Girl's Sprint Medley Relay 2-2-4-8 High School Timed Finals |
Section 1 |
|
1. |
Wasatch High School
A
|
|
|
Wasatch High School |
1. |
4:21.09 |
|
|
10 |
|
|
1.
McKeil Ostergaard |
|
2.
Emily Benson |
|
3.
Ashlyn Coleman |
|
4.
Savannah Heywood |
|
|
|
2. |
Park City HS
A
|
|
|
Park City HS |
2. |
4:21.94 |
|
|
8 |
|
|
1.
Sydney Hess |
|
2.
Keeley Ruttan |
|
3.
Kaila Balch |
|
4.
Alisse Walker |
|
|
|
3. |
Timpanogos HS
A
|
|
|
Timpanogos HS |
3. |
4:26.79 |
|
|
6 |
|
|
|
|
4. |
Maple Mountain HS
A
|
|
|
Maple Mountain HS |
4. |
4:32.14 |
|
|
5 |
|
|
1.
Ryan Denison |
|
2.
Janae Warren |
|
3.
Liz Eaton |
|
4.
Kylie Thomson |
|
|
|
5. |
Orem HS
A
|
|
|
Orem HS |
6. |
4:35.38 |
|
|
3 |
|
|
1.
Sabrina Dort |
|
2.
Hannah Plothow |
|
3.
Skotie Houle |
|
4.
Ashley Runyan |
|
|
|
6. |
Salem Hills HS
A
|
|
|
Salem Hills HS |
9. |
4:50.70 |
|
|
|
|
|
1.
Alycia Collins |
|
2.
Dacia Johnson |
|
3.
Cheyanne Deeben |
|
4.
Michelle Jones |
|
|
|
7. |
Timpview High School
A
|
|
|
Timpview High School |
13. |
5:03.84 |
|
|
|
|
|
1.
Kelsey Walker |
|
2.
Emaline Jackson |
|
3.
Sage Perez |
|
|
|
|
|
DQ |
Riverton High School
B
|
|
|
Riverton High School |
DQ |
DQ |
|
|
|
|
|
|
|
Girl's Sprint Medley Relay 2-2-4-8 High School Timed Finals |
Section 2 |
|
1. |
Spanish Fork
A
|
|
|
Spanish Fork |
7. |
4:36.72 |
|
|
2 |
|
|
1.
Jackie Tagg |
|
2.
Alyce Milton |
|
3.
Sarah Morley |
|
4.
Alivia Evans |
|
|
|
2. |
North Summit HS
A
|
|
|
North Summit HS |
10. |
4:53.69 |
|
|
|
|
|
1.
Mattie Jolley |
|
2.
Hadley Richins |
|
3.
Katie Judd |
|
4.
Briaunna Witt |
|
|
|
3. |
Lone Peak HS
A
|
|
|
Lone Peak HS |
11. |
4:54.25 |
|
|
|
|
|
1.
Alena Gillespie |
|
2.
Peyton Beveridge |
|
3.
Hannah Hyde |
|
4.
Valerie Evans |
|
|
|
4. |
Juab HS
A
|
|
|
Juab HS |
14. |
5:09.39 |
|
|
|
|
|
1.
Autumn Kay |
|
2.
Shanna Spencer |
|
3.
Kathryn Reese |
|
4.
Taylor Pauole |
|
|
|
DQ |
East High School
A
|
|
|
East High School |
DQ |
DQ |
|
|
|
|
|
1.
Merry Riddle |
|
2.
Sam Zuro |
|
3.
Leonie Henningsen |
|
4.
Sarah Sargent |
|
|
|
DQ |
Springville HS
A
|
|
|
Springville HS |
DQ |
DQ |
|
|
|
|
|
1.
Ciara Snapp |
|
2.
Jena Murdock |
|
3.
Kate Hullinger |
|
4.
Meagan Morrill |
|
|
|
DNS |
Green River HS WY
A
|
|
|
Green River HS WY |
DNS |
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Josie Givens |
|
2.
Tayler Johnson |
|
3.
