2:33.65    
3.    Maddy Jenkins Jr Bountiful HS 96.  2:34.50    
4.    Alysa Lindley So Mountain View HS 100.  2:34.76    
5.    Sami Adamson So Bountiful HS 103.  2:35.19    
6.    Maren Koldewyn So Northridge HS 111.  2:36.29    
7.    Brynne MacWilliams So Skyline HS 116.  2:36.96    
8.    Lane Chipman So Olympus HS 119.  2:37.64    
9.    Lydia Pace Jr Canyon View HS 120.  2:37.99    
10.    Delaynee McKeachnie Jr Uintah HS 122.  2:38.07    
DNS    Makaila Runnels Sr Pleasant Grove HS DNS  DNS    
DNS    Christina Wood Jr Mountain View HS DNS  DNS    
DNS    Mckenna Maroney Fr Provo HS DNS  DNS    
DNS    Emma Thornley So Layton HS DNS  DNS    


Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals

Section 7
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Trisha Thompson So Bountiful HS 56.  2:29.10    
2.    Abby Sorensen So Bingham HS 71.  2:32.12    
3.    Chasity Munoz Sr Bonneville HS 74.  2:32.35    
4.    Elena Allen So Stansbury HS 87.  2:33.66    
5.    Marina Brawand Sr Bingham HS 89.  2:33.83    
6.    Mikkala Perchetti Sr Spring Creek HS-NV 92.  2:33.97    
7.    Livi Nelson Fr Skyridge HS 102.  2:34.82    
8.    Makayla Harlin Jr Murray HS 104.  2:35.25    
9.    Erin Poyer Jr Rock Springs HS-WY 108.  2:35.83    
10.    Emilee Vick So Hurricane HS 112.  2:36.38    
11.    Ali Baker Fr Ridgeline HS 113.  2:36.53    
12.    Hannah Spackman Fr Murray HS 117.  2:37.12    
13.    Sadie Schenk So Roy HS 118.  2:37.44    
14.    Amanda Hatch Sr Ogden HS 123.  2:38.23    
DNS    Talia Winder Fr Green Canyon HS DNS  DNS    
DNS    Reese Heninger Fr Ridgeline HS DNS  DNS    


Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals

Section 8
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Sarah Wilkinson Fr Bountiful HS 14.  2:22.60    
2.    Kathryn Oliphant So Layton HS 46.  2:27.44    
3.    Kendra Lusk So Spring Creek HS-NV 47.  2:27.48    
4.    Madi Squire Jr Skyridge HS 65.  2:31.22    
5.    Kayla Fuller Sr Ridgeline HS 70.  2:32.11    
6.    Maya Connolly So Olympus HS 73.  2:32.34    
7.    Joelle Spilker Jr Stansbury HS 80.  2:33.00    
8.    Hanna Shuler So Rock Springs HS-WY 82.  2:33.42    
9.    Shelby Stubbs Sr Timpview HS 84.  2:33.58    
10.    Taylor Hancey So Green Canyon HS 85.  2:33.63    
11.    Rachel Mortensen So Mountain View HS 88.  2:33.78    
12.    Emily Fielding Jr Mountain View HS 93.  2:34.07    
13.    Riley Wolfgramm So Maple Mountain HS 101.  2:34.76    
14.    Kennedy Bird Fr Maple Mountain HS 106.  2:35.65    
DNS    Brittnee Williams So Orem HS DNS  DNS    
DNS    Lily Evans So Cottonwood HS DNS  DNS    


Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals

Section 9
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Kimmie Winward Sr Orem HS 38.  2:26.35    
2.    Anna Baird Jr Wasatch HS 55.  2:28.49    
3.    Ellie Kotter Fr Ridgeline HS 60.  2:29.58    
4.    Jacelin Clayton Sr Mountain View HS 61.  2:29.71    
5.    Olivia Spackman Jr Murray HS 76.  2:32.52    
6.    Jessica Williams Sr Orem HS 77.  2:32.62    
7.    Armelia Johnson Sr Box Elder HS 78.  2:32.87    
8.    Kate Peterson Jr Bonneville HS 94.  2:34.07    
9.    Ashlyne Murray Fr Maple Mountain HS 98.  2:34.51    
10.    Gentry Cefalo Fr Box Elder HS 105.  2:35.54    
11.    Kate Dickenson So Sky View HS 109.  2:35.94    
12.    Madelyn King Jr Wasatch HS 114.  2:36.55    
13.    Madelyn Boulton Sr Timpview HS 127.  2:49.66    
DNS    Geneva Humbert Sr Highland HS DNS  DNS    
DNS    Bonita Gray So Ogden HS DNS  DNS    


Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals

Section 10
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Tate Beasley So Ogden HS 24.  2:24.52    
2.    Ashley Coppin So Logan HS 59.  2:29.42    
3.    Abigail Blanchard Jr Logan HS 64.  2:31.11    
4.    Meg Spence Jr Olympus HS 66.  2:31.37    
5.    Brooke Mashburn Jr Timpanogos HS 68.  2:31.57    
6.    Victoria Galley Sr Bingham HS 72.  2:32.13    
7.    Kristine Deffner Jr Juan Diego CHS 75.  2:32.44    
8.    Kaitlyn Gee Sr Springville HS 81.  2:33.23    
9.    Ashley Faragher So Mountain View HS 107.  2:35.66    
10.    Jenna Chariton So Mountain View HS 115.  2:36.84    
11.    Makena Harbertson Jr Pleasant Grove HS 124.  2:40.61    
DNS    Adelai Moore Jr Murray HS DNS  DNS    
DNS    Kristen Thomas Jr Blackfoot HS-ID DNS  DNS    
DNS    Grace Brown Jr Park City HS DNS  DNS    


Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals

Section 11
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Bethany Blakey So Springville HS 19.  2:23.47    
2.    Abbie Bankhead Sr Corner Canyon HS 21.  2:24.02    
3.    Rachel Slaugh Jr Uintah HS 27.  2:24.76    
4.    Emme Leavitt Sr Dixie HS 29.  2:25.19    
5.    Madison Patrick So Ridgeline HS 33.  2:25.71    
6.    Michelle Christian Sr Woods Cross HS 36.  2:25.99    
7.    Brea Bulkley So Snow Canyon HS 39.  2:26.45    
8.    Rachel Kinikini So Hurricane HS 41.  2:26.58    
9.    Ruby Ludlow Fr Dixie HS 52.  2:28.43    
10.    Kailey Gilbert So Cedar HS 53.  2:28.43    
11.    Mikayla Kimball Sr Corner Canyon HS 54.  2:28.47    
DNS    Lauren Thornley Fr Layton HS DNS  DNS    


Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals

Section 12
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Ashley Rookstool Sr Salem Hills HS 13.  2:22.50    
2.    Blaklee Butler So Skyline HS 18.  2:23.20    
3.    Zanna Perry Fr Maple Mountain HS 23.  2:24.05    
4.    Emily Wallgren Jr Skyridge HS 26.  2:24.67    
5.    Rylie Lusk Sr Spring Creek HS-NV 32.  2:25.58    
6.    Sidney Preator Jr Timpanogos HS 34.  2:25.92    
7.    Isabell Daynes Fr Canyon View HS 40.  2:26.48    
8.    Summer Lundberg So Timpview HS 42.  2:26.64    
9.    Jaroldeen Oveson Fr Timpview HS 48.  2:27.80    
10.    Grace Florence So Spring Creek HS-NV 49.  2:28.00    
11.    Brooke Larson Sr Ogden HS 50.  2:28.10    
12.    Makenzi Smith Jr Mountain View HS 51.  2:28.32    
13.    Mariah Skinner Sr Springville HS 57.  2:29.16    
14.    Kelsi Lindley Sr Mountain View HS 58.  2:29.19    
15.    Kaylee Hillyard Jr Canyon View HS 63.  2:30.83    
DNS    Camilla Adams So Maple Mountain HS DNS  DNS    
DNS    Mya McKown Sr Pleasant Grove HS DNS  DNS    


Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals

Section 13
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Willa Gibson Sr West HS 6.  2:19.58 3  
2.    Makayla Pitcher Fr Westlake HS 8.  2:20.21 1  
3.    Jane Fredrick Jr Olympus HS 17.  2:23.19    
4.    Gentry Pierce Jr West Jordan HS 22.  2:24.02    
5.    Shaunti Longfellow Jr Rock Springs HS-WY 25.  2:24.64    
6.    AnnaBeth Templeman So Springville HS 28.  2:25.13    
7.    Callie Morgan Jr Roy HS 30.  2:25.20    
8.    Mackenzie Kalista Jr Ogden HS 31.  2:25.38    
9.    Chloe Shewell So Park City HS 35.  2:25.96    
10.    Klaire Kovar So Park City HS 37.  2:26.22    
11.    Rachel Winterton Jr Skyline HS 43.  2:26.77    
12.    Elizabeth Wilcox Sr Timpview HS 45.  2:27.19    
13.    Isabel Wall Jr Skyline HS 62.  2:30.19    
DNS    Megan Terry Sr Fremont HS DNS  DNS    
DNS    Abby Beus So Ogden HS DNS  DNS    
DNS    Aubree Cheney Sr Stansbury HS DNS  DNS    


Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals

Section 14
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Carlee Hansen So Woods Cross HS 1.  2:12.55 10  
2.    Ali Bybee Sr Lone Peak HS 2.  2:16.30 8  
3.    Hope Preston So Davis HS 3.  2:16.79 6  
4.    Heidi Sumsion So Springville HS 4.  2:17.17 5  
5.    Caila Odekirk Fr Hurricane HS 5.  2:19.14 4  
6.    Mackenzie Meldrum Jr Lone Peak HS 7.  2:20.11 2  
7.    Kallyn Chynoweth Jr Corner Canyon HS 9.  2:20.28    
8.    Porshe Eismann Jr Westlake HS 10.  2:20.66    
9.    Kaysie Klemic Sr Cedar HS 11.  2:20.77    
10.    Alexis Goff Fr Lone Peak HS 12.  2:21.23    
11.    Monet Winger Jr Lone Peak HS 15.  2:22.63    
12.    Olivia Webster Fr Cedar HS 16.  2:22.96    
13.    Kelcie Richmond Sr Maple Mountain HS 20.  2:23.80    
DNS    Liza Sybrowsky Sr Timpview HS DNS  DNS    
DNS    Laurie Murphy Sr Bountiful HS DNS  DNS    


