Girl's Medley 2A Timed Finals |
Section 1 |
|
1. |
American Leadership Acad
A
|
|
|
American Leadership Acad |
6. |
4:32.19 |
|
|
3 |
|
|
1.
Stephanie Tervort |
|
2.
Kimball Clements |
|
3.
Madeline Pruden |
|
4.
Clara Morley |
|
5.
Emma Cook |
|
6.
Hampton White |
|
|
|
2. |
San Juan HS
A
|
|
|
San Juan HS |
9. |
4:36.68 |
|
|
|
|
|
1.
Rachel Barton |
|
2.
Alexis Halladay |
|
3.
Ivy Palmer |
|
4.
Jessica Walker |
|
5.
Jordyn Moon |
|
6.
Alexsis James |
|
|
|
3. |
Grand County HS
A
|
|
|
Grand County HS |
11. |
4:47.13 |
|
|
|
|
|
1.
Megan Pfnister |
|
2.
Abby Mason |
|
3.
Auburn Jackman |
|
4.
Jayelen Knowles |
|
5.
Alethia Hirt |
|
6.
Mercedes Zunich |
|
|
|
4. |
South Sevier HS
A
|
|
|
South Sevier HS |
13. |
4:56.22 |
|
|
|
|
|
1.
Bailey Keele |
|
2.
Autumn Johnson |
|
3.
Brooklyn Chartier |
|
4.
Jessica Barfuss |
|
5.
Melanie Mathie |
|
|
|
|
|
5. |
Rockwell CHS
A
|
|
|
Rockwell CHS |
14. |
5:08.82 |
|
|
|
|
|
1.
Kaylee Birnbaum |
|
2.
Breanna Wachter |
|
3.
Megan Nelson |
|
4.
Malia Sellers |
|
5.
Aspen Percell |
|
6.
Melanie Mortensen |
|
|
|
DQ |
American Preparatory Acad
A
|
|
|
American Preparatory Acad |
DQ |
DQ |
|
|
|
|
|
1.
Yamileth Garcia |
|
2.
Dyaminee Prows |
|
3.
Melissa Bernal |
|
4.
Genesis Robles |
|
| |
|
|
|
Passed Relay Baton After Leaving Zone 1 (4:58.151) |
DNS |
Summit Academy HS
A
|
|
|
Summit Academy HS |
DNS |
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Sydney Austin |
|
2.
Leia Blair |
|
3.
Micah Gustifson |
|
4.
Abigail Wroten |
|
5.
Amber Romm |
|
|
|
|
|
Girl's Medley 2A Timed Finals |
Section 2 |
|
1. |
North Summit HS
A
|
|
|
North Summit HS |
1. |
4:19.22 |
|
|
10 |
|
|
1.
Grace Crystal |
|
2.
Faith Richins |
|
3.
Hannah Lamon |
|
4.
Sadie Sargent |
|
5.
Maggie Zwahlen |
|
6.
Madeline Birk |
|
|
|
2. |
Maeser Prep Acad
A
|
|
|
Maeser Prep Acad |
2. |
4:22.79 |
|
|
8 |
|
|
1.
Abriel Rosenvall |
|
2.
Haylie Chase |
|
3.
Samantha Windley |
|
4.
Madeline Norris |
|
5.
Sarah Miller |
|
6.
Samantha Smith |
|
|
|
3. |
Manti HS
A
|
|
|
Manti HS |
3. |
4:25.65 |
|
|
6 |
|
|
1.
Alexis Jaussi |
|
2.
Annie Hammer |
|
3.
Stephanie Bowles |
|
4.
Madison Norris |
|
5.
Jamie Bawden |
|
6.
Nicole Nelson |
|
|
|
4. |
Millard HS
A
|
|
|
Millard HS |
4. |
4:29.27 |
|
|
5 |
|
|
1.
Isabel George |
|
2.
Payton Miller |
|
3.
Danielle Whitaker |
|
4.
Maria Josse |
|
5.
Khari Cox |
|
6.
