Boy's Medley Relay 1A Timed Finals |
Section 1 |
|
1. |
St. Joseph CHS
A
|
|
|
St. Joseph CHS |
3. |
3:58.20 |
|
|
6 |
|
|
1.
Herbie Colon |
|
2.
Jee-Hoon Kim |
|
3.
Rob Puskedra |
|
4.
Daniel Philpot |
|
5.
Kenin Richards |
|
6.
Conner Letendre |
|
|
|
2. |
Dugway HS
A
|
|
|
Dugway HS |
8. |
4:21.74 |
|
|
1 |
|
|
1.
Ryan Betts |
|
2.
Gerardo Contreras |
|
3.
Chris Kimler |
|
4.
Adam Mason |
|
5.
Nathan Johnson |
|
6.
Quentin Thackeray |
|
|
|
3. |
Wendover HS
A
|
|
|
Wendover HS |
9. |
4:55.02 |
|
|
|
|
|
1.
Nick Dvorak |
|
2.
Steven Lemmon |
|
3.
Jon Hardman |
|
4.
Cesar Herrera |
|
5.
Cody Marcu |
|
6.
Nestor Luna |
|
|
|
Boy's Medley Relay 1A Timed Finals |
Section 2 |
|
1. |
Piute HS
A
|
|
|
Piute HS |
1. |
3:49.39 |
|
|
10 |
|
|
1.
Anthony Hardman |
|
2.
Tim Teto |
|
3.
Ryan Gallacher |
|
4.
Kyler Cipriano |
|
5.
Benjamin Bagley |
|
6.
Kyle Richards |
|
|
|
2. |
Milford HS
A
|
|
|
Milford HS |
2. |
3:57.59 |
|
|
8 |
|
|
1.
Daniel Hardy |
|
2.
Bo Thomas |
|
3.
Mauricio Hernandez |
|
4.
Dalaki Livingston |
|
5.
Caleb Swanson |
|
6.
Tyler Denny |
|
|
|
3. |
Wasatch Academy
A
|
|
|
Wasatch Academy |
4. |
3:58.39 |
|
|
5 |
|
|
1.
Hunter Ewing |
|
2.
Justin Kwon |
|
3.
Will Lee |
|
4.
Chris Sumsion |
|
5.
Phillipp Schmid |
|
6.
Lucas Haroldsen |
|
|
|
4. |
Duchesne HS
A
|
|
|
Duchesne HS |
5. |
4:01.32 |
|
|
4 |
|
|
1.
Kade Beck |
|
2.
Devin Fabrizio |
|
3.
Kane Nealley |
|
4.
McKade Nielsen |
|
5.
Alex Remund |
|
6.
Shad Thomas |
|
|
|
5. |
Monticello HS
A
|
|
|
Monticello HS |
6. |
4:03.47 |
|
|
3 |
|
|
1.
Brian Robinson |
|
2.
Josh Anderson |
|
3.
Dallin Duncan |
|
4.
David Boyle |
|
5.
Justin Wright |
|
|
|
|
|
6. |
Panguitch HS
A
|
|
|
Panguitch HS |
7. |
4:06.83 |
|
|
2 |
|
|
1.
Cameron Fawson |
|
2.
Brendon Lee |
|
3.
Riley Miller |
|
4.
Aaron George |
|
5.
Josh Henrie |
|
6.
Britton Marshall |
|
|
|
DNF |
Rich HS
A
|
|
|
Rich HS |
DNF |
DNF |
|
|
|
|
|
1.
Bradley Holmes |
|
2.
Kaden Thomson |
|
3.
Parker Stuart |
|
4.
Austin Groll |
|
5.
Clint Cornelison |
|
6.
Kayden Calder |
|
|
|
Boy's Medley Relay 1A Timed Finals |
|
1. |
Piute HS
A
|
|
|
Piute HS |
S2 |
-1. |
|
3:49.39 |
|
|
10 |
|
|
1.
Anthony Hardman |
|
2.
Tim Teto |
|
3.
Ryan Gallacher |
|
4.
Kyler Cipriano |
|
5.
Benjamin Bagley |
|
6.
Kyle Richards |
|
|
|
2. |
Milford HS
A
|
|
|
Milford HS |
S2 |
-2. |
|
3:57.59 |
|
|
8 |
|
|
1.
Daniel Hardy |
|
2.
Bo Thomas |
|
3.
Mauricio Hernandez |
|
4.
Dalaki Livingston |
|
5.
Caleb Swanson |
|
6.
Tyler Denny |
|
|
|
3. |
St. Joseph CHS
A
|
|
|
St. Joseph CHS |
S1 |
-1. |
|
3:58.20 |
|
|
6 |
|
|
1.
Herbie Colon |
|
2.
Jee-Hoon Kim |
|
3.
Rob Puskedra |
|
4.
Daniel Philpot |
|
5.
Kenin Richards |
|
6.
Conner Letendre |
|
|
|
4. |
Wasatch Academy
A
|
|
|
Wasatch Academy |
S2 |
-3. |
|
3:58.39 |
|
|
5 |
|
|
1.
Hunter Ewing |
|
2.
Justin Kwon |
|
3.
Will Lee |
|
4.
Chris Sumsion |
|
5.
Phillipp Schmid |
|
6.
Lucas Haroldsen |
|
|
|
5. |
Duchesne HS
A
|
|
|
Duchesne HS |
S2 |
-4. |
|
4:01.32 |
|
|
4 |
|
|
1.
Kade Beck |
|
2.
Devin Fabrizio |
|
3.
Kane Nealley |
|
4.
McKade Nielsen |
|
5.
Alex Remund |
|
6.
Shad Thomas |
|
|
|
6. |
Monticello HS
A
|
|
|
Monticello HS |
S2 |
-5. |
|
4:03.47 |
|
|
3 |
|
|
1.
Brian Robinson |
|
2.
Josh Anderson |
|
3.
Dallin Duncan |
|
4.
David Boyle |
|
5.
Justin Wright |
|
|
|
|
|
7. |
Panguitch HS
A
|
|
|
Panguitch HS |
S2 |
-6. |
|
4:06.83 |
|
|
2 |
|
|
1.
Cameron Fawson |
|
2.
Brendon Lee |
|
3.
Riley Miller |
|
4.
Aaron George |
|
5.
Josh Henrie |
|
6.
Britton Marshall |
|
|
|
8. |
Dugway HS
A
|
|
|
Dugway HS |
S1 |
-2. |
|
4:21.74 |
|
|
1 |
|
|
1.
Ryan Betts |
|
2.
Gerardo Contreras |
|
3.
Chris Kimler |
|
4.
Adam Mason |
|
5.
Nathan Johnson |
|
6.
Quentin Thackeray |
|
|
|
9. |
Wendover HS
A
|
|
|
Wendover HS |
S1 |
-3. |
|
4:55.02 |
|
|
|
|
|
1.
Nick Dvorak |
|
2.
Steven Lemmon |
|
3.
Jon Hardman |
|
4.
Cesar Herrera |
|
5.
Cody Marcu |
|
6.
Nestor Luna |
|
|
|
DNF |
Rich HS
A
|
|
|
Rich HS |
S2 |
-DNF |
|
DNF |
|
|
|
|
|
1.
Bradley Holmes |
|
2.
Kaden Thomson |
|
3.
Parker Stuart |
|
4.
Austin Groll |
|
5.
Clint Cornelison |
|
6.
Kayden Calder |
|
|
|