Girl's 800 meter 4A-6A Timed Finals
Overall     Year  Team Section  Time Score

1.    Carlee Hansen So Woods Cross HS S14 -1. 2:12.55 10  
2.    Ali Bybee Sr Lone Peak HS S14 -2. 2:16.30 8  
3.    Hope Preston So Davis HS S14 -3. 2:16.79 6  
4.    Heidi Sumsion So Springville HS S14 -4. 2:17.17 5  
5.    Caila Odekirk Fr Hurricane HS S14 -5. 2:19.14 4  
6.    Willa Gibson Sr West HS S13 -1. 2:19.58 3  
7.    Mackenzie Meldrum Jr Lone Peak HS S14 -6. 2:20.11 2  
8.    Makayla Pitcher Fr Westlake HS S13 -2. 2:20.21 1  
9.    Kallyn Chynoweth Jr Corner Canyon HS S14 -7. 2:20.28    
10.    Porshe Eismann Jr Westlake HS S14 -8. 2:20.66    
11.    Kaysie Klemic Sr Cedar HS S14 -9. 2:20.77    
12.    Alexis Goff Fr Lone Peak HS S14 -10. 2:21.23    
13.    Ashley Rookstool Sr Salem Hills HS S12 -1. 2:22.50    
14.    Sarah Wilkinson Fr Bountiful HS S8 -1. 2:22.60    
15.    Monet Winger Jr Lone Peak HS S14 -11. 2:22.63    
16.    Olivia Webster Fr Cedar HS S14 -12. 2:22.96    
17.    Jane Fredrick Jr Olympus HS S13 -3. 2:23.19    
18.    Blaklee Butler So Skyline HS S12 -2. 2:23.20    
19.    Bethany Blakey So Springville HS S11 -1. 2:23.47    
20.    Kelcie Richmond Sr Maple Mountain HS S14 -13. 2:23.80    
21.    Abbie Bankhead Sr Corner Canyon HS S11 -2. 2:24.02    
22.    Gentry Pierce Jr West Jordan HS S13 -4. 2:24.02    
23.    Zanna Perry Fr Maple Mountain HS S12 -3. 2:24.05    
24.    Tate Beasley So Ogden HS S10 -1. 2:24.52    
25.    Shaunti Longfellow Jr Rock Springs HS-WY S13 -5. 2:24.64    
26.    Emily Wallgren Jr Skyridge HS S12 -4. 2:24.67    
27.    Rachel Slaugh Jr Uintah HS S11 -3. 2:24.76    
28.    AnnaBeth Templeman So Springville HS S13 -6. 2:25.13    
29.    Emme Leavitt Sr Dixie HS S11 -4. 2:25.19    
30.    Callie Morgan Jr Roy HS S13 -7. 2:25.20    
31.    Mackenzie Kalista Jr Ogden HS S13 -8. 2:25.38    
32.    Rylie Lusk Sr Spring Creek HS-NV S12 -5. 2:25.58    
33.    Madison Patrick So Ridgeline HS S11 -5. 2:25.71    
34.    Sidney Preator Jr Timpanogos HS S12 -6. 2:25.92    
35.    Chloe Shewell So Park City HS S13 -9. 2:25.96    
36.    Michelle Christian Sr Woods Cross HS S11 -6. 2:25.99    
37.    Klaire Kovar So Park City HS S13 -10. 2:26.22    
38.    Kimmie Winward Sr Orem HS S9 -1. 2:26.35    
39.    Brea Bulkley So Snow Canyon HS S11 -7. 2:26.45    
40.    Isabell Daynes Fr Canyon View HS S12 -7. 2:26.48    
41.    Rachel Kinikini So Hurricane HS S11 -8. 2:26.58    
42.    Summer Lundberg So Timpview HS S12 -8. 2:26.64    
43.    Rachel Winterton Jr Skyline HS S13 -11. 2:26.77    
44.    Katie Crabtree So Ogden HS S5 -1. 2:26.87    
45.    Elizabeth Wilcox Sr Timpview HS S13 -12. 2:27.19    
46.    Kathryn Oliphant So Layton HS S8 -2. 2:27.44    
47.    Kendra Lusk So Spring Creek HS-NV S8 -3. 2:27.48    
48.    Jaroldeen Oveson Fr Timpview HS S12 -9. 2:27.80    
49.    Grace Florence So Spring Creek HS-NV S12 -10. 2:28.00    
50.    Brooke Larson Sr Ogden HS S12 -11. 2:28.10    
51.    Makenzi Smith Jr Mountain View HS S12 -12. 2:28.32    
52.    Ruby Ludlow Fr Dixie HS S11 -9. 2:28.43    
53.    Kailey Gilbert So Cedar HS S11 -10. 2:28.43    
54.    Mikayla Kimball Sr Corner Canyon HS S11 -11. 2:28.47    
55.    Anna Baird Jr Wasatch HS S9 -2. 2:28.49    
56.    Trisha Thompson So Bountiful HS S7 -1. 2:29.10    
57.    Mariah Skinner Sr Springville HS S12 -13. 2:29.16    
58.    Kelsi Lindley Sr Mountain View HS S12 -14. 2:29.19    
59.    Ashley Coppin So Logan HS S10 -2. 2:29.42    
60.    Ellie Kotter Fr Ridgeline HS S9 -3. 2:29.58    
61.    Jacelin Clayton Sr Mountain View HS S9 -4. 2:29.71    
62.    Isabel Wall Jr Skyline HS S13 -13. 2:30.19    
63.    Kaylee Hillyard Jr Canyon View HS S12 -15. 2:30.83    
64.    Abigail Blanchard Jr Logan HS S10 -3. 2:31.11    
65.    Madi Squire Jr Skyridge HS S8 -4. 2:31.22    
66.    Meg Spence Jr Olympus HS S10 -4. 2:31.37    
67.    Grace Fearnly So Skyline HS S5 -2. 2:31.57    
68.    Brooke Mashburn Jr Timpanogos HS S10 -5. 2:31.57    
69.    Savannah Eatough Fr Provo HS S6 -1. 2:31.58    
70.    Kayla Fuller Sr Ridgeline HS S8 -5. 2:32.11    
71.    Abby Sorensen So Bingham HS S7 -2. 2:32.12    
72.    Victoria Galley Sr Bingham HS S10 -6. 2:32.13    
73.    Maya Connolly So Olympus HS S8 -6. 2:32.34    
