Girl's 4x400 2A Timed Finals |
Section 1 |
|
1. |
Gunnison Valley HS
A
|
|
|
Gunnison Valley HS |
8. |
4:24.77 |
|
|
1 |
|
|
1.
Braylie Peterson |
|
2.
Macady Hatch |
|
3.
Millie Hammond |
|
4.
Sarah Nilsson |
|
5.
Chelsey Shober |
|
6.
Amber Vanhorn |
|
|
|
2. |
Summit Academy HS
A
|
|
|
Summit Academy HS |
9. |
4:27.45 |
|
|
|
|
|
1.
Sophie Kynaston |
|
2.
Carley Evens |
|
3.
Courtney Bramlette |
|
4.
Alyssa Richards |
|
5.
Chelsea Keefer |
|
6.
Morgan Maxwell |
|
|
|
3. |
Grand County HS
A
|
|
|
Grand County HS |
10. |
4:28.22 |
|
|
|
|
|
1.
Carly Dalton |
|
2.
Gaby Meyer |
|
3.
Kenzie Taysom |
|
4.
Kasey Betts |
|
5.
Mercedes James |
|
6.
Brooke Schultz |
|
|
|
4. |
Millard HS
A
|
|
|
Millard HS |
11. |
4:31.20 |
|
|
|
|
|
1.
Bethany Labrum |
|
2.
Shanlee Leatham |
|
3.
Kaela Brunson |
|
4.
Kenlee Lemon |
|
5.
Candice Chatland |
|
6.
Amanda Camp |
|
|
|
5. |
North Sevier HS
A
|
|
|
North Sevier HS |
12. |
4:36.75 |
|
|
|
|
|
1.
Laynie Leaming |
|
2.
Elizabeth Peterson |
|
3.
Morgan Johnson |
|
4.
Cassidee Shepherd |
|
5.
Bailey Sorenson |
|
|
|
|
|
Girl's 4x400 2A Timed Finals |
Section 2 |
|
1. |
North Summit HS
A
|
|
|
North Summit HS |
1. |
4:11.08 |
|
|
10 |
|
|
1.
Erica Richins |
|
2.
Dentry McQueen |
|
3.
Briaunna Witt |
|
4.
Mckell Richins |
|
5.
Kassidee Evans |
|
6.
Haley Holmes |
|
|
|
2. |
Emery HS
A
|
|
|
Emery HS |
2. |
4:12.10 |
|
|
8 |
|
|
1.
Jessica Guymon |
|
2.
Blayr Jeffs |
|
3.
Hanna Dyer |
|
4.
Hailee Rogers |
|
5.
Catherine Dyer |
|
6.
Kelsie Cox |
|
|
|
3. |
Kanab HS
A
|
|
|
Kanab HS |
3. |
4:13.20 |
|
|
6 |
|
|
1.
Whitni Johnson |
|
2.
CydNee Hafen |
|
3.
Mariah Clayson |
|
4.
Ashleigh Cserepes |
|
5.
Jessica Orton |
|
6.
Hannah Reidhead |
|
|
|
4. |
San Juan HS
A
|
|
|
San Juan HS |
4. |
4:18.60 |
|
|
5 |
|
|
1.
Sade Kyles |
|
2.
Katrisa Ward |
|
3.
Samantha Giddings |
|
4.
Kelli Meyer |
|
5.
Whitney Jacobsen |
|
6.
Kendra Parker |
|
|
|
5. |
South Sevier HS
A
|
|
|
South Sevier HS |
5. |
4:20.38 |
|
|
4 |
|
|
1.
Kallie Fuellenbach |
|
2.
Bayleigh Hafen |
|
3.
Alie Robinson |
|
4.
Bailey Newby |
|
5.
Shantae Dustin |
|
|
|
|
|
6. |
Parowan HS
A
|
|
|
Parowan HS |
6. |
4:21.55 |
|
|
3 |
|
|
1.
Janice Call |
|
2.
Shalei Harwood |
|
3.
Kaylie Orton |
|
4.
Stefanie Curtis |
|
5.
Jocelyn Gale |
|
6.
Haley Mineer |
|
|
|
7. |
Manti HS
A
|
|
|
Manti HS |
7. |
4:22.18 |
|
|
2 |
|
|
1.
Rebecca Opoulos |
|
2.
Kelcie George |
|
3.
Christina Fullmer |
|
4.
Bailee Golding |
|
5.
Megan Black |
|
6.
Alia Cook |
|
|
|
DQ |
Richfield HS
A
|
|
|
Richfield HS |
DQ |
DQ |
|
|
|
|
|
1.
Bonnie Curtis |
|
2.
Tianna Jensen |
|
3.
Shelby Bagley |
|
4.
MacKayla Busk |
|
5.
Megan Bean |
|
6.
Jaleigh Wheeler |
|
|
Cut early on break line. Leg 2- went from lane 6 to lane 3 |
DNS |
Rowland Hall
A
|
|
|
Rowland Hall |
DNS |
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Stephanie Schott |
|
2.
Sydney Maves |
|
3.
Candice Nkoy |
|
4.
Cari Sanyer |
|
5.
Lauren Rasich |
|
6.
Emily Sundquist |
|
|
|
Girl's 4x400 2A Timed Finals |
|
1. |
North Summit HS
A
|
|
|
North Summit HS |
S2 |
-1. |
|
4:11.08 |
|
|
10 |
|
|
1.
