Section 1 |
|
1. |
Star Valley HS-WY
A
|
|
|
Star Valley HS-WY |
4. |
1:38.07 |
|
|
5 |
|
|
1.
Kyle Whitby |
|
2.
Reno Averil |
|
3.
Tyler Allred |
|
4.
Brendon Welker |
|
|
|
2. |
Grantsville HS
A
|
|
|
Grantsville HS |
6. |
1:40.13 |
|
|
3 |
|
|
1.
Dallin Diderickson |
|
2.
Kaleb Killpack |
|
3.
Derrick Rasher |
|
4.
Lane Sutton |
|
|
|
3. |
Box Elder High School
A
|
|
|
Box Elder High School |
7. |
1:41.62 |
|
|
2 |
|
|
1.
Martin Alcantar |
|
2.
Brady Bourne |
|
3.
Todd Pacheco |
|
4.
McKay Johnson |
|
|
|
Section 2 |
|
1. |
Maple Mountain HS
A
|
|
|
Maple Mountain HS |
5. |
1:38.82 |
|
|
4 |
|
|
|
|
2. |
Judge Memorial CHS
A
|
|
|
Judge Memorial CHS |
9. |
1:44.27 |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
Rock Springs HS-WY
A
|
|
|
Rock Springs HS-WY |
DNS |
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
Westlake High School
A
|
|
|
Westlake High School |
DNS |
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Tre Ofahengaue |
|
2.
Nate Jensen |
|
3.
Nathan Speer |
|
4.
Nick Waitkevich |
|
|
|
Section 3 |
|
1. |
Davis HS
A
|
|
|
Davis HS |
1. |
1:31.99 |
|
|
10 |
|
|
1.
Kyle Green |
|
2.
Dallin Hart |
|
3.
Landon Hart |
|
4.
Troy Hinds |
|
|
|
2. |
Mercury Track Club
A
|
|
|
Mercury Track Club |
2. |
1:36.07 |
|
|
8 |
|
|
|
|
3. |
Syracuse HS
A
|
|
|
Syracuse HS |
3. |
1:37.49 |
|
|
6 |
|
|
|
|
4. |
Salem Track Club
A
|
|
|
Salem Track Club |
8. |
1:43.39 |
|
|
1 |
|
|
1.
Kyle Tarter |
|
2.
Alec Barney |
|
3.
Jared Brady |
|
4.
Jared Teeples |
|
|
|
Boy's 4x200 Timed Finals |
|
1. |
Davis HS
A
|
|
|
Davis HS |
S3 |
-1. |
|
1:31.99 |
|
|
10 |
|
|
1.
Kyle Green |
|
2.
Dallin Hart |
|
3.
Landon Hart |
|
4.
Troy Hinds |
|
|
|
2. |
Mercury Track Club
A
|
|
|
Mercury Track Club |
S3 |
-2. |
|
1:36.07 |
|
|
8 |
|
|
|
|
3. |
Syracuse HS
A
|
|
|
Syracuse HS |
S3 |
-3. |
|
1:37.49 |
|
|
6 |
|
|
|
|
4. |
Star Valley HS-WY
A
|
|
|
Star Valley HS-WY |
S1 |
-1. |
|
1:38.07 |
|
|
5 |
|
|
1.
Kyle Whitby |
|
2.
Reno Averil |
|
3.
Tyler Allred |
|
4.
Brendon Welker |
|
|
|
5. |
Maple Mountain HS
A
|
|
|
Maple Mountain HS |
S2 |
-1. |
|
1:38.82 |
|
|
4 |
|
|
|
|
6. |
Grantsville HS
A
|
|
|
Grantsville HS |
S1 |
-2. |
|
1:40.13 |
|
|
3 |
|
|
1.
Dallin Diderickson |
|
2.
Kaleb Killpack |
|
3.
Derrick Rasher |
|
4.
Lane Sutton |
|
|
|
7. |
Box Elder High School
A
|
|
|
Box Elder High School |
S1 |
-3. |
|
1:41.62 |
|
|
2 |
|
|
1.
Martin Alcantar |
|
2.
Brady Bourne |
|
3.
Todd Pacheco |
|
4.
McKay Johnson |
|
|
|
8. |
Salem Track Club
A
|
|
|
Salem Track Club |
S3 |
-4. |
|
1:43.39 |
|
|
1 |
|
|
1.
Kyle Tarter |
|
2.
Alec Barney |
|
3.
Jared Brady |
|
4.
Jared Teeples |
|
|
|
9. |
Judge Memorial CHS
A
|
|
|
Judge Memorial CHS |
S2 |
-2. |
|
1:44.27 |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
Rock Springs HS-WY
A
|
|
|
Rock Springs HS-WY |
S2 |
-DNS |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
Westlake High School
A
|
|
|
Westlake High School |
S2 |
-DNS |
|
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Tre Ofahengaue |
|
2.
Nate Jensen |
|
3.
Nathan Speer |
|
4.
Nick Waitkevich |
|
|
|