Wyoming Indian Twilight 2019
Wyoming Indian High School
Ethete, WY
April 25, 2019

Boy's 100 meter Varsity Timed Finals

Section 1
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Theron Mason Jr Wyoming Indian 11.  14.90    
2.    Damon Shoyo Fr Wyoming Indian 13.  15.14    
3.    Chester Moss Fr St. Stephens Indian High School 14.  15.18    
4.    Owen St. Clair So Wyoming Indian 15.  17.87    
NM    Steven Antelope Jr St. Stephens Indian High School NM  NM    
NM    Chase Shakespeare So St. Stephens Indian High School NM  NM    


Boy's 100 meter Varsity Timed Finals

Section 2
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Jude Jenkins Fr St. Stephens Indian High School 6.  13.64 3  
2.    Kody Shepperson Jr Shoshoni High School 9.  14.14    
3.    Kevin Keller Fr Shoshoni High School 10.  14.75    
4.    Jose Garcia Fr Wyoming Indian 12.  14.95    
NM    Aubrey McCabe Fr Wyoming Indian NM  NM    
NM    Caleb Abbott Fr Wind River HS NM  NM    


Boy's 100 meter Varsity Timed Finals

Section 3
 Place       Year     Team   Overall Place   Time  Score

1.    Morgan Miller Sr Wind River HS 1.  11.91 10  
2.    Hiissiis Goodnight Sr Wyoming Indian 2.  12.36 8  
3.    Arturo Dominguez Jr Shoshoni High School 3.  12.36 6  
4.    Jeremiah Willow Fr St. Stephens Indian High School 4.  12.77 5  
5.    Mike Bethel Sr St. Stephens Indian High School 5.  12.82 4  
6.    Duke Gibbel Fr Shoshoni High School 7.  13.75 2  
7.    Jerry McGill Sr Wyoming Indian 8.  13.76 1  


Boy's 100 meter Varsity Timed Finals
Overall     Year  Team Section  Time Score

1.    Morgan Miller Sr Wind River HS S3 -1. 11.91 10  
2.    Hiissiis Goodnight Sr Wyoming Indian S3 -2. 12.36 8  
3.    Arturo Dominguez Jr Shoshoni High School S3 -3. 12.36 6  
4.    Jeremiah Willow Fr St. Stephens Indian High School S3 -4. 12.77 5  
5.    Mike Bethel Sr St. Stephens Indian High School S3 -5. 12.82 4  
6.    Jude Jenkins Fr St. Stephens Indian High School S2 -1. 13.64 3  
7.    Duke Gibbel Fr Shoshoni High School S3 -6. 13.75 2  
8.    Jerry McGill Sr Wyoming Indian S3 -7. 13.76 1  
9.    Kody Shepperson Jr Shoshoni High School S2 -2. 14.14    
10.    Kevin Keller Fr Shoshoni High School S2 -3. 14.75    
11.    Theron Mason Jr Wyoming Indian S1 -1. 14.90    
12.    Jose Garcia Fr Wyoming Indian S2 -4. 14.95    
13.    Damon Shoyo Fr Wyoming Indian S1 -2. 15.14    
14.    Chester Moss Fr St. Stephens Indian High School S1 -3. 15.18    
15.    Owen St. Clair So Wyoming Indian S1 -4. 17.87    
NM    Steven Antelope Jr St. Stephens Indian High School S1 -NM NM    
NM    Chase Shakespeare So St. Stephens Indian High School S1 -NM NM    
NM    Aubrey McCabe Fr Wyoming Indian S2 -NM NM    
NM    Caleb Abbott Fr Wind River HS S2 -NM NM    


Men & Women's Team Scores
After 16 Events
 
Overall  Team Score

1.  St. Stephens Indian High School 117     
2.  Shoshoni High School 111     
3.  Wyoming Indian 108     
4.  Wind River HS 63     
5.  Fort Washakie High School 21     
6.  Lodge Grass 18