Erica Richins |
|
2.
Dentry McQueen |
|
3.
Briaunna Witt |
|
4.
Mckell Richins |
|
5.
Kassidee Evans |
|
6.
Haley Holmes |
|
|
|
2. |
Emery HS
A
|
|
|
Emery HS |
S2 |
-2. |
|
4:12.10 |
|
|
8 |
|
|
1.
Jessica Guymon |
|
2.
Blayr Jeffs |
|
3.
Hanna Dyer |
|
4.
Hailee Rogers |
|
5.
Catherine Dyer |
|
6.
Kelsie Cox |
|
|
|
3. |
Kanab HS
A
|
|
|
Kanab HS |
S2 |
-3. |
|
4:13.20 |
|
|
6 |
|
|
1.
Whitni Johnson |
|
2.
CydNee Hafen |
|
3.
Mariah Clayson |
|
4.
Ashleigh Cserepes |
|
5.
Jessica Orton |
|
6.
Hannah Reidhead |
|
|
|
4. |
San Juan HS
A
|
|
|
San Juan HS |
S2 |
-4. |
|
4:18.60 |
|
|
5 |
|
|
1.
Sade Kyles |
|
2.
Katrisa Ward |
|
3.
Samantha Giddings |
|
4.
Kelli Meyer |
|
5.
Whitney Jacobsen |
|
6.
Kendra Parker |
|
|
|
5. |
South Sevier HS
A
|
|
|
South Sevier HS |
S2 |
-5. |
|
4:20.38 |
|
|
4 |
|
|
1.
Kallie Fuellenbach |
|
2.
Bayleigh Hafen |
|
3.
Alie Robinson |
|
4.
Bailey Newby |
|
5.
Shantae Dustin |
|
|
|
|
|
6. |
Parowan HS
A
|
|
|
Parowan HS |
S2 |
-6. |
|
4:21.55 |
|
|
3 |
|
|
1.
Janice Call |
|
2.
Shalei Harwood |
|
3.
Kaylie Orton |
|
4.
Stefanie Curtis |
|
5.
Jocelyn Gale |
|
6.
Haley Mineer |
|
|
|
7. |
Manti HS
A
|
|
|
Manti HS |
S2 |
-7. |
|
4:22.18 |
|
|
2 |
|
|
1.
Rebecca Opoulos |
|
2.
Kelcie George |
|
3.
Christina Fullmer |
|
4.
Bailee Golding |
|
5.
Megan Black |
|
6.
Alia Cook |
|
|
|
8. |
Gunnison Valley HS
A
|
|
|
Gunnison Valley HS |
S1 |
-1. |
|
4:24.77 |
|
|
1 |
|
|
1.
Braylie Peterson |
|
2.
Macady Hatch |
|
3.
Millie Hammond |
|
4.
Sarah Nilsson |
|
5.
Chelsey Shober |
|
6.
Amber Vanhorn |
|
|
|
9. |
Summit Academy HS
A
|
|
|
Summit Academy HS |
S1 |
-2. |
|
4:27.45 |
|
|
|
|
|
1.
Sophie Kynaston |
|
2.
Carley Evens |
|
3.
Courtney Bramlette |
|
4.
Alyssa Richards |
|
5.
Chelsea Keefer |
|
6.
Morgan Maxwell |
|
|
|
10. |
Grand County HS
A
|
|
|
Grand County HS |
S1 |
-3. |
|
4:28.22 |
|
|
|
|
|
1.
Carly Dalton |
|
2.
Gaby Meyer |
|
3.
Kenzie Taysom |
|
4.
Kasey Betts |
|
5.
Mercedes James |
|
6.
Brooke Schultz |
|
|
|
11. |
Millard HS
A
|
|
|
Millard HS |
S1 |
-4. |
|
4:31.20 |
|
|
|
|
|
1.
Bethany Labrum |
|
2.
Shanlee Leatham |
|
3.
Kaela Brunson |
|
4.
Kenlee Lemon |
|
5.
Candice Chatland |
|
6.
Amanda Camp |
|
|
|
12. |
North Sevier HS
A
|
|
|
North Sevier HS |
S1 |
-5. |
|
4:36.75 |
|
|
|
|
|
1.
Laynie Leaming |
|
2.
Elizabeth Peterson |
|
3.
Morgan Johnson |
|
4.
Cassidee Shepherd |
|
5.
Bailey Sorenson |
|
|
|
|
|
DQ |
Richfield HS
A
|
|
|
Richfield HS |
S2 |
-DQ |
|
DQ |
|
|
|
|
|
1.
Bonnie Curtis |
|
2.
Tianna Jensen |
|
3.
Shelby Bagley |
|
4.
MacKayla Busk |
|
5.
Megan Bean |
|
6.
Jaleigh Wheeler |
|
|
Cut early on break line. Leg 2- went from lane 6 to lane 3 |
DNS |
Rowland Hall
A
|
|
|
Rowland Hall |
S2 |
-DNS |
|
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Stephanie Schott |
|
2.
Sydney Maves |
|
3.
Candice Nkoy |
|
4.
Cari Sanyer |
|
5.
Lauren Rasich |
|
6.
Emily Sundquist |
|
|
|