Brynley Anderson |
|
|
|
5. |
North Sevier HS
A
|
|
|
North Sevier HS |
5. |
4:29.63 |
|
|
4 |
|
|
1.
Shyanne Blackburn |
|
2.
Autumn Sorenson |
|
3.
Jakel Quarnberg |
|
4.
Ashlin Goble |
|
5.
McCadey Goble |
|
6.
Tyesha Christensen |
|
|
|
6. |
Emery HS
A
|
|
|
Emery HS |
7. |
4:35.18 |
|
|
2 |
|
|
1.
Jaylee Brinkerhoff |
|
2.
Shelbee Murdoch |
|
3.
Brooke Jensen |
|
4.
Tayden Nielson |
|
5.
Erin Hurst |
|
6.
Jocee Funk |
|
|
|
7. |
Beaver HS
A
|
|
|
Beaver HS |
8. |
4:36.66 |
|
|
1 |
|
|
1.
Brooklyn Crum |
|
2.
Emma Robinson |
|
3.
Kaitlyn Hemond |
|
4.
Rachel Jones |
|
5.
Samantha Williams |
|
6.
Linley White |
|
|
|
8. |
Delta HS
A
|
|
|
Delta HS |
10. |
4:42.28 |
|
|
|
|
|
1.
Katherine Nielson |
|
2.
Baily Walker |
|
3.
Ashlee Nielson |
|
4.
Kayla Sanders |
|
5.
Bridgette Christensen |
|
6.
Dani Nielson |
|
|
|
9. |
Kanab HS
A
|
|
|
Kanab HS |
12. |
4:48.75 |
|
|
|
|
|
1.
Aliyah Brayton |
|
2.
Carsyn Button |
|
3.
Bethany Nording |
|
4.
Kelly Bistline |
|
5.
Brinley Unsworth |
|
6.
Macie Stewart |
|
|
|
Girl's Medley 2A Timed Finals |
|
1. |
North Summit HS
A
|
|
|
North Summit HS |
S2 |
-1. |
|
4:19.22 |
|
|
10 |
|
|
1.
Grace Crystal |
|
2.
Faith Richins |
|
3.
Hannah Lamon |
|
4.
Sadie Sargent |
|
5.
Maggie Zwahlen |
|
6.
Madeline Birk |
|
|
|
2. |
Maeser Prep Acad
A
|
|
|
Maeser Prep Acad |
S2 |
-2. |
|
4:22.79 |
|
|
8 |
|
|
1.
Abriel Rosenvall |
|
2.
Haylie Chase |
|
3.
Samantha Windley |
|
4.
Madeline Norris |
|
5.
Sarah Miller |
|
6.
Samantha Smith |
|
|
|
3. |
Manti HS
A
|
|
|
Manti HS |
S2 |
-3. |
|
4:25.65 |
|
|
6 |
|
|
1.
Alexis Jaussi |
|
2.
Annie Hammer |
|
3.
Stephanie Bowles |
|
4.
Madison Norris |
|
5.
Jamie Bawden |
|
6.
Nicole Nelson |
|
|
|
4. |
Millard HS
A
|
|
|
Millard HS |
S2 |
-4. |
|
4:29.27 |
|
|
5 |
|
|
1.
Isabel George |
|
2.
Payton Miller |
|
3.
Danielle Whitaker |
|
4.
Maria Josse |
|
5.
Khari Cox |
|
6.
Brynley Anderson |
|
|
|
5. |
North Sevier HS
A
|
|
|
North Sevier HS |
S2 |
-5. |
|
4:29.63 |
|
|
4 |
|
|
1.
Shyanne Blackburn |
|
2.
Autumn Sorenson |
|
3.
Jakel Quarnberg |
|
4.
Ashlin Goble |
|
5.
McCadey Goble |
|
6.
Tyesha Christensen |
|
|
|
6. |
American Leadership Acad
A
|
|
|
American Leadership Acad |
S1 |
-1. |
|
4:32.19 |
|
|
3 |
|
|
1.
