Boy's 4x800 Seeded Sections |
|
1. |
Alta HS
A
|
|
|
Alta HS |
|
8:11.53 |
|
|
|
1.
Kramer Morton |
|
2.
R. Alek Sperry |
|
3.
Blake Bennion |
|
4.
Aaron Wright |
|
5.
Connor Nance |
|
6.
Braydon Lavery |
|
|
|
2. |
Davis HS
A
|
|
|
Davis HS |
|
8:16.81 |
|
|
|
1.
Skylar Williams |
|
2.
Logan MacKay |
|
3.
Colter Blanchard |
|
4.
Stokton Smith |
|
| |
|
|
|
|
3. |
Westlake High School
A
|
|
|
Westlake High School |
|
8:19.77 |
|
|
|
1.
Austin Brower |
|
2.
Trey Trusty |
|
3.
Josh Call |
|
4.
Kimball Davis |
|
5.
Brantson Wayman |
|
6.
Eric Beecher |
|
|
|
4. |
Rock Springs HS-WY
A
|
|
|
Rock Springs HS-WY |
|
8:26.71 |
|
|
|
|
|
5. |
Copper Hills HS
A
|
|
|
Copper Hills HS |
|
8:27.76 |
|
|
|
1.
Christian Allen |
|
2.
Matthew Hansen |
|
3.
Jared Read |
|
4.
Mark Kindred |
|
5.
Hunter Crane |
|
6.
Benjamin Papenfuss |
|
|
|
6. |
Hillcrest HS
A
|
|
|
Hillcrest HS |
|
8:29.94 |
|
|
|
1.
Jonathan Egbert |
|
2.
Jared Croft |
|
3.
Cody Reuschel |
|
4.
Dylan Smith |
|
5.
Peter Johnston |
|
|
|
|
|
7. |
Pine View
A
|
|
|
Pine View |
|
8:33.57 |
|
|
|
1.
Byron Warby |
|
2.
Nick Hill |
|
3.
Paul Gaona |
|
4.
Taylor Abel |
|
| |
|
|
|
|
8. |
Davis HS
B
|
|
|
Davis HS |
|
8:35.85 |
|
|
|
1.
Kent Thompson |
|
2.
Dallin Larsen |
|
3.
Brady England |
|
4.
Jason Lang |
|
| |
|
|
|
|
9. |
Davis HS
C
|
|
|
Davis HS |
|
8:43.04 |
|
|
|
1.
J.r. Oldham |
|
2.
Jake Hovley |
|
3.
Ethan Stuart |
|
4.
Josh Robinson |
|
| |
|
|
|
|
10. |
Hunter HS
A
|
|
|
Hunter HS |
|
8:47.49 |
|
|
|
1.
Aaron Lindsay |
|
2.
James Azevedo |
|
3.
Nathan Taylor |
|
4.
Edgar Ramirez |
|
| |
|
|
|
|
11. |
Davis HS
D
|
|
|
Davis HS |
|
9:06.70 |
|
|
|
1.
Tanner Horrocks |
|
2.
Logan Haviland |
|
3.
Jake Welling |
|
4.
Solomon Twitchell |
|
| |
|
|
|
|
12. |
Hillcrest HS
B
|
|
|
Hillcrest HS |
|
9:17.88 |
|
|
|
|
|
13. |
Syracuse HS
B
|
|
|
Syracuse HS |
|
9:34.92 |
|
|
|
1.
Zachary Griffin |
|
2.
Bryant Edgerton |
|
3.
Tyler Fessler |
|
4.
Jeff Reed |
|
| |
|
|
|
|
14. |
Hunter HS
B
|
|
|
Hunter HS |
|
9:42.01 |
|
|
|
1.
Kyle Critchlow |
|
2.
Anthony Hovey |
|
3.
Dakota Edmonds |
|
4.
Colton Coon |
|
| |
|
|
|
|
15. |
Hunter HS
C
|
|
|
Hunter HS |
|
10:00.49 |
|
|
|
1.
Noah Johnson |
|
2.
Caleb Manser |
|
3.
Zach Mecham |
|
4.
Ben Rogerson |
|
| |
|
|
|
|
DNS |
Woods Cross HS
B
|
|
|
Woods Cross HS |
|
DNS |
|
|
|
1.
Teron Tucker |
|
2.
Chris Hughes |
|
3.
Davis Johnson |
|
4.
Jeff Johnson |
|
| |
|
|
|
|
DNS |
Woods Cross HS
C
|
|
|
Woods Cross HS |
|
DNS |
|
|
|
1.
Kyle Rummens |
|
2.
Jon Evans |
|
3.
Caden Midgley |
|
4.
Matt Roberts |
|
| |
|
|
|
|
DNS |
Jackson Hole
A
|
|
|
Jackson Hole |
|
DNS |
|
|
|
1.
Skyler Everitts |
|
2.
Sawyer Thomas |
|
3.
Winston Scofield |
|
4.
Kameron Moroneso |
|
5.
Scott McLennen |
|
6.
Josh Zendler |
|
|
|
DNS |
Woods Cross HS
D
|
|
|
Woods Cross HS |
|
DNS |
|
|
|
1.
Cody Spackman |
|
2.
Brad Platt |
|
3.
John Daynes |
|
4.
Dallin Cordon |
|
| |
|
|
|
|
DNS |
Syracuse HS
A
|
|
|
Syracuse HS |
|
DNS |
|
|
|
1.
Ryan Andreasen |
|
2.
Carson Andreasen |
|
3.
Cody Kelley |
|
4.
Loren Burrell |
|
| |
|
|
|
|
DNS |
Bingham HS
A
|
|
|
Bingham HS |
|
DNS |
|
|
|
1.
Andrew Brewer |
|
2.
Bryson Walker |
|
3.
Caleb Walker |
|
4.
Jason Saunders |
|
5.
Adam Haynes |
|
|
|
|
|
DNS |
Woods Cross HS
A
|
|
|
Woods Cross HS |
|
DNS |
|
|
|
1.
Jacob Stone |
|
2.
Taylor Dillon |
|
3.
Andrew Rummens |
|
4.
Kyle Gibbs |
|
| |
|
|
|
|