Hayley Henderson |
|
4.
Jonna Lake |
|
|
|
DNS |
Judge Memorial CHS
A
|
|
|
Judge Memorial CHS |
DNS |
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Alix Margolis |
|
2.
Tessa Ganellen |
|
3.
Gabby Paul |
|
4.
Payton Schiff |
|
|
|
Girl's Sprint Medley Relay 2-2-4-8 High School Timed Finals |
Section 3 |
|
1. |
Provo HS
A
|
|
|
Provo HS |
5. |
4:34.65 |
|
|
4 |
|
|
|
|
2. |
Rowland Hall
A
|
|
|
Rowland Hall |
8. |
4:50.47 |
|
|
1 |
|
|
1.
Sophie Cox |
|
2.
Sara Matsumura |
|
3.
Sydney Maves |
|
4.
Lauren Rasich |
|
|
|
3. |
Kearns HS
A
|
|
|
Kearns HS |
12. |
4:57.18 |
|
|
|
|
|
1.
Jamie Jensen |
|
2.
Jessica Jeo |
|
3.
Melanie Pena |
|
4.
Sala Vaenuku |
|
|
|
4. |
South Summit HS
A
|
|
|
South Summit HS |
15. |
5:19.57 |
|
|
|
|
|
1.
Jensen Myers |
|
2.
Melissa Sorenson |
|
3.
Taylor Reidhead |
|
4.
Shalyn Cowley |
|
|
|
DNS |
Taylorsville HS
A
|
|
|
Taylorsville HS |
DNS |
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Ellie Morales |
|
2.
Shakayla Smith |
|
| |
4.
Mattie Evensen |
|
|
|
DNS |
Payson Track
A
|
|
|
Payson Track |
DNS |
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Alyse Thomas |
|
2.
Natalie Tobler |
|
3.
Alysa Rowley |
|
4.
Ariane Keele |
|
|
|
Girl's Sprint Medley Relay 2-2-4-8 High School Timed Finals |
|
1. |
Wasatch High School
A
|
|
|
Wasatch High School |
S1 |
-1. |
|
4:21.09 |
|
|
10 |
|
|
1.
McKeil Ostergaard |
|
2.
Emily Benson |
|
3.
Ashlyn Coleman |
|
4.
Savannah Heywood |
|
|
|
2. |
Park City HS
A
|
|
|
Park City HS |
S1 |
-2. |
|
4:21.94 |
|
|
8 |
|
|
1.
Sydney Hess |
|
2.
Keeley Ruttan |
|
3.
Kaila Balch |
|
4.
Alisse Walker |
|
|
|
3. |
Timpanogos HS
A
|
|
|
Timpanogos HS |
S1 |
-3. |
|
4:26.79 |
|
|
6 |
|
|
|
|
4. |
Maple Mountain HS
A
|
|
|
Maple Mountain HS |
S1 |
-4. |
|
4:32.14 |
|
|
5 |
|
|
1.
Ryan Denison |
|
2.
Janae Warren |
|
3.
Liz Eaton |
|
4.
Kylie Thomson |
|
|
|
5. |
Provo HS
A
|
|
|
Provo HS |
S3 |
-1. |
|
4:34.65 |
|
|
4 |
|
|
|
|
6. |
Orem HS
A
|
|
|
Orem HS |
S1 |
-5. |
|
4:35.38 |
|
|
3 |
|
|
1.
Sabrina Dort |
|
2.
Hannah Plothow |
|
3.
Skotie Houle |
|
4.
Ashley Runyan |
|
|
|
7. |
Spanish Fork
A
|
|
|
Spanish Fork |
S2 |
-1. |
|
4:36.72 |
|
|
2 |
|
|
1.
Jackie Tagg |
|
2.
Alyce Milton |
|
3.
Sarah Morley |
|
4.
Alivia Evans |
|
|
|
8. |
Rowland Hall
A
|
|
|
Rowland Hall |
S3 |
-2. |
|
4:50.47 |
|
|
1 |
|
|
1.
Sophie Cox |
|
2.