74.    Chasity Munoz Sr Bonneville HS S7 -3. 2:32.35    
75.    Kristine Deffner Jr Juan Diego CHS S10 -7. 2:32.44    
76.    Olivia Spackman Jr Murray HS S9 -5. 2:32.52    
77.    Jessica Williams Sr Orem HS S9 -6. 2:32.62    
78.    Armelia Johnson Sr Box Elder HS S9 -7. 2:32.87    
79.    Savanna Dorrough So Wasatch HS S5 -3. 2:32.87    
80.    Joelle Spilker Jr Stansbury HS S8 -7. 2:33.00    
81.    Kaitlyn Gee Sr Springville HS S10 -8. 2:33.23    
82.    Hanna Shuler So Rock Springs HS-WY S8 -8. 2:33.42    
83.    Dantzel Petersen Sr Green Canyon HS S5 -4. 2:33.43    
84.    Shelby Stubbs Sr Timpview HS S8 -9. 2:33.58    
85.    Taylor Hancey So Green Canyon HS S8 -10. 2:33.63    
86.    Isabella Brower Jr Westlake HS S6 -2. 2:33.65    
87.    Elena Allen So Stansbury HS S7 -4. 2:33.66    
88.    Rachel Mortensen So Mountain View HS S8 -11. 2:33.78    
89.    Marina Brawand Sr Bingham HS S7 -5. 2:33.83    
90.    Brooke Sargent Sr Wasatch HS S5 -5. 2:33.89    
91.    Bella Moses Jr Canyon View HS S5 -6. 2:33.95    
92.    Mikkala Perchetti Sr Spring Creek HS-NV S7 -6. 2:33.97    
93.    Emily Fielding Jr Mountain View HS S8 -12. 2:34.07    
94.    Kate Peterson Jr Bonneville HS S9 -8. 2:34.07    
95.    Cambrie Martell So Skyridge HS S5 -7. 2:34.11    
96.    Maddy Jenkins Jr Bountiful HS S6 -3. 2:34.50    
97.    Nya Farnsworth Jr Hurricane HS S5 -8. 2:34.51    
98.    Ashlyne Murray Fr Maple Mountain HS S9 -9. 2:34.51    
99.    Karly Wiseman Jr Uintah HS S5 -9. 2:34.62    
100.    Alysa Lindley So Mountain View HS S6 -4. 2:34.76    
101.    Riley Wolfgramm So Maple Mountain HS S8 -13. 2:34.76    
102.    Livi Nelson Fr Skyridge HS S7 -7. 2:34.82    
103.    Sami Adamson So Bountiful HS S6 -5. 2:35.19    
104.    Makayla Harlin Jr Murray HS S7 -8. 2:35.25    
105.    Gentry Cefalo Fr Box Elder HS S9 -10. 2:35.54    
106.    Kennedy Bird Fr Maple Mountain HS S8 -14. 2:35.65    
107.    Ashley Faragher So Mountain View HS S10 -9. 2:35.66    
108.    Erin Poyer Jr Rock Springs HS-WY S7 -9. 2:35.83    
109.    Kate Dickenson So Sky View HS S9 -11. 2:35.94    
110.    Ashley Lisonbee Sr Hurricane HS S5 -10. 2:35.98    
111.    Maren Koldewyn So Northridge HS S6 -6. 2:36.29    
112.    Emilee Vick So Hurricane HS S7 -10. 2:36.38    
113.    Ali Baker Fr Ridgeline HS S7 -11. 2:36.53    
114.    Madelyn King Jr Wasatch HS S9 -12. 2:36.55    
115.    Jenna Chariton So Mountain View HS S10 -10. 2:36.84    
116.    Brynne MacWilliams So Skyline HS S6 -7. 2:36.96    
117.    Hannah Spackman Fr Murray HS S7 -12. 2:37.12    
118.    Sadie Schenk So Roy HS S7 -13. 2:37.44    
119.    Lane Chipman So Olympus HS S6 -8. 2:37.64    
120.    Lydia Pace Jr Canyon View HS S6 -9. 2:37.99    
121.    Katelin Chipman Jr Stansbury HS S5 -11. 2:38.07    
122.    Delaynee McKeachnie Jr Uintah HS S6 -10. 2:38.07    
123.    Amanda Hatch Sr Ogden HS S7 -14. 2:38.23    
124.    Makena Harbertson Jr Pleasant Grove HS S10 -11. 2:40.61    
125.    Lexi Jonart So Skyline HS S5 -12. 2:41.77    
126.    Holly Johansen So Tooele HS S5 -13. 2:43.70    
127.    Madelyn Boulton Sr Timpview HS S9 -13. 2:49.66    
DNS    Adelai Moore Jr Murray HS S10 -DNS DNS    
DNS    Megan Terry Sr Fremont HS S13 -DNS DNS    
DNS    Talia Winder Fr Green Canyon HS S7 -DNS DNS    
DNS    Brittnee Williams So Orem HS S8 -DNS DNS    
DNS    Abby Beus So Ogden HS S13 -DNS DNS    
DNS    Kristen Thomas Jr Blackfoot HS-ID S10 -DNS DNS    
DNS    Lauren Thornley Fr Layton HS S11 -DNS DNS    
DNS    Liza Sybrowsky Sr Timpview HS S14 -DNS DNS    
DNS    Laurie Murphy Sr Bountiful HS S14 -DNS DNS    
DNS    Reese Heninger Fr Ridgeline HS S7 -DNS DNS    
DNS    Makaila Runnels Sr Pleasant Grove HS S6 -DNS DNS    
DNS    Christina Wood Jr Mountain View HS S6 -DNS DNS    
DNS    Mckenna Maroney Fr Provo HS S6 -DNS DNS    
DNS    Camilla Adams So Maple Mountain HS S12 -DNS DNS    
DNS    Emma Thornley So Layton HS S6 -DNS DNS    
DNS    Mya McKown Sr Pleasant Grove HS S12 -DNS DNS    
DNS    Aubree Cheney Sr Stansbury HS S13 -DNS DNS    
DNS    Geneva Humbert Sr Highland HS S9 -DNS DNS    
DNS    Lily Evans So Cottonwood HS S8 -DNS DNS    
DNS    Bonita Gray So Ogden HS S9 -DNS DNS    
DNS    Grace Brown Jr Park City HS S10 -DNS DNS    


Men & Women's 4A-6A Team Scores
After 17 Events
 
Overall  Team Score

1.  Lone Peak HS 90 .5   
2.  Cedar HS 57     
3.  Orem HS 46     
4.  Rock Springs HS-WY 37     
5.  Hurricane HS 30     
6.  Layton HS 27     
7.  Bountiful HS 26     
8.  Davis HS 25 .5   
9.  Woods Cross HS 22     
10.  Provo HS 21     
11.  Westlake HS 20     
12.  American Fork HS 18     
13.  Spring Creek HS-NV 15     
14.  Rigby HS-ID 14     
15.  Box Elder HS 13     
15.  Twin Falls HS-ID 13     
17.  Spanish Fork HS 12     
17.  Lehi HS 12     
19.  Salem Hills HS 11     
19.  Bingham HS 11     
19.  Canyon View HS 11     
22.  Corner Canyon HS 10     
22.  Snow Canyon HS 10     
22.  Jordan HS 10     
22.  Dixie HS 10     
26.  West Jordan HS 9     
26.  Wasatch HS 9     
26.  Sky View HS 9     
26.  Highland HS 9     
30.  Payson HS 8     
31.  Skyridge HS 6     
32.  Springville HS 5     
32.  Tooele HS 5     
32.  Maple Mountain HS 5     
35.  Roy HS 4     
35.  Green Canyon HS 4     
37.  West HS 3     
37.  Stansbury HS 3     
37.  Uintah HS 3     
37.  Mountain Crest HS 3     
41.  Ridgeline HS 2     
41.  Cottonwood HS 2     
43.  Skyline HS 1     
43.  Timpview HS 1