Stephanie Tervort |
|
2.
Kimball Clements |
|
3.
Madeline Pruden |
|
4.
Clara Morley |
|
5.
Emma Cook |
|
6.
Hampton White |
|
|
|
7. |
Emery HS
A
|
|
|
Emery HS |
S2 |
-6. |
|
4:35.18 |
|
|
2 |
|
|
1.
Jaylee Brinkerhoff |
|
2.
Shelbee Murdoch |
|
3.
Brooke Jensen |
|
4.
Tayden Nielson |
|
5.
Erin Hurst |
|
6.
Jocee Funk |
|
|
|
8. |
Beaver HS
A
|
|
|
Beaver HS |
S2 |
-7. |
|
4:36.66 |
|
|
1 |
|
|
1.
Brooklyn Crum |
|
2.
Emma Robinson |
|
3.
Kaitlyn Hemond |
|
4.
Rachel Jones |
|
5.
Samantha Williams |
|
6.
Linley White |
|
|
|
9. |
San Juan HS
A
|
|
|
San Juan HS |
S1 |
-2. |
|
4:36.68 |
|
|
|
|
|
1.
Rachel Barton |
|
2.
Alexis Halladay |
|
3.
Ivy Palmer |
|
4.
Jessica Walker |
|
5.
Jordyn Moon |
|
6.
Alexsis James |
|
|
|
10. |
Delta HS
A
|
|
|
Delta HS |
S2 |
-8. |
|
4:42.28 |
|
|
|
|
|
1.
Katherine Nielson |
|
2.
Baily Walker |
|
3.
Ashlee Nielson |
|
4.
Kayla Sanders |
|
5.
Bridgette Christensen |
|
6.
Dani Nielson |
|
|
|
11. |
Grand County HS
A
|
|
|
Grand County HS |
S1 |
-3. |
|
4:47.13 |
|
|
|
|
|
1.
Megan Pfnister |
|
2.
Abby Mason |
|
3.
Auburn Jackman |
|
4.
Jayelen Knowles |
|
5.
Alethia Hirt |
|
6.
Mercedes Zunich |
|
|
|
12. |
Kanab HS
A
|
|
|
Kanab HS |
S2 |
-9. |
|
4:48.75 |
|
|
|
|
|
1.
Aliyah Brayton |
|
2.
Carsyn Button |
|
3.
Bethany Nording |
|
4.
Kelly Bistline |
|
5.
Brinley Unsworth |
|
6.
Macie Stewart |
|
|
|
13. |
South Sevier HS
A
|
|
|
South Sevier HS |
S1 |
-4. |
|
4:56.22 |
|
|
|
|
|
1.
Bailey Keele |
|
2.
Autumn Johnson |
|
3.
Brooklyn Chartier |
|
4.
Jessica Barfuss |
|
5.
Melanie Mathie |
|
|
|
|
|
14. |
Rockwell CHS
A
|
|
|
Rockwell CHS |
S1 |
-5. |
|
5:08.82 |
|
|
|
|
|
1.
Kaylee Birnbaum |
|
2.
Breanna Wachter |
|
3.
Megan Nelson |
|
4.
Malia Sellers |
|
5.
Aspen Percell |
|
6.
Melanie Mortensen |
|
|
|
DQ |
American Preparatory Acad
A
|
|
|
American Preparatory Acad |
S1 |
-DQ |
|
DQ |
|
|
|
|
|
1.
Yamileth Garcia |
|
2.
Dyaminee Prows |
|
3.
Melissa Bernal |
|
4.
Genesis Robles |
|
| |
|
|
|
Passed Relay Baton After Leaving Zone 1 (4:58.151) |
DNS |
Summit Academy HS
A
|
|
|
Summit Academy HS |
S1 |
-DNS |
|
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Sydney Austin |
|
2.
Leia Blair |
|
3.
Micah Gustifson |
|
4.
Abigail Wroten |
|
5.
Amber Romm |
|
|
|
|
|