Sara Matsumura |
|
3.
Sydney Maves |
|
4.
Lauren Rasich |
|
|
|
9. |
Salem Hills HS
A
|
|
|
Salem Hills HS |
S1 |
-6. |
|
4:50.70 |
|
|
|
|
|
1.
Alycia Collins |
|
2.
Dacia Johnson |
|
3.
Cheyanne Deeben |
|
4.
Michelle Jones |
|
|
|
10. |
North Summit HS
A
|
|
|
North Summit HS |
S2 |
-2. |
|
4:53.69 |
|
|
|
|
|
1.
Mattie Jolley |
|
2.
Hadley Richins |
|
3.
Katie Judd |
|
4.
Briaunna Witt |
|
|
|
11. |
Lone Peak HS
A
|
|
|
Lone Peak HS |
S2 |
-3. |
|
4:54.25 |
|
|
|
|
|
1.
Alena Gillespie |
|
2.
Peyton Beveridge |
|
3.
Hannah Hyde |
|
4.
Valerie Evans |
|
|
|
12. |
Kearns HS
A
|
|
|
Kearns HS |
S3 |
-3. |
|
4:57.18 |
|
|
|
|
|
1.
Jamie Jensen |
|
2.
Jessica Jeo |
|
3.
Melanie Pena |
|
4.
Sala Vaenuku |
|
|
|
13. |
Timpview High School
A
|
|
|
Timpview High School |
S1 |
-7. |
|
5:03.84 |
|
|
|
|
|
1.
Kelsey Walker |
|
2.
Emaline Jackson |
|
3.
Sage Perez |
|
|
|
|
|
14. |
Juab HS
A
|
|
|
Juab HS |
S2 |
-4. |
|
5:09.39 |
|
|
|
|
|
1.
Autumn Kay |
|
2.
Shanna Spencer |
|
3.
Kathryn Reese |
|
4.
Taylor Pauole |
|
|
|
15. |
South Summit HS
A
|
|
|
South Summit HS |
S3 |
-4. |
|
5:19.57 |
|
|
|
|
|
1.
Jensen Myers |
|
2.
Melissa Sorenson |
|
3.
Taylor Reidhead |
|
4.
Shalyn Cowley |
|
|
|
DQ |
Riverton High School
B
|
|
|
Riverton High School |
S1 |
-DQ |
|
DQ |
|
|
|
|
|
|
|
DQ |
East High School
A
|
|
|
East High School |
S2 |
-DQ |
|
DQ |
|
|
|
|
|
1.
Merry Riddle |
|
2.
Sam Zuro |
|
3.
Leonie Henningsen |
|
4.
Sarah Sargent |
|
|
|
DQ |
Springville HS
A
|
|
|
Springville HS |
S2 |
-DQ |
|
DQ |
|
|
|
|
|
1.
Ciara Snapp |
|
2.
Jena Murdock |
|
3.
Kate Hullinger |
|
4.
Meagan Morrill |
|
|
|
DNS |
Green River HS WY
A
|
|
|
Green River HS WY |
S2 |
-DNS |
|
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Josie Givens |
|
2.
Tayler Johnson |
|
3.
Hayley Henderson |
|
4.
Jonna Lake |
|
|
|
DNS |
Taylorsville HS
A
|
|
|
Taylorsville HS |
S3 |
-DNS |
|
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Ellie Morales |
|
2.
Shakayla Smith |
|
| |
4.
Mattie Evensen |
|
|
|
DNS |
Judge Memorial CHS
A
|
|
|
Judge Memorial CHS |
S2 |
-DNS |
|
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Alix Margolis |
|
2.
Tessa Ganellen |
|
3.
Gabby Paul |
|
4.
Payton Schiff |
|
|
|
DNS |
Payson Track
A
|
|
|
Payson Track |
S3 |
-DNS |
|
DNS |
|
|
|
|
|
1.
Alyse Thomas |
|
2.
Natalie Tobler |
|
3.
Alysa Rowley |
|
4.
Ariane Keele |